reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki martoosia :-*
Pocieszająco działa na mnie ogladanie ładnych mam samych chłopców np Karoliny Malinowskiej :p i mówię sobie ze lepiej mieć trzech synów niż jednego. A jak się urodzi to pewnie powiem lepiej trzech niż dwóch.
Ale i tak ciężko.
Powiem wam jeszcze ze przytrafiła mi się bardzo dziwna rzecz. Zgubilam pasek św Dominika. Ile ja się go naszukalam. Przepadł. Wszystkie półki, szuflady. Wszystkie kieszenie ubrań. Torebki w których chodzę, nie chodzę. No niema. Pamiętam go ostatni raz gdy wyciaglam z kieszeni bluzy i zawsze był w łazience bo zdejmowalam do kąpieli Gdy zaczęły mi się mdłości wiele rzeczy odpuscilam w tym pasek. I teraz nie ma go. Zapadł się pod ziemię. Dodam że ja nigdy nic nie gubię To mąż zawsze czegoś szuka I co tu o tym myśleć
 
reklama
Marzycielka, BB Anna kciuki mocne.
Luisa co u ciebie? Dawno cie tu nie czytałam. Przypominam sobie jak pisałas gdy się dowiedziałas że trzeci synek. Oj teraz wiem co czulyscie. Siedzi mi to w głowie. Serce popękało, jakbym kogoś straciła. Modlę się żeby lekarz się mylił co do płci. Nie wiem czy Bóg słucha takich glupich modlitw. Nawet pogadać nie mam z kim bo głupio mi przed mężem.
Ja bym chciała 3 synów i moze tak u mnie będzie. Także głową do góry a pierś do przodu. Duma na 102.
 
Luisa no właśnie ja z tego powodu ukrywam żal i smutek przed mężem żeby mu przykro nie bylo bo on dla mnie gotów na czwarte dziecko, ale ja nie chcę. To rozczarowanie zbyt mocno boli i przeżywać to poraz drugi. Bo z drugiego syna cieszyłam się bardzo było mi jedno bo plan miałam na troje dzieci czyli jeszcze jedna szansa była przede mną. życzę sobie różowej wpadki ale świadomej decyzji na czwarte dziecko nie będzie.
Martoosia oby to był proroczy sen.
 
Anija ja tez się na czwarte świadomie nie zdecyduje bo wiem, ze decyzja byłaby tyllo spowodowana chęcią córeczki. A to nie koncert życzeń :) Także będę mama trzech synów. Brzmi to nierealnie bo w dzieciństwie twierdziłam ze będę miała jedna może dwie córki hahahahah

Ja tez zawsze twierdziłam, że bede miała jedna córkę i tyle. A tu juz trzeci bąbel w drodze. Gdyby mi ktoś rok temu powiedzial, ze bede w ciąży teraz to bym go wyśmiała. Jakie zycie jest przewrotne!
 
reklama
Do góry