reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elenaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To Wasze życie! Wyłącznie! Nie możesz pozwolić, żeby ktokolwiek decydował za Ciebie! Reakcja otoczenia? Trzeba być niezwykle nietaktownym żeby ingerować czy komentować tak intymna sferę życia. Jeśli ktoś to robi jest zwykłym chamem. Zamierzasz brać pod uwagę zdanie takich osób ?????
dzięki za wsparcie, dodałyście mi skrzydeł :-)

reklama

Elenaa

Rozwiązania
0
Milla z jednej strony szkoda ze ciagle cos kombinuje a zero z tego mi wychodzi a juz przestudiowalam wszystkie metody ;), mamy syna z codziennego, a tego mamy synka z 3.5 dnia przed owulacja, a z 2 strony czemu mam sie nie cieszyc, synek zdrowy, wszystko ma.na miejscu szczeliwie fika i ciesze sie ze moje wszystkie dzieci sa zdrowe i szczesliwe :), trudno plec to nie wszystko , mam nadzieje ze ci sie uda ! :)

Grabcia moze tylko zmiana diety, albo cos ci zaszkodzilo?

Martoosia- praktycznie wyprawki nie musze robić bo wszystko mam ;)
Moja przyjaciółka z liceum spodziewa się piątego synka. Myślę, że niektórzy mogą pomóc szczesciu w planowaniu (pewnie to i tak loteria i tak widocznie miało być,), a u niektórych jak to ostatnio pisałyście na forum: komórka jajkowa wpuści tylko XY, mimo że XX był pierwszy (bądź na odwrót) ;-) bo widocznie tak uważa że będzie najlepiej :) a czemu tak uważa? no to będzie niewiadoma :D

Miciurka a macie wybrane juz imię?

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Podobno poziom hormonów za wszytko odpowiada, a że na to, nie możemy sami wpłynąć, bo naszym silnikiem jest mózg, to powstała teoria „ płci dziecka nie da się zaplanować ”.

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Ale fajnie jest marzyć i myśle, że można kombinować, zawsze można wyjść z założenia, że coś próbowało się w tym kierunku zrobić. A to, czy się uda, czy nie, i czy faktycznie mieliśmy wpływ, to niestety nikt się tego nie dowie. A szkoda...

rena-chan

Rozwiązania
0
Tak, ja tez w drugiej ciąży z chłopcem głownie kosmetyki kupowałam. Wszystko miałam po starszym.
Teraz się wyzywam
ja nadal nie mogę uwierzyć w moje szczęście mimo, że dwóch lekarzy potwierdziło, że to kobietka i mam też z badania genetycznego papier plus przez przejścia ciążowe jeszcze nic nie kupiłam, ale już po następnej wizycie muszę zacząć się i ja wyżywać :)

Megi_Meg

Rozwiązania
0
@rena-chan nie wiem czy pisałaś już, jeśli tak to, wybacz, że przegapiłam :) w docelowe starania coś zmieniałaś czy poszłaś na żywioł ? :)
Moja znajoma ma 3 córkę w drodze, ma 2 dziewczynki bliźniaczki z owulacji, potwierdzone monitoringiem bo miała problemy żeby zajść w ciąże i tetaz zaliczyła wpadkę, chyba 4 dni przed owulacją, też dziewczynka, tyle, że jedna. Jest przerażona bo bliźniaczki dopiero skończyły rok, a w tym roku pojawi się kolejny maluch.

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ja nadal nie mogę uwierzyć w moje szczęście mimo, że dwóch lekarzy potwierdziło, że to kobietka i mam też z badania genetycznego papier plus przez przejścia ciążowe jeszcze nic nie kupiłam, ale już po następnej wizycie muszę zacząć się i ja wyżywać :)
Ja dziś kupiłam poduszeczkę do wózka i ochraniacz do łóżeczka:
IMG_4257.JPG

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Gdybym ja się dowiedziała podczas USG, że pod sercem nosze syna, to chyba uwierzyłabym dopiero po porodzie, a po porodzie kazałabym się szczypać czy to, czasem nie sen :)

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Gdybym ja się dowiedziała podczas USG, że pod sercem nosze syna, to chyba uwierzyłabym dopiero po porodzie, a po porodzie kazałabym się szczypać czy to, czasem nie sen :)
Ja przed połówkowym badaniem widziałam dowody, że bedzie dziewczynka juz chyba miesiąc czy półtora wcześniej, ale nie mogłam uwierzyć. Dopiero jak lekarka powiedziała: „Ewidentnie dziewczynka, proszę, pięknie pokazuje wargi sromowe” to dopiero do mnie dotarło.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019