reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Majorcia tak zgadzam się! Jest sentyment i wracam tu raz na czas, zreszta jak dużo z nas chyba.
Andzelisia myśle cały czas o czwartym. Ale to dla nas już naprawdę dużo za dużo. Myśle szczerze o in vitro. Nie będę ukrywać z selekcja płci. Bo czytając te wszystkie „planowania” to dla mnie poprostu szczęście a nie „zaplanowanie”. Zreszta wiaodmo gwarancji nikt nigdy nie dawał. I 100% nigdy nie będzie. A ja No chce córkę kurde. Siedzi to we mnie i wracać raz na czas. Narazie badam temat. I może za 5 lat jak będę miała siły to pokombinuje z ivf. A Ty planujesz jeszcze?
 
reklama
Matoosia gratki i niesmialo gratuluje" córci"

Imama już Ci chodzi ten piękny chłopak? Pokaż to. Cudnej urody masz chłopaków
 
Miciu-rka dzieci rosną , przy takiej gromadce jest co robić A ty na kiedy masz termin i czy już coś wiesz czy chcesz mieć niespodziankę A jak twój młodszy ile już ma?


Andzelisia ja stawiałam na totalne zakwaszenie organizmu czyli stosowałam to co zalecala Piranha i dłuższy czas stosowałam się do tych wszystkich czynników Czy to miało wpływ nie wiem i nigdy się nie dowiem Planujesz jeszcze dziecko?
Majorcia domyslam sie ze masz co robic :) , a przypomnij mi jaka jest roznica pomiedzy najmlodszym synem a corka u was?

Wiesz co ja wiem ze nic nie wiem naprawdę, musze poczekac na polowkowe, dopiero za miesiac, ale raczej sie dowiadujemy nie zniose tej niewiedzy az do porodu ;), niespodzianka byla z wcześniejszą ciaza- synek juz 2 latka w styczniu skończył takze wielki facet juz z niego ;).

Maran-atha- kochana ja juz dawno po prenatalnych ;), teraz mam 17 tydz. Ale mam tak ustawione polowkowe ze bede jakos 21-22 tydz - z prenatalnych lakarka mowila ze narazie corka ale jeszcze mial czas sie nubek uniesc bo to bylo jakos 12+4 czy 12+3 juz nie pamietam, wiec wcześnie - ale bylo plasko sama tez spr. a znowusz jak pokazywalam lasce z nub theory w 14 tyg to ona ze mysli ze chlopak, takze juz sama nie wiem myslenie o tej plci mnie wkurza bo ciezko tak z niewidza zyc :) - probuje sie nastawic psychicznie na 3 syna.

Martoosia- jak dla mnie nub mega dziewczynkowy, wiec trzymam.kciuki i po cichu gratuluje rozu :)!

Ostatnio mi sie system zaburzyl, i to cale planowanie chyba naprawde o D rozbic, strasznie duzo failsow, i nawet taki jeden co liczylam ze da rade a wychodzi ze chyba jednak nie, no ale czekam na potwierdzenie potty shot .... a jak u nas bedzie 3 syn to dołacze do Imama, i robimy wakacje z ivf [emoji85]

Milego dnia dziewczyny :)!
 
@Miciur-ka trzymam kciuki żebyś szybciutko dowiedziała się kto tam siedzi w brzuchu. Ja się już doczekać nie mogę! Zwłaszcza potwierdzenia wszystkich dziewczynkowych nubów i wróżb. [emoji177]
Ty połówkowe za miesiąc a ja dopiero mam sie umawiać po 11.04 [emoji33] dla mnie to wieczność czekania. Oby mój gin dojrzał pipcie wcześniej!
 
Majorcia domyslam sie ze masz co robic :) , a przypomnij mi jaka jest roznica pomiedzy najmlodszym synem a corka u was?

Wiesz co ja wiem ze nic nie wiem naprawdę, musze poczekac na polowkowe, dopiero za miesiac, ale raczej sie dowiadujemy nie zniose tej niewiedzy az do porodu ;), niespodzianka byla z wcześniejszą ciaza- synek juz 2 latka w styczniu skończył takze wielki facet juz z niego ;).

Maran-atha- kochana ja juz dawno po prenatalnych ;), teraz mam 17 tydz. Ale mam tak ustawione polowkowe ze bede jakos 21-22 tydz - z prenatalnych lakarka mowila ze narazie corka ale jeszcze mial czas sie nubek uniesc bo to bylo jakos 12+4 czy 12+3 juz nie pamietam, wiec wcześnie - ale bylo plasko sama tez spr. a znowusz jak pokazywalam lasce z nub theory w 14 tyg to ona ze mysli ze chlopak, takze juz sama nie wiem myslenie o tej plci mnie wkurza bo ciezko tak z niewidza zyc :) - probuje sie nastawic psychicznie na 3 syna.

Martoosia- jak dla mnie nub mega dziewczynkowy, wiec trzymam.kciuki i po cichu gratuluje rozu :)!

Ostatnio mi sie system zaburzyl, i to cale planowanie chyba naprawde o D rozbic, strasznie duzo failsow, i nawet taki jeden co liczylam ze da rade a wychodzi ze chyba jednak nie, no ale czekam na potwierdzenie potty shot .... a jak u nas bedzie 3 syn to dołacze do Imama, i robimy wakacje z ivf [emoji85]

Milego dnia dziewczyny :)!

Miciurka wow to już u Ciebie 17 tc matko jak to... kiedy to zleciało a ja myślałam że ty na samym początku jesteś :-) Zdrówka dla Ciebie i maleństwa oby utrzymał się róż, napisz później na priv jak tam u Ciebie staranka wyglądały.

Immama a może jeszcze czas pokaże że niespodzianka sama przyjdzie w postaci cudownej córeczki moja siostra teraz też rodziła 3-cie dzieciątko i 3 chłopczyk ale jak mówiła kiedyś że tylko 2 dzieci także teraz nie wyklucza 4-tego ale już chyba też będą brali pod uwagę in vitro

Maran - ja też cały czas podczytuje dziewczyny mąż się ze mnie śmieje że nie potrzebnie się nakręcam ale ja po prostu lubię tu zajrzeć i w myślach dziewczynom pokibicować bo sama jeszcze mam plan do 3-ciego dzieciątka :-)
 
Miciurka wow to już u Ciebie 17 tc matko jak to... kiedy to zleciało a ja myślałam że ty na samym początku jesteś :-) Zdrówka dla Ciebie i maleństwa oby utrzymał się róż, napisz później na priv jak tam u Ciebie staranka wyglądały.

Immama a może jeszcze czas pokaże że niespodzianka sama przyjdzie w postaci cudownej córeczki moja siostra teraz też rodziła 3-cie dzieciątko i 3 chłopczyk ale jak mówiła kiedyś że tylko 2 dzieci także teraz nie wyklucza 4-tego ale już chyba też będą brali pod uwagę in vitro

Maran - ja też cały czas podczytuje dziewczyny mąż się ze mnie śmieje że nie potrzebnie się nakręcam ale ja po prostu lubię tu zajrzeć i w myślach dziewczynom pokibicować bo sama jeszcze mam plan do 3-ciego dzieciątka :-)
Magic - no leci szybko widzisz :), wiesz cp my tak sie nie staralismy, chcialam uniknac ale los sam zarzadził, mialam jakies tam czynniki ale wiesz jak to jest zawsze idzie sie do czegos "przyczepic" co mogło sie zrobic "lepiej", czy "bardziej", ale to dzieciatko nam.pisane, no i co zrobisz :), jakis uparciuch sie wdarł, mimo ze czlowiek wyliczał zeby nie zajsc hehe a tu psikus i owulacja wczesniej ;)

Martoosia- szybko zleci zobaczysz :) , super ze dzidziolek zdrowy, a plec predzej czy pozniej wyjdzie na jaw, ale czekanie boli[emoji23][emoji23]
 
reklama
Majorcia domyslam sie ze masz co robic :) , a przypomnij mi jaka jest roznica pomiedzy najmlodszym synem a corka u was?

Wiesz co ja wiem ze nic nie wiem naprawdę, musze poczekac na polowkowe, dopiero za miesiac, ale raczej sie dowiadujemy nie zniose tej niewiedzy az do porodu ;), niespodzianka byla z wcześniejszą ciaza- synek juz 2 latka w styczniu skończył takze wielki facet juz z niego ;).

Maran-atha- kochana ja juz dawno po prenatalnych ;), teraz mam 17 tydz. Ale mam tak ustawione polowkowe ze bede jakos 21-22 tydz - z prenatalnych lakarka mowila ze narazie corka ale jeszcze mial czas sie nubek uniesc bo to bylo jakos 12+4 czy 12+3 juz nie pamietam, wiec wcześnie - ale bylo plasko sama tez spr. a znowusz jak pokazywalam lasce z nub theory w 14 tyg to ona ze mysli ze chlopak, takze juz sama nie wiem myslenie o tej plci mnie wkurza bo ciezko tak z niewidza zyc :) - probuje sie nastawic psychicznie na 3 syna.

Martoosia- jak dla mnie nub mega dziewczynkowy, wiec trzymam.kciuki i po cichu gratuluje rozu :)!

Ostatnio mi sie system zaburzyl, i to cale planowanie chyba naprawde o D rozbic, strasznie duzo failsow, i nawet taki jeden co liczylam ze da rade a wychodzi ze chyba jednak nie, no ale czekam na potwierdzenie potty shot .... a jak u nas bedzie 3 syn to dołacze do Imama, i robimy wakacje z ivf [emoji85]

Milego dnia dziewczyny :)!


Miciu-rka u mnie między najmłodszym a córka 3 lata i 9 miesięcy U mnie między dziećmi raczej duże różnice bo chyba bym nie podołala
Ja bardzo podziwiam wszystkie dziewczyny które mają tak małe różnice między dziećmi
 
Do góry