reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dajecie mi małą nadzieję. W tym cyklu mąż mi padł na jelitówkę w płodne.... szkoda gadac kolejny cykl w plecy.
Natomiast pozniej stwierdziłam że ja miałam owu zdecydowanie wczesniej w tym cyklu i wychodzi na to że przytulasy były 4 dni przed owu. Dokładnie 4 doby. Jest jakas mini szansa na ciążę? @Anga79 ???

Ja już czasem się zastanawiam czy mi w ogóle będzie dane zajść w ciążę, pomijam to że nie wychodzi to na dodatek jak sa płodne to jakieś choroby, problemy i nie ma sexu... dalej marze o córeczce...ale teraz bym chciała w ogole zajść w ciąże.

U mnie 4 dni to za dużo. Znam jednak przypadki,że i 5 dni przed zaliczyli wpadkę :)
 
reklama
Też Mam chorobę autoimmunologiczna i z bardzo wysokim mianen przeciwciał zaszłam bez problemu. Ciaza byla bardziej meczaca od pierwszej,ale synek urodzil sie duzy,zdrowy i w terminie.

Miło słyszeć takie rzeczy, mnie wszytko przeraża, zaraz widzę czarny scenariusz. Mnie oprócz uregulowania hormonów i zrobieniu całego mnóstwa badań czeka przekonanie męża, a na najbliższy czas jest to wręcz niemożliwe. Dlatego trafienie w upragnioną płeć wydaje mi się jeszcze bardziej nierealne.
 
Ja mandale mieszane uczucia. Raz tak już bym chciała być w ciąży poczuć to ponownie No wiem ze byłby to ostatni raz a czasami mam chwile ze po co mi to. Ale serce pewnie wygra z rozumiem. Chciałabym dlatego wpaść żeby mieć trochę luzu psychicznego. Martwię się tylko o przyziemne sprawy jak np finanse
 
@BB_Anna czasami tak się układa ze czas nie sprzyja ale co raz bliżej wakacje to będzie lepiej. Może będzie więcej luzu. A Ty już masz dzieci ? Pytam bo nie kojarzę wszystkich
 
Cześć Wam :) Nadszedł ten długo wyczekiwany przeze mnie dzień (nie...nie spodziewamy się jeszcze syna ;) ) i witam na naszym Forum moją kochaną Ż, która pewnie to przeczyta, która wertując treści dopomagania szczęściu przy staraniach, czujnym tropem dotarła właśnie na BB. Dziękuję Bogu, że jest przy moim boku tak wspaniała osoba jak Ty, dziękuję, że jesteś. Ostatnio przeczytałem mądre słowa, rozmowę człowieka z Bogiem: (...) Prosiłem Boga, by dał mi szczęście, a Bóg powiedział "Nie". Powiedział, że On daje błogosławieństwa, a szczęście jest w moich rękach. (...). Niech się więc stanie... :)
Skarbie - razem możemy przenosić góry. Kocham Cię i...ugotuję dzisiaj ten obiecany obiad
106992_serce-liscie-niebieskie.jpg
 
reklama
Do góry