reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja myślę że na takim etapie nie ma co gdybać ;) ale trzymam kciuki żeby była to dziewczynka , mi dopiero na 2 prenatalnym na 100% powiedziała że dziewczynka ,ale wiem że chłopca już na 1 potrafią poznać
Nie no pewnie ze narazie jest to nie pewne ale czlowiek z ciekawości wytrzymac nie potrafi :-) marzenia mamy o dziewczynce ale jak bedzie chłopczyk to też będziemy szczesliwi aby tylko zdrowe
 
reklama
A ja myślę że na takim etapie nie ma co gdybać ;) ale trzymam kciuki żeby była to dziewczynka , mi dopiero na 2 prenatalnym na 100% powiedziała że dziewczynka ,ale wiem że chłopca już na 1 potrafią poznać
No wlasnie jak to jest z tymi pomylkami? Jak lekarz powie ze chlopak to raczej nie powinno się to zmienic? Wiekszy procent pomylek jest w druga stronę?
 
Ale u ciebie na amerykańskiej grupie o ile dobrze pamiętam stawiały na dziewczynkę.Żałuję,że wstawiałam to zdjęcie.Nie dość że sie stresuje kolejną wizytą.To dziś mam doła z powodu ramzi.Dzis mam trudny dzień.

Jedne mówiły, że dziewczynka a drugie, że początkujący chłopiec. Też byłam po takich „wyrokach” załamana, więc rozumiem cie dobrze :* nie trać nadziei.
 
reklama
Dziękuje
Nadzieja zawsze jest

Ja dopóki nie zobaczyłam tego foto, to mowilam ostro, że bedzie Teodor, a nie Tosia.

IMG_3618.JPG


Dwa razy potwierdzona dziewczynka przez dwóch innych lekarzy wiec nie dopuszczam mysli by sie cos mogło zmienić [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry