reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Myślę, że jak już pojawia się myśli, że coś się chce, to powinno się do tego dążyć, inaczej takie myśli nie pojawiałby się. Ja przez pierwsze 2 lata po porodzie nawet nie chciałam słyszeć o drugim dziecku. Myśli zaczęły mnie nachodzić w momencie jak córka zaczęła być samodzielna, a ja zaczęłam mieć za dużo wolnego czasu.
A ja czekam na wpadkę:) pewnie się jej nie doczekam...
 
Tylko ze mnie nie boli A tak rozpiera rozduma w podbrzuszu
U mnie właśnie nie idzie nic że sobą w parze,bo najpierw jest rozciągliwy sluz,potem bol,potem szyjka wysoko,miekka i otwarta,pozniej sluz robi się kremowy,szyjka zamyka i twardnieje,brzuch rozpiera od srodka,a temp się podnosi. Nawet w zeszłym cyklu pytałam dziewczyn tutaj,czy ktoś tak ma,że objawy nie są razem,tylko każdego dnia pojawia się inny
 
Tylko ze mnie nie boli A tak rozpiera rozduma w podbrzuszu
To może być objaw owulacji. Ale jeżeli liczysz na ciąże to trzymam kciuki :)
U mnie już chyba powoli będzie po bo ten ból przechodzi. A wydaje mi się ze ból świadczy o rosnącym pęcherzyku. Ciekawe czy owu była dzisiaj. Ostatnie starania w pon. @cytrusowa85 tez liczę ze może z tego mega odstępu ciaza będzie :)
 
W ogóle to jadę od września na kalendarzyku i nie tak łatwo zajść w ciąże jednak. Kiedy myślałam ze plemniki giganty przeżyją nie wiadomo ile a tu się okazało ze można nacieszyć się bezpiecznym sexem. No nic trzeba Się zbliżyć bardziej do owu.
 
To może być objaw owulacji. Ale jeżeli liczysz na ciąże to trzymam kciuki :)
U mnie już chyba powoli będzie po bo ten ból przechodzi. A wydaje mi się ze ból świadczy o rosnącym pęcherzyku. Ciekawe czy owu była dzisiaj. Ostatnie starania w pon. @cytrusowa85 tez liczę ze może z tego mega odstępu ciaza będzie :)
Wzajemnie kciuka
Tobie za dziewczynę& mi za chłopaka&
4dniowy odstęp. Ale nie mam jakiś pokładów nadzieji. Chyba sama byłabym zaskoczona.
 
@cytrusowa85 ciekawy filmik. Podsumowując, u mnie teoria tokso się nie sprawdza, miałam podwyższoną co martwiło lekarza, a jednak mam córkę. Mąż nie pali, nie pije więc w teorii też powinien mieć syna, jednak go nie ma. Jak widać teorii jest wiele. Chyba jednak trzeba zaufać swojemu ciału, przed wszystkim kobieta powinna wiedzieć, co mogłoby jej służyć, aby spełnić marzenie. Ja na pewno skupie się na czasie, częstotliwości i diecie, czyli zrobię wszystko odwrotnie do tego co zrobiłam z córką, według mnie dla mnie, to jest jedyny klucz. Albo się uda, albo nie, na dzień dzisiejszy nic innego do mnie nie przemawia.
 
reklama
Myślę, też, że na pewno na każdą kobietę działa co innego, są kobiety, które z owulacji mają synów, a są też te, które z owulacji mają córki. Choć znam też przypadki, że kobiety błędnie określają moment owulacji, stąd też wynika zamieszanie. Ja bardzo długo źle określałam moment swojej owulacji, zawsze mi się wydawało, że mam wcześniej, a przychodziła dużo później. Najlepiej słuchać głosu swojego ciała ;) czasami sobie myślę, że będę miała syna choćbym miała sobie go narysować, a z drugiej strony mogłabym zapłacić i faktycznie go mieć, ale skoro tego nie robie, to znaczy, że jeszcze nie jestem w takiej desperacji i na pewno z córki też byłabym zadowolona. Ale skoro mogę pokombinować naturalnymi sposobami, to czemu nie, a może jednak ;) nie zawsze życie musi wyglądać tak samo.
 
Do góry