reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jivka

Moderator
Rozwiązania
0
Zdjęcia,zdjęciami ...a lekarz coś mówił?
Jak dzidzia? Rozumiem że wszystkie parametry ok?
Wszystko w normie, trochę mnie martwi trisomia 21 bo wyszło wyższe prawdopodobieństwo niz pół roku temu (1:2738) ale jestem dobrej myśli
Ten lekarz nie strzela na prenatalnych

reklama

rena-chan

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jejku, jak wy wszystkie juz daleko wasze ciąże uciekają szybciutko! U nas jutro 25+0 dopiero czasem mi się wydaje, że wieczność jeszcze do końca.
Mam podobne odczucia, nie mogę się doczekać kiedy wreszcie ją uściskam, trwa to wieczność..... u mnie przez te przejścia do połowy ciąży, ciągle się boję......

Grabcia123

Rozwiązania
0
Dzieki kochana ;-*
Wlasnie na oczyszczanie za wczesnie...ale w srode wizyta bede wiedziec wszystko ;)
Na "oczyszczanie" przed porodem chyba troszkę za wcześnie. Ją typową biegunkę przedporodowa miałam w dniu porodu więc nie pomogę.
Może zmienilas dietę,więcej owoców czy coś.
I pamiętaj że tu nie ma trudnych pytań;)

belle81

Rozwiązania
0
Wszystko w normie, trochę mnie martwi trisomia 21 bo wyszło wyższe prawdopodobieństwo niz pół roku temu (1:2738) ale jestem dobrej myśli
Te "prawdopodobieństwa" to o kant d... Tylko straszą niepotrzebnie. Jak pomiary ok to maleństwo zdrowe.
Czekamy zatem na piątkowe info,może tam coś dojrzycie;)

rena-chan

Rozwiązania
0
wyższe bo jesteś starsza, liczą to z ryzyka podstawowego, który odpowiada wiekowi matki, skorygowane to wiek plus parametry wic normalne że im starsza mama tym wyższe a ryzyko bardzo małe, jest dobrze :)

milla1982

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny cos ostatnio nie moglam.wejsc na bb, a chcialam dac update :) , bylismy na usg , i dzidzia wazyla 1145gr, dluugie nogi takich nie widzialam jeszcze - no nie konczyly sie na tym usg hihi :), wszystko dobrze i na swoim miejscu uf no i na 100%i milion procent jest u nas synus! .

Powodzonka dziewczyny w staraniach ja juz chyba wyczerpalam moje proby staran u nas zadna metoda na corke nie zadziałała chyba tak musi byc ;)

A jak ciazowki sie czuja ?
Jak czytam takie posty,jak Twój,to się uśmiecham i myślę,że za jakiś czas i ja będę tak samo pisała :) Jedyne ,co próbuje zrobić,to nie trafić w sama owu,jak przy synach,ale pewnie na nic się to nie zda. A Twoja radość z trzeciego synka dodaje mi skrzydeł :)

milla1982

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
To tylko średnia. Moja siostra mając 39 lat zaszła w drugą ciążę i prawdopodobieństwo miała 1:50,właśnie z powodu wieku. A synek urodził się całkowicie zdrowy.

Miciur-ka

Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
Jak czytam takie posty,jak Twój,to się uśmiecham i myślę,że za jakiś czas i ja będę tak samo pisała :) Jedyne ,co próbuje zrobić,to nie trafić w sama owu,jak przy synach,ale pewnie na nic się to nie zda. A Twoja radość z trzeciego synka dodaje mi skrzydeł :)
Milla z jednej strony szkoda ze ciagle cos kombinuje a zero z tego mi wychodzi a juz przestudiowalam wszystkie metody ;), mamy syna z codziennego, a tego mamy synka z 3.5 dnia przed owulacja, a z 2 strony czemu mam sie nie cieszyc, synek zdrowy, wszystko ma.na miejscu szczeliwie fika i ciesze sie ze moje wszystkie dzieci sa zdrowe i szczesliwe :), trudno plec to nie wszystko , mam nadzieje ze ci sie uda ! :)

Grabcia moze tylko zmiana diety, albo cos ci zaszkodzilo?

Martoosia- praktycznie wyprawki nie musze robić bo wszystko mam ;)

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Milla z jednej strony szkoda ze ciagle cos kombinuje a zero z tego mi wychodzi a juz przestudiowalam wszystkie metody ;), mamy syna z codziennego, a tego mamy synka z 3.5 dnia przed owulacja, a z 2 strony czemu mam sie nie cieszyc, synek zdrowy, wszystko ma.na miejscu szczeliwie fika i ciesze sie ze moje wszystkie dzieci sa zdrowe i szczesliwe :), trudno plec to nie wszystko , mam nadzieje ze ci sie uda ! :)

Grabcia moze tylko zmiana diety, albo cos ci zaszkodzilo?

Martoosia- praktycznie wyprawki nie musze robić bo wszystko mam ;)
Tak, ja tez w drugiej ciąży z chłopcem głownie kosmetyki kupowałam. Wszystko miałam po starszym.
Teraz się wyzywam

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem