reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie u mnie przemija, może dlatego, że zajęłam się pracą, mąż ma na mnie dobry wpływ i chyba to, że u mnie starania najwcześniej za rok. Dzięki temu złapałam spokój ducha.
Ja też zaprzestaje staran. Miałam dzisiaj gastroskopię. Muszę się leczyć:( Czekam na wynik z wycinkow,bo zawiozlam do badań histopatologicznych.
 
reklama
Ja też zaprzestaje staran. Miałam dzisiaj gastroskopię. Muszę się leczyć:( Czekam na wynik z wycinkow,bo zawiozlam do badań histopatologicznych.

Nic się nie martw, będzie dobrze. Wychodzę z założenia, że lepiej zrobić wszytkie badania i podjąć leczenie przed ciążą, niż w trakcie ciąży. Wiele kobiet robi podstawowy błąd, że decydują się na ciąże, bez kontrolnych badań, a potem cała ciąża jest w stresie. Wrócisz do starań ze zdwojoną siłą ;)
 
Nie wiem czy Wam pisałam wczoraj, ale byłam na wizycie. Tosia ma ok. 1050g :) wszystko gra, szyjka długa i zamknięta. Wyniki badań piękne, z glukozy lekarz zadowolony :) całe szczescie bo powtórki bym nie zniosła.
Kolejna wizyta dopiero za 5 i pol tyg bo lekarz ma urlop. Ale na szczescie i my jedziemy nad morze na weekend. Teraz byle do 25.06 do 3 usg prenatalnego i zaś juz zleci czas do tego 12.07. :)
 
A jak u Ciebie Jivka? Wiesz kogo nosisz kiedy wizyta? Który masz tv?
Ja mam wizytę 11.06 i mam nadzieję że dzieć będzie współpracował bo na prenatalnych niezbyt chciał [emoji3525] I dlatego mam 60/40 więc się nie przywiązuję w ogóle. Aktualnie leci mi 16tc [emoji4]
Nie wiem czy Wam pisałam wczoraj, ale byłam na wizycie. Tosia ma ok. 1050g :) wszystko gra, szyjka długa i zamknięta. Wyniki badań piękne, z glukozy lekarz zadowolony :) całe szczescie bo powtórki bym nie zniosła.
Kolejna wizyta dopiero za 5 i pol tyg bo lekarz ma urlop. Ale na szczescie i my jedziemy nad morze na weekend. Teraz byle do 25.06 do 3 usg prenatalnego i zaś juz zleci czas do tego 12.07. :)
Ale super! Tosia już taka duża [emoji7]
 
Ja mam wizytę 11.06 i mam nadzieję że dzieć będzie współpracował bo na prenatalnych niezbyt chciał [emoji3525] I dlatego mam 60/40 więc się nie przywiązuję w ogóle. Aktualnie leci mi 16tc [emoji4]Ale super! Tosia już taka duża [emoji7]

Już da się odczuć ten kilogram silnych kopniaków [emoji23] lekarz z poczatku wróżył nam max 3500g ale jak usłyszał, że moi to 3810 i 3750 mieli, to teraz tez tak obstawia [emoji23] ze na bank 3600-3800 bedzie.
Mam nadzieje jednak, że nie. Od 15-20.08 robie wszystko by ją wykurzyć [emoji23][emoji23]
 
Już da się odczuć ten kilogram silnych kopniaków [emoji23] lekarz z poczatku wróżył nam max 3500g ale jak usłyszał, że moi to 3810 i 3750 mieli, to teraz tez tak obstawia [emoji23] ze na bank 3600-3800 bedzie.
Mam nadzieje jednak, że nie. Od 15-20.08 robie wszystko by ją wykurzyć [emoji23][emoji23]
Zazdroszczę kopniaków [emoji16] U mnie na razie pływa rybka w środku [emoji4] Córka nie dała mocno ich odczuć bo leżała głową do góry całą ciążę [emoji4]
 
Jedyne zdjęcie jakie dostałam plec nie potwierdzona bo na usg nfzu plec można określić dopiero w 20tc także dalej nic niewiem trzymam się pierwszej wersji
 

Załączniki

  • 155981092680724407419384491915.jpg
    155981092680724407419384491915.jpg
    929,1 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Micurka Twój starszy ma 5 lat i 8 miesiecy, a młodszy ile ma?
Cześć Elenaa :) , dawno cie nie bylo, nie patrz na nikogo jak chcesz jeszcze dziecko to miejcie i tyle nie ma co na otoczenie patrzec, nasi synowie beda mieli 6 lat a drugi 2.5 jak sie dzidzia urodzi , kurde dalej imienia brak ! Masakra! Nie moge wpasc na nic pasujacego i oryginalnego[emoji2962] a porod tuz tuz
 
Do góry