reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Niebezpieczne w ochraniaczach na łóżeczko są ich sznurki. Ponieważ to one mogą zakręcić się wokół szyi, albo zostać polkniete, dlatego zaleca się aby były krótsze niż 15cm.
Musiałam powiesić córce ochraniacz właśnie w tym czasie gdy zaczęła się wierci w łóżeczku, ponieważ obijala sobie głowke o barierki. Po prostu zawsze sprawdzam sznurki czy są solidnie związane.
Dodatkowo moja córka zawsze kładla sobie pieluszke na buzię, bo czuła taką potrzebę nie zabrnialam jej tego, nawet sama podstawialam jej pieluszke do buzi. Dużo dzieci taki robi, i nie sądzę aby można było się przez to udusić.
Uważam że noworodek nie potrzebuje ochraniacza na łóżeczko
 
Mi się tak marzy by ta moja córka to przy urodzeniu miała mnóstwo długich czarnych włosów [emoji23][emoji23] nie wiem dlaczego tak mi na tym zależy. Ale tak ją sobie wyobrażam. Małą lalunię w kwiecistym body i długimi czarnymi włoskami i taka kokardka [emoji23]
mi też się marzy aby moja miała moc ciemnych włosów po mnie, jestem brunetką, mam włosy do pasa i są gęste po babci. Mój atut, nie to że się chwalę po prostu to jedyna rzecz w moim wyglądzie z której jestem zadowolona:p

Syn urodził się z ciemnymi też się ma cieszyłam, że włosy ma po mnie ale niestety pierwsze ciemne się wytarły i pojawiły się jasne, cienkie po tatusiu:p
Z resztą cały od a do z jest jak tatuś.

Teraz w razie co przedwcześnie nie będę się cieszyć lub martwić:p
 
Nie mam żadnego zdjęcia nuba, ale mowil lekarz że 60/40 że chłopak. Ale kazał się nie przywiązywać bo dzieć nie chciał współpracować [emoji4]
 
Mam nawet sporo, ale to jest najpiękniejsze
IMG_20190517_143917.jpeg
 
Jeszcze nie chcę się wiązać z tą myślą... Mówił lekarz że ciągle się zakrywa i nie chce pokazać, pod koniec powiedział właśnie te 60/40 ale że wcześniej wydawało mu się że wyrostek leżał.
Więc czekam do 11.06 [emoji4][emoji4]
 
reklama
Jeszcze nie chcę się wiązać z tą myślą... Mówił lekarz że ciągle się zakrywa i nie chce pokazać, pod koniec powiedział właśnie te 60/40 ale że wcześniej wydawało mu się że wyrostek leżał.
Więc czekam do 11.06 [emoji4][emoji4]

Tak czy siak masz pięknego dzidziusia [emoji173]️
Ile bym dała, żeby teraz być w tym stanie ;)
 
Do góry