reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Rozwiązania
0
Ehhh wystarczy czytać ze zrozumieniem. Osobiście nikogo tu nie ujawniłam nawet z imienia,czego jak widzę nie uszanowala "detektyw" marzycielka1;) wypowiedzialam się co JA odczuwam i co JA czuję, bo każdy z nas jest ekspertem od swoich spraw. Polecam też zgłębić temat naprotechnologii.

Naprotechnologia jest mi znana ale nie zadziała na kobiety które mają choćby najmniejszy problem z płodnością niestety. Wiem z
Ehhh wystarczy czytać ze zrozumieniem. Osobiście nikogo tu nie ujawniłam nawet z imienia,czego jak widzę nie uszanowala "detektyw" marzycielka1;) wypowiedzialam się co JA odczuwam i co JA czuję, bo każdy z nas jest ekspertem od swoich spraw. Polecam też zgłębić temat naprotechnologii.

Naprotechnologia jest mi tematem znanym i próbowałam się z nim zapoznać przynproblemach z płodnością ale niestety to nie działa na wszystkich a w sumie nie znam nikogo kto by zastosował tą metodę i pokonał problemy z płodnością.

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Martoosia- ja jakos tam sobie rosniemy powoli :) , ja juz mam polowke, no do wizyty mi sie wlecze, ale duze zmiany domowe ogarniamy pokoj chlopakom itp to jest co robic, pod koniec miesiaca wizyta,

Sylwunia- przykro mi ze tak wyszlo, mam nadzieje ze sobie radzisz

Gorligor - jak tam chlopaki u was :)?
Trzymam wciąż kciuki za róż!
U mnie nikt nie przyjmuje już innej opcji jak dziewczynka, co mnie też stresuje ciut, bo boje się ich wszystkich rozczarować.

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja w pewnym momencie nawet zaczęłam mieć chyba to przeczucie, że jednak będzie to dziewczynka. Ale nie wiem na ile to przeczucie, a na ile pragnienie. czy to głupie?

mis0890

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja w pewnym momencie nawet zaczęłam mieć chyba to przeczucie, że jednak będzie to dziewczynka. Ale nie wiem na ile to przeczucie, a na ile pragnienie. czy to głupie?
To wręcz bardzo mądre i w pełni zrozumiałe, zarówno dla tutejszych dziewczyn jak i dla takich misiów jak ja ;) My czekamy z Ż na okres...wg apki byłby chłopak :szok::p miłego Staraczki ;)

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
To wręcz bardzo mądre i w pełni zrozumiałe, zarówno dla tutejszych dziewczyn jak i dla takich misiów jak ja ;) My czekamy z Ż na okres...wg apki byłby chłopak :szok::p miłego Staraczki ;)
Ciekawa jestem jak u Was z tym cyklem. Macie nadzieje, że może jednak się udało?

mis0890

Rozwiązania
0
Ciekawa jestem jak u Was z tym cyklem. Macie nadzieje, że może jednak się udało?
To póki co jedna, wielka zagadka jeśli chodzi o cykl...jeśli chodzi o sukces trafienia po tym jednym razie - nie łudzę się, choć kiedy z Ż o tym rozmawiamy to mój uśmiech sam przychodzi niepytany... ;) trudny to czas bo póki co nie mamy żadnej antykoncepcji, śmieję się więc czasem do Ż pytając, czy mi wyprasowała już koloratkę bo jej habit wisi już w szafie ;) nie chcemy już nic namieszać, jeśli COŚ będzie to przynajmniej wiadomo będzie z jakiego dnia. Tak a propo mija dziś jakoś równy rok od poczęcia naszej małej Kruszynki :)

mis0890

Rozwiązania
0
Aktualizacja stanu rzeczy dziewczyny...dostałem właśnie smsa od Ż, że temperaturka wzrosła + ból podbrzusza i zawroty głowy...gorąco mi się zrobiło...to pewnie z przemęczenia - westchnąłem :D
martoosia04 - z dużym prawdopodobieństwem ściągnęłaś swoim dzisiejszym pytaniem fluidy...ciekaw jestem jakiego koloru ;) no nic...dalej czekamy na okres ;)
Moje słowo na dziś:
Szczęśliwy jest ten mężczyzna,
który kocha swą kobietę i się do tego przed całym światem przyzna.
Szczęście faceta to jego zajefajna kobieta.
Spełniony gość to ten ktoś,
kto przytuli żonę i złapie ją za...ogonową kość,
utuli swą córeczkę, da buzi drugiej w usteczka,
albo będzie dumny jak paw z upragnionego syneczka.
;)

Ostatnia edycja:

Anga79

Rozwiązania
0
To nie jest głupie, ja też miałam w którymś momencie takie przekonanie że córka, ale tylko raz to głośno powiedziałam do M jak on powiedział że na 100% będzie syn, odpowiedziałam ze wlasnie będzie córka, spytał skąd wiem, wiem i już. Sama do końca nie wierzyłam w to przeczucie. Wierzę w Twoj róż

reklama

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Ja od zawsze mówiłam, że będę miała syna, ale jak zobaczyłam 2 kreski na teście, to od razu wiedziałam, że to dziewczynka, potem aplikacja mi pokazała, że według starań będzie dziewczynka, przeczucie mi podpowiadało - dziewczynka, ale gdzieś tam miałam nadzieje na chłopca. Nadzieja okazała się matką głupich, przeczucie się nie myliło :) jest dziewczynka. Od dłuższego czasu myślę o drugim dziecku, ale jak ostatnio na półce w sklepie zobaczyłam test ciążowy i wyobraziłam sobie jak go robię, to zrobiło mi się słabo i duszno hehe więc chyba jeszcze nie jestem gotowa w 100% na dziecko nr 2.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019