reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Jivka oj to źle.. Ja zmieniłam na początku ciąży.. Lekarka u której byłam lata wydawała mi się godna zaufania, ale jak się okazało ciąży prowadzić nie umiała.. były trochę cyrki, bo w DE nie jest łatwo zmienić lekarza w ciąży jak już się kartę ma..
 
@Megi_Meg pożyjemy, zobaczymy ;) jak narazie modlę się by te ostatnie 8 tyg jakoś minęło jak najszybciej.. W domu wszystko porobione, dla małej wszystko gotowe a że od 4 miesiąca ciąży w domu siedzę to już powoli do głowy z nudy dostaję
 
@Megi_Meg pożyjemy, zobaczymy ;) jak narazie modlę się by te ostatnie 8 tyg jakoś minęło jak najszybciej.. W domu wszystko porobione, dla małej wszystko gotowe a że od 4 miesiąca ciąży w domu siedzę to już powoli do głowy z nudy dostaję

Końcówka ciąży bywa uciążliwa, mnie ginekolog straszył 2 miesiące wcześniej, że jak za przeproszeniem nie usiądę sobie na dupie, to urodze dużo wcześniej. W 7 miesiącu miałam praktycznie całkiem skróconą szyjkę, a w 8 miesiącu chodziłam z rozwarciem na 2cm. Urodziłam 2 tyg po terminie ;) z czego bardzo się cieszyłam i cieszę, bo dzięki temu córka jest ze stycznia, a nie z grudnia. Ciążę dobrze znosiłam, pracowałam do samego końca, z racji tego, że pracuje u siebie, a dzień przed porodem miałam już takie nerwy, że poszłam sobie kupić buty :)
 
Ostatnia edycja:
@Grabcia123 na pewno w domu jest najlepiej;)
Rozumiem że dolegliwości minęły?
Dbaj o siebie kochana,jedz to na co masz ochotę,choćby czasem przez siłę. Bo Cię mały wampirek wyssie od środka;)
Zdrówka;)
 
Końcówka ciąży bywa uciążliwa, mnie ginekolog straszył 2 miesiące wcześniej, że jak za przeproszeniem nie usiądę sobie na dupie, to urodze dużo wcześniej. W 7 miesiącu miałam praktycznie całkiem skróconą szyjkę, a w 8 miesiącu chodziłam z rozwarciem na 2cm. Urodziłam 2 tyg po terminie ;) z czego bardzo się cieszyłam i cieszę, bo dzięki temu córka jest ze stycznia, a nie z grudnia. Ciążę dobrze znosiłam, pracowałam do samego końca, z racji tego, że pracuje u siebie, a dzień przed porodem miałam już takie nerwy, że poszłam sobie kupić buty :)

Ja jak narazie robię wszystko bez problemu. Szyjka pasuje i nie ma rozwarcia, więc nie mam czym się martwić. I jak wrażenia porodowe? Ja podchodzę do tematu jakoś lekko :D Chyba nawet aż za lekko :D Zero stresu, co ma być to będzie:D
 
Ja jak narazie robię wszystko bez problemu. Szyjka pasuje i nie ma rozwarcia, więc nie mam czym się martwić. I jak wrażenia porodowe? Ja podchodzę do tematu jakoś lekko :D Chyba nawet aż za lekko :D Zero stresu, co ma być to będzie:D

Ja bardzo luźno podchodziłam do tematu jakim jest poród, tłumaczyłam sobie to tak, że przecież każdy z nas wyszedł tą samą drogą. Z racji mojego doświadczenia, gdybym miała czekać na naturalny porodu, zapewne umierałabym teraz ze strachu, a jeżeli miałaby być to cesarka, to szczęśliwe odliczałabym dni. Przy drugiej ciąży na 100 % będę miała cesarke na termin.
 
Ja bardzo luźno podchodziłam do tematu jakim jest poród, tłumaczyłam sobie to tak, że przecież każdy z nas wyszedł tą samą drogą. Z racji mojego doświadczenia, gdybym miała czekać na naturalny porodu, zapewne umierałabym teraz ze strachu, a jeżeli miałaby być to cesarka, to szczęśliwe odliczałabym dni. Przy drugiej ciąży na 100 % będę miała cesarke na termin.

To tak jak ja. Jestem zdania, że nie jestem pierwszą kobietą, która rodzi i nie ostatnią :) Na dzień dzisiejszy jestem nastawiona na poród sn, ale moja lekarka już zaznaczyła, że dzidzia może być większa (ja z mężem należymy raczej do wysokich ludzi) i wtedy będzie cc. Narazie kontrolujemy co i jak.
 
reklama
Mi się córcia nie odwróciła więc wiedziałam dużo wcześniej że będzie cc i miałam w 40tc wg usg, a 42 wg om i miała 3980 [emoji14] no a drugi poród w 19tc sn i ból straszny ale do wytrzymania [emoji4]
 
Do góry