reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciur-ka

Fanka BB :)
Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
My juz mamy dzis 34+3tc...
My w kazda niedzielę zabieramy gdzies synka na jakies atrakcje i ogólnie juz myślimy jak zorganizujemy wszystko zeby nie czul sie jakos odrzucony tym bardziej ze ja zaraz po powrocie do domu zostaje sama..
No to super ze jakos organizujecie kazdy weekend, ja co moge to zorganizuje, a jak to zostajesz sama od razu? A tacierzynskie? Mam nadzieje ze dasz rade, ja sobie zostania samej z 3 nie wyobrazam, ale maz pomaga jak moze wiec uf,

reklama

belle81

Rozwiązania
0
@Miciur-ka gratuluję synka. Królowo
Jednocześnie współczuję dolegliwości. Trzymaj to dziecię w brzuchu jak najdłużej.
@Grabcia123 zdrówka kochana. Zajadam witaminki i dbaj o Bartusia. Będzie dobrze.
Nastawiaj głowę na sn a może się uda.
Trzymam kciuki

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Jejku, jak wy wszystkie juz daleko wasze ciąże uciekają szybciutko! U nas jutro 25+0 dopiero czasem mi się wydaje, że wieczność jeszcze do końca.

@Miciur-ka gratuluje 100% synka najważniejsze ze zdrowy. Trzymam kciuki za wyprawkę.

Grabcia123

Rozwiązania
0
@Miciur-ka gratuluję synka. Królowo
Jednocześnie współczuję dolegliwości. Trzymaj to dziecię w brzuchu jak najdłużej.
@Grabcia123 zdrówka kochana. Zajadam witaminki i dbaj o Bartusia. Będzie dobrze.
Nastawiaj głowę na sn a może się uda.
Trzymam kciuki
Dbam jak moge najlepiej ;)
No to super ze jakos organizujecie kazdy weekend, ja co moge to zorganizuje, a jak to zostajesz sama od razu? A tacierzynskie? Mam nadzieje ze dasz rade, ja sobie zostania samej z 3 nie wyobrazam, ale maz pomaga jak moze wiec uf,
No maz prowadzi wlasna dzialalnosc plus teraz tescia dodatkowo tez o ile z nasza by dal rade zrobic urlop to z teścia nie bardzo...wiadomo ze w miarę możliwości będzie pomagal ale tez nie moge wymagac zeby wszystko rzucil

Mam do was troche krepujace pytanie...cale zycie mialam problem z wyproznianiem a teraz od kilku dni prakrycznie codziennie lub 2x dziennie...myslicie ze to normalne?? Przed pierwszym porodem organizm mi sie oczyścil zwykla biegunka ale w 37tc...a teraz sama nie wiem..moze to objaw wstawiania glowki??

Jivka

Moderator
Rozwiązania
0
Dziewczyny, ja po prenatalnym ale mam takie zdjęcie ze praktycznie nic nie widać... W pt mam drugie to może lepsze zdjęcia dostanę
IMG_20190515_185123.jpeg

reklama

belle81

Rozwiązania
0
Dbam jak moge najlepiej ;)No maz prowadzi wlasna dzialalnosc plus teraz tescia dodatkowo tez o ile z nasza by dal rade zrobic urlop to z teścia nie bardzo...wiadomo ze w miarę możliwości będzie pomagal ale tez nie moge wymagac zeby wszystko rzucil

Mam do was troche krepujace pytanie...cale zycie mialam problem z wyproznianiem a teraz od kilku dni prakrycznie codziennie lub 2x dziennie...myslicie ze to normalne?? Przed pierwszym porodem organizm mi sie oczyścil zwykla biegunka ale w 37tc...a teraz sama nie wiem..moze to objaw wstawiania glowki??
Na "oczyszczanie" przed porodem chyba troszkę za wcześnie. Ją typową biegunkę przedporodowa miałam w dniu porodu więc nie pomogę.
Może zmienilas dietę,więcej owoców czy coś.
I pamiętaj że tu nie ma trudnych pytań;)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019