reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@martoosia04 bedzie róż już mozna powiedzieć ze tylko minuty dzieła Cie od wizyty :) tylko mam nadzieje ze mała nie będzie się chować :) bo ciekawość mnie zeżre
Dziewczyny z tymi marzeniami jest tak ze po prostu bardzo nam na czymś zależy i ciężko nam się oswoić z tym ze to już nie będzie marzenie tylko rzeczywistość ja przy córce za każdym razem na usg bałam się ze będzie inaczej. Nie wiem jais taki dziwny strach. A niektórzy którzy już wiedzieli ze będzie córka mówili mi „A żeby był syn” nie było to zbyt miłe. Wiem ze teraz byłoby tak samo dlatego nie dość ze pragnę córki to inni by nie życzyli ... wiem ze czerpali by radość z tego ze się „nie udało”

To wyobraź sobie, że mi już wszyscy teraz mówią z głupim uśmieszkiem "aaa Ty i tak będziesz miała drugą córkę", nie jest to miłe, ale wtedy sobie myślę, " żebyś się nie zdziwiła". Wtedy mam jeszcze większą siłę do spełnienia marzenia.
 
reklama
To wyobraź sobie, że mi już wszyscy teraz mówią z głupim uśmieszkiem "aaa Ty i tak będziesz miała drugą córkę", nie jest to miłe, ale wtedy sobie myślę, " żebyś się nie zdziwiła". Wtedy mam jeszcze większą siłę do spełnienia marzenia.
Znam to, mam 2 synów i teraz bedzie córka, ale jak jeszcze nie było wiadomo to też wszyscy tak dogadywali "na pewno bedziesz mieć 3 chłopaka " trochę drażniące były te dogadywanki, ale się zdziwili:)
 
To wyobraź sobie, że mi już wszyscy teraz mówią z głupim uśmieszkiem "aaa Ty i tak będziesz miała drugą córkę", nie jest to miłe, ale wtedy sobie myślę, " żebyś się nie zdziwiła". Wtedy mam jeszcze większą siłę do spełnienia marzenia.

E takie głupi gadanie tegoi tak.sie nie wie. Mi na 100% będą.gadać że tym razem Córka żeby po.równo było. zawsze znajda wytlumaczenie.
A co smieszne ze jak.sama.miala.prz3czucie ze syn tym razem .To.urodziła.sie córka A jak.w.ostatniej ciazy byłam.przekonana ze Córka To.urodziłam.syna..moje przeczucie to jak.z.koziej dup***
 
To wyobraź sobie, że mi już wszyscy teraz mówią z głupim uśmieszkiem "aaa Ty i tak będziesz miała drugą córkę", nie jest to miłe, ale wtedy sobie myślę, " żebyś się nie zdziwiła". Wtedy mam jeszcze większą siłę do spełnienia marzenia.

U mnie takie podejście było wlasnie jesli chodzi o ciąże nr 3. „Nie rob bo chłopak na bank!”
 
Mnie takie gadki wkurzają. Ja się przyznaje ze jak nie miałam córki i nawet teraz jak mam ale mam ponownie takie samo pragnienie to piłko mnie w serduchu jak komuś się rodziła córka. Ale zawsze życzyłam spełnienia marzenia. Nigdy potem tez nic nie powiedziałam osobom które mi nie „życzyły” córki a jednak się urodziła. Zawsze staram się być życzliwa bo wiem jak to jest mieć pragnienie..,. A ludzie są okropni i zawistni. Czerpią satysfakcję jak komuś się nie udaje. A dziecko to nie zamówienie w sklepie. Pamietam jak ostatnio dziewczyna miała mieć dwóch chłopców i coś się żaliła i jakoś tak z nią porozmawiałam ze będzie dobrze. I wtedy mi powiedziała ze jestem jedyna osoba która tak ja pocieszyła. Nie rozumiem po co miałabym gadać „No faktycznie szkoda ze nie córka, przydałaby się”
 
Marta mi się dzisiaj śniło :) ze będziesz miała dziewczynę. Oglosilas nam to na forum wrzucając zdjęcie miski ogórków kiszonych w których plywala taka rozowa opaska materialowa na włosy :D hahaha

Hahahaha [emoji23][emoji23][emoji23] nie ma sprawy, biorę ta dziewczynkę. Ale za ogórki podziękuję ;) opaska rozowa? Spoko! [emoji23]
Siedzę juz w poczekalni i czekam na swoją kolej.
 
reklama
Do góry