reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki dziewczyny za kciuki [emoji4]

Przyjęli mnie na oddział, bo małej na ktg wyszło za wysokie tętno. Ciśnienie powiedzieli mi, że nie jest złe chociaż jak mi godzinę temu mierzyli to było 147/98, a przy przyjęciu 140/85. Dowiem się na wieczornym obchodzie co planują [emoji6]

Trzymaj się dzielnie. Coś czuję, że na dniach ukochasz córeczkę [emoji177]
 
reklama
Dzięki dziewczyny za kciuki [emoji4]

Przyjęli mnie na oddział, bo małej na ktg wyszło za wysokie tętno. Ciśnienie powiedzieli mi, że nie jest złe chociaż jak mi godzinę temu mierzyli to było 147/98, a przy przyjęciu 140/85. Dowiem się na wieczornym obchodzie co planują [emoji6]
Dobrze że jesteś pod opieką. Wszystko na bieżąco sprawdzają i monitoruja to będziesz spokojniejsza o siebie i malutką. Na pewno podejmą właściwe decyzje.
Trzymaj się kochana i w miarę możliwości informuj e-ciocie,bo my tu wszystkie jak rodzina.
 
Cześć dziewczynki! I Chłopaku [emoji6]

@Justyna_maj2017 trzymamy kciuki, dobrze, że na oddziale to zawsze bezpieczniej! Daj znać co i jak!
Niesamowite, ze zaraz po kolei będziecie rozpakowywać brzuszki [emoji8]

Po wizycie u gina wieści są takie były dwa jajca, wszystko wyglada obiecująco, dostałam dupka, progesteron 15,20 wiec d... nie urywa. Czekam na test! [emoji55]
 
Cześć dziewczynki! I Chłopaku [emoji6]

@Justyna_maj2017 trzymamy kciuki, dobrze, że na oddziale to zawsze bezpieczniej! Daj znać co i jak!
Niesamowite, ze zaraz po kolei będziecie rozpakowywać brzuszki [emoji8]

Po wizycie u gina wieści są takie były dwa jajca, wszystko wyglada obiecująco, dostałam dupka, progesteron 15,20 wiec d... nie urywa. Czekam na test! [emoji55]
Oby były bliźniaczki! Trzymam kciuki !
 
Cześć dziewczynki! I Chłopaku [emoji6]

@Justyna_maj2017 trzymamy kciuki, dobrze, że na oddziale to zawsze bezpieczniej! Daj znać co i jak!
Niesamowite, ze zaraz po kolei będziecie rozpakowywać brzuszki [emoji8]

Po wizycie u gina wieści są takie były dwa jajca, wszystko wyglada obiecująco, dostałam dupka, progesteron 15,20 wiec d... nie urywa. Czekam na test! [emoji55]
To czekamy na kreseczki!!będą na pewno!
Dzięki dziewczyny za kciuki [emoji4]

Przyjęli mnie na oddział, bo małej na ktg wyszło za wysokie tętno. Ciśnienie powiedzieli mi, że nie jest złe chociaż jak mi godzinę temu mierzyli to było 147/98, a przy przyjęciu 140/85. Dowiem się na wieczornym obchodzie co planują [emoji6]
Będzie dobrze trzymamy kciuki :)
 
Kochana jak się czujesz?
Dziękuję, że pytasz [emoji4] czuję się dobrze. Wieczorem miałam ciśnienie 140/90. Na obchodzie zwiększyli mi dawkę leku do 3x2 tabletek dziennie i powiedzieli, że będą mnie trzymać dopóki ciśnienie nie będzie ustabilizowane. Rano ciśnienie miałam 134/91 i dołączyli po obchodzie jeszcze isoptin 2x1. O wywylywaniu porodu nie ma mowy. Moje 3 cm rozwarcia nie robią na nich wrażenia, bo podobno tak może być u wielorodek [emoji6] zobaczymy jaka będzie reszta pomiarów ciśnienia dzisiaj i może mnie jutro wypisza [emoji4]
 
reklama
Dziękuję, że pytasz [emoji4] czuję się dobrze. Wieczorem miałam ciśnienie 140/90. Na obchodzie zwiększyli mi dawkę leku do 3x2 tabletek dziennie i powiedzieli, że będą mnie trzymać dopóki ciśnienie nie będzie ustabilizowane. Rano ciśnienie miałam 134/91 i dołączyli po obchodzie jeszcze isoptin 2x1. O wywylywaniu porodu nie ma mowy. Moje 3 cm rozwarcia nie robią na nich wrażenia, bo podobno tak może być u wielorodek [emoji6] zobaczymy jaka będzie reszta pomiarów ciśnienia dzisiaj i może mnie jutro wypisza [emoji4]
No to dobre wieści. Zależy pewnie od szpitala, u nas by już Cie do porodu zatrzymali, ale lepiej czekać na godzinę "zero" w domu ;) Zdrówka życzę :*
 
Do góry