reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Od
12 Grudzień 2012
Odpowiedzi
0
Wiecie widze ze wszyscy w temacie... Przeprowadzamy sie do drugiego domu ale za jakiś czas..na tej samej dzialce tez go dostaliśmy tyle ze tam trzeba wykończyć no to tak w skrocie... I moj maz (ktory nie rzuca slow na wiatr) stwierdził ze teraz ciążę przechodze lepiej ( dopiero 26tc a z Artusiem zaczelo się w 31tc wiec nie zapeszajmy) to bedzie jeszcze jedno bo w drugim domu sa 4 sypialnie i jest miejsce na kolejne dziecko.... Cycki mi opadly...

reklama
Od
12 Grudzień 2012
Odpowiedzi
0
A tak a propo, dobrze, że na razie u Was już cisza. To okropne, co musiałaś przechodzić. Wiadomo dokładnie co to było i dlaczego? Ja się potwornie czuję przez srednio 3 miesiące z mdlosciami, wymiotami. Potem już jakoś trzeba wytrzymać a jak odejdzie pomieszkiwanie w łazience, to już lżej. Nie mniej z pierwszym synkiem mialam takie jazdy 5 miesięcy. Leżałam w łóżku czasami cały dzień, bo po kilkanascie razy w te i we w te byłam zmuszona odwiedzać wc. To takie konwulsyjne bywało. Zwlaszcza po żelazie. Odstawilam je i zaczęłam łykać inne, lepiej przyswajalne. Problem znacznie złagodniał.

anija.82

Fanka BB :)
Od
9 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Ale macie fajnych tych mezusiow. Tacy otwarci na kolejne dzieci. Mój tylko raz o kolejnym wspomniał jak dowiedzieliśmy się że trzeci synek. Myślę że ciężko byłoby go urobic na czwarte, ale mię niemożliwe.

Megi_Meg

Aktywna w BB
Od
27 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Ale macie fajnych tych mezusiow. Tacy otwarci na kolejne dzieci. Mój tylko raz o kolejnym wspomniał jak dowiedzieliśmy się że trzeci synek. Myślę że ciężko byłoby go urobic na czwarte, ale mię niemożliwe.
Nie jesteś sama, my mamy jedno dziecko, na które dość długo czekałam, teraz czuje chęć posiadania drugiego i po mimo, że mamy duże mieszkanie, w połowie niewykorzystane i finansowo jest ok, mąż nie bardzo jest chętny. Twierdzi, że żal mu jest mnie, gdybym znowu musiała męczyć się z „brzuchem”, ale myśle, że to jest tylko pretekst, ponieważ dużo pracuje, a w wolnych chwilach korzysta z życia ile się da. Dlatego.... mogłabym mieć bliźniaki :-D

Megi_Meg

Aktywna w BB
Od
27 Luty 2019
Odpowiedzi
0
@Jivka co u Ciebie ? Kiedy testujesz ? :)

@mis0890 a kiedy Żona powinna dostać @ ?

Mi test pozytywny wyszedł jakies 5 dni po spodziewanej @, ale wtedy kreski były już takie mocne, że oczy chciały mi wybić. Natomiast kilka dni przed spodziewaną @ bolały mnie strasznie stawy, test był negatywny, myślałam, że grypa mnie bierze, a tu brała mnie, ale ciąża ;)

reklama

Jivka

Fanka BB :)
Od
23 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
@Megi_Meg dziś 29dc więc pewnie na dniach o ile @ nie przyjdzie Ale mam dobre nastawieniw, wróciłam przedwczoraj z tygodniowego urlopu - baseny, opalanie, drinki z palemką więc wyjątkowo żadnych wkrętów nie mam

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku