reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki dzisiaj w nocy o godzinie 1.10 przywitaliśmy na świecie nasz drugi cud 3540 g i 56 dł. Było ciężko, dużo gorzej niż za pierwszym razem, ale tylko podczas partych. Poszło szybko, o 20.30 pierwsze delikatne skurcze, takie typowo bolesne to były max 30 min, o 1.10 już tuliłam malutką. Dostałam krwotoku więc, musiałam być łyżeczkowana, ale już wszystko jest ok. Dzieki za wsparcie :)Zobacz załącznik 940618
Gratuluję! Malutka cudowna [emoji7] zdrówka dla Was [emoji8]
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj w nocy o godzinie 1.10 przywitaliśmy na świecie nasz drugi cud 3540 g i 56 dł. Było ciężko, dużo gorzej niż za pierwszym razem, ale tylko podczas partych. Poszło szybko, o 20.30 pierwsze delikatne skurcze, takie typowo bolesne to były max 30 min, o 1.10 już tuliłam malutką. Dostałam krwotoku więc, musiałam być łyżeczkowana, ale już wszystko jest ok. Dzieki za wsparcie :)Zobacz załącznik 940618
Ogromne gratulacje :) sliczna księżniczka :)
 
reklama
5 dpo. Test walentynkowy będzie.
Kciuki trzymamy :)
Dziewczyny znacie jakieś forum gdzie można wrzucić zdjęcie USG żeby poznać płeć??? Wiecie co nakupilam 3 pudła ubranek i rzeczy dla Bartusia a siostra wczoraj wysłała mi zdjęcie znalezione na necie i teraz sama nie wiem...lekarz dość długo badał i przez brzuch i dopochwowo i nie był długo pewien czy to pępowina czy siurek :) koniec końców stwierdził że prąciem dotyka pępowiny...chciałam wczoraj zamówić pościel do łóżeczka i wózka a teraz sama nie wiem...
Dodam wam zdjęcie nasze i to od siostry to zrozumiecie
Pierwsze z internetu gdzie jest dziewczynka
2 kolejne nasze przy czym na ostatnim to białe to pępowina..
Screenshot_20190207-212322.jpeg
IMG_20190208_100310.jpeg
IMG_20190208_100334.jpeg
 
Do góry