reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nadal nie mogę uwierzyć że tyle zaciążonych Was w listopadzie :D niesamowite :)

@mis0890 ja się zgadzam z martoosią jakbym dostała taka koszulkę po porodzie to bym się w niej czuła głupio. Najbardziej bym chciala bransoletkę z charmsem z literką, albo wisiorek na łańcuszu z literką od imienia , serduszkiem, stopkami itp...

Dziewczyny serio można w domu rozdzielać plemniki i cos hodować w inkubatorze? Jestem w szoku i zaraz bede czytać z ciekawości bo jestem w szoku.

@Biedronka0506 pokazuj test, uwielbiam pozytywy!

U mnie 7 DPO. Nic się nie dzieje, oprócz lekkiej infekcji ale przechodzi po iladianie. Termin @ na 3 grudnia. Pewnie w weekend nie wytrzymam i zatestuję.
 
belle81 kiedy miałam ostatnia miesiączke? Masz termin na 3 sierpnia? Bo mi z kalkulatorów w necie wychodzi jeszcze 31 lipiec :) Ostatni okres 24 październik :)
 
Jak pisalam nigdy sie o nic tak nie modlilam. Widac ktokolwiek tam w gorze jest onile jest ma w nosie nasze modlitwy. Czy sie modlisz o zdrowie, czy o dziecko, czy o plec, czy o cokolwiek innego. Jeden umrze drugi przezyje noezaleznie czy sie modlil czy nie. Teraz bede sie z siebie smiac ze wogole w to wierzylam.
Znam to uczucie "bycia niesłyszanym", wierz mi, zaraz będzie pół roku jak się z tym wewnętrznie borykam. Ale uparcie modlę się. Może komuś wreszcie gdzieś tam tak ucho zwiędnie, że dla własnego spokoju wyda wreszcie któregoś pięknego dnia pozytywną dla mnie decyzję. Rozumiem Twoje odczucia i tym bardziej wysyłam Ci tonę pozytywnej energii (daję tyle ile mam :) ) bo wiem, jaki masz jej deficyt przy trzecim synku, który prawdopodobnie nie będzie wymarzoną dziewczynką. Bądź silna, tylko Ty panujesz nad tym. Nie jesteś sama, masz rodzinę, całe to Forum i jednego faceta, któremu czasem trzeba chyba zakneblować buzie (ręce) bo tyle tu gada ;)
Mnie przy nadziei trzymają kolejne próby. Któraś z Was ma tu już parkę, któraś pisała, że w rodzinie 3 dziewczynki i wreszcie syn...co ma być to będzie. Z założonymi rękami nie siedzę, tak jak Ty Kredkaczarna zrobię wszystko, choć jestem też świadomy "porażki". Z jednej strony się bardzo cieszę, że niedługo zobaczę swoje pierwsze Maleństwo, Córeczkę, którą bardzo kocham. Z drugiej strony czuję, że to jeszcze nie to co tak bardzo, bardzo chciałem przeżyć, z czego TAK mógłbym się całym sobą cieszyć, że dalej jestem w pewnym sensie w punkcie zero i muszę próbować od nowa. Marzenia są piękne i nadają życiu sensu, ale marzenia na taką skalę i o takiej randze potrafią też na długo, bardzo długo utrudniać człowiekowi wywołanie PEŁNEGO uśmiechu. Obyśmy zawsze mogli wykrzywiać oba kąciki i uśmiechać się w pełni każdego dnia. Powodzenia Dziewczyny.
wszystkie_nasze_marzenia_moga_sie_2013-12-06_16-38-01.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
belle81 kiedy miałam ostatnia miesiączke? Masz termin na 3 sierpnia? Bo mi z kalkulatorów w necie wychodzi jeszcze 31 lipiec :) Ostatni okres 24 październik :)
Ja ostatnia @ 26.10.
Mi pokazuje z om na 03.08
Ale wiem że owu się przesuneła więc pewnie termin będzie wcześniejszy.
Okaże się po pierwszej wizycie.
 
Do góry