reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Na 4 dni przed owu będziemy jednorazowo celować, a jak to wyjdzie w praktyce... ;) czekają czekają, niemalże codziennie na nie patrzę
 
Mąż poszedł z córką na basen, więc kilka godzin należy do mnie :) i tak sobie czytam, czytam i wyczytałam, że płeć dziecka także zależy od poziomu glukozy we krwi kobiety. U kobiety, u których stężenie cukru spada przed stosunkiem, częściej rodzą córki. Natomiast u kobiet, u których poziom glukozy nie zmienia się, częściej rodzą synów. Więc kobiety, które chcą mieć synów, powinny zrezygnować ze słodyczy, soków, owoców i potraw mącznych, bo po nich następuje gwałtowny spadek stężenia cukru we krwi. Powinny za to wzbogacić dietę o czerwone mięso. Zdaniem ekspertów stały poziom glukozy świadczy o zdrowym odżywianiu się kobiety. Kiedy bowiem przyszła mama głoduje, jest niedożywiona, zmęczona, nie wysypia się albo zjada mało wartościowe produkty, jej organizm jest w złej kondycji. Nie będzie zatem w stanie donosić ciąży z chłopcem, który ma większe wymagania niż dziewczynka.
 
Odważnie - nie wiem czy szłabym na syna przed owu.
Sugeruję się wyłącznie badaniami i opiniami. Ostatnio zadałem pytanie na blogu lcb - użytkowniczka odpowiedziała, że raz prognozowany syn był synem, potem z prognozowanej córki był syn (czyli starania zgodnie z lcb musiały być bliżej owu), potem wpadli i wreszcie córka ;)
Mała poprawka bo z Ż właśnie rozmawiałem. Staranka o syna będą 1-2 dni przed owu bo wtedy lcb prognozuje chłopca, w owu chłopca i dziewczynkę, po owu dziewczynkę. Zaczęła się interesować bo dołączyła do grupy lcb :) czyli tym samym prostuje swoje wcześniejsze mądrości ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam w brzuchu dziewczynkę z przed owu,z 10dc a owu się akurat w tym cyklu przesunela z 14 na 12dc.
Skoro zalozyliscie tym razem srarania z lcb to tego się trzymajcie;) Ja zaciskam kciuki i życzę niebieskiego powodzenia.
 
Ja bym chyba z tym probowaniem poczekala aż organizm i cykle Twojej Ż ustabolizuja się po porodzie. Sam widzisz że są jakieś przesunięcia i tego stanu nawet komputerek nie jest wladny przewidzieć. Teraz to jeszcze troszkę ruletka.
 
reklama
Do góry