reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Byłam przed chwilą na wizycue u swojej gin. Ona rwierdzi, ze na 80% dziewczynka. 8 lipca mam kolejną wizytę wiec liczę że się to potwierdzi :-) :)
 
reklama
Witam Dziewczyny,

Słyszałam, że macie doświadczenie w odczytywaniu płci z USG :)

Ja dziś 12+6 ... czy z tego zdjęcia da się coś rozpoznać? lekarz niby twierdzi, że dziewczynka, ale ja jak widzę taką dłuższą kreskę to mi podchodzi pod chłopca :)
 

Załączniki

  • IMG_20190603_195752.jpg
    IMG_20190603_195752.jpg
    970,6 KB · Wyświetleń: 104
Witam Dziewczyny,

Słyszałam, że macie doświadczenie w odczytywaniu płci z USG :)

Ja dziś 12+6 ... czy z tego zdjęcia da się coś rozpoznać? lekarz niby twierdzi, że dziewczynka, ale ja jak widzę taką dłuższą kreskę to mi podchodzi pod chłopca :)

Nie ma watpliwości, że chłopiec! Nub sterczy w gore jak powinien.
 
Witam Dziewczyny,

Słyszałam, że macie doświadczenie w odczytywaniu płci z USG :)

Ja dziś 12+6 ... czy z tego zdjęcia da się coś rozpoznać? lekarz niby twierdzi, że dziewczynka, ale ja jak widzę taką dłuższą kreskę to mi podchodzi pod chłopca :)

Według mnie ten nubik wygląda jak u chłopca, choć po jednym zdjęciu ciężko mi stwierdzić. U dziewczynek nuby są znacznie dłuższe i bardziej płaskie.
 
Dodam że zdjęcie musiałam zrobic na podstawie filmu z usg gdyż same zdjęcia bardzo nie wyraźne
Czekam na wasze odpowiedzi [emoji4]
 
Jeśli chodzi o predyspozycje genetyczne to, podobno genów matki nie bierze się uwagę, za to liczą się geny ojca. U mojego męża 90% rodziny to mężczyźni, moja córka była cudem, więc w teorie genów też nie wierzę, bo na to wychodzi, że powinnam mieć syna.
Oo to by mi się udało. Mąż ma siostrę, a w najbliższej rodzinie wsrod kuzynostwa mnóstwo dziewczynek.
 
reklama
Do góry