reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Luzik. Ja jestem opozniona od jakichś 7 tygodni i to doslownie. Przez ciaże jakaś tempota ze mnie wylazła [emoji848]
Tak, mam jedno, 20 lat.. wiec juz się nieliczy [emoji14][emoji14][emoji14] Sama mam 24 wiec to tak nie pasuje juz hehe
Hahaha padłam [emoji23][emoji23] sama do siebie się śmieje [emoji23][emoji23] Zatem trzymam kciuki, za niffty i całą reszte. A masz już dzieci ? Lub i w jakim wieku, jeśli pisałaś już, to wybacz, ale coś ostatnio jestem opóźniona [emoji12]
 
reklama
Luzik. Ja jestem opozniona od jakichś 7 tygodni i to doslownie. Przez ciaże jakaś tempota ze mnie wylazła [emoji848]
Tak, mam jedno, 20 lat.. wiec juz się nieliczy [emoji14][emoji14][emoji14] Sama mam 24 wiec to tak nie pasuje juz hehe

Haha! Czyli jesteś doświadczoną mamą ;) i jest to, fajne, jedno odchowane, więc fajnie zacząć z drugim wszytko od nowa, zwłaszcza, że ma się już ten fach ;)
 
O ile niczego nie zapomniałam [emoji848] no bo wiesz.. ten wiek.. skleroza itp [emoji23][emoji23][emoji23]
@SalsaPL moge o coś zapytać ? Nie złośliwie, ale jestem ciekawa Twojego podejścia. Ja zastanawiam się nad 3 dzieckiem. Moje dzieci już są dość duże (9 i 5) i blokuje mnie między innymi różnica wieku. Mam obawy, że trzecie dziecko będzie samo. A chciałabym żeby relacja między rodzeństwem była silna. A dziecko w wieku 20 lat mogłoby być już samo rodzicem. Ty urodzisz a za chwile może się urodzić twój wnuk. Nie boisz się ze to duże dziecko poczuje się mało ważne ? Absolutnie nie pytam złośliwie, mnie samą dręczą takie myśli, takie pytania. Znajoma ostatnio urodziła trzecie dziecko i przeraziło mnie jej podejście. Ma syna 23 lata i powiedziała ze on wie ze już musi sobie sam radzić bo ona ma dwoje małych. I trochę mnie to przeraziło. Przecież 23 lata to niekoniecznie jest wiek żeby już w 100 % być samodzielnym. Ona chciała dziecko urodziła a tamto już ma gdzieś. Wnukiem jakby był nie zajmie się i raczej nie będzie się zbytnio ekscytować bo ma małe dziecko w domu.
 
Wlasnie przez to "duze dziecko", bylam szntazowana przez ponad 7 lat że sobie cos zrobi jak wyjde znowu za maz, jak urodze dziecko itp.
Dluga historia. Wychowałam egoistyczną materialistkę pomimo iż chcialam jak kazda matka dla swojego dziecka najlepiej.
Na chwile obecną nie mam zadnego dziecka, wiec nie ma opcji zebym została babcią. Nie ma nawet po mnie kto dziedziczyć. Przez 7 lat ze zlami w oczach... ehh niewazne.
Reasumujac. Starmy sie teraz o co ajmniej dwojke :)
@SalsaPL moge o coś zapytać ? Nie złośliwie, ale jestem ciekawa Twojego podejścia. Ja zastanawiam się nad 3 dzieckiem. Moje dzieci już są dość duże (9 i 5) i blokuje mnie między innymi różnica wieku. Mam obawy, że trzecie dziecko będzie samo. A chciałabym żeby relacja między rodzeństwem była silna. A dziecko w wieku 20 lat mogłoby być już samo rodzicem. Ty urodzisz a za chwile może się urodzić twój wnuk. Nie boisz się ze to duże dziecko poczuje się mało ważne ? Absolutnie nie pytam złośliwie, mnie samą dręczą takie myśli, takie pytania. Znajoma ostatnio urodziła trzecie dziecko i przeraziło mnie jej podejście. Ma syna 23 lata i powiedziała ze on wie ze już musi sobie sam radzić bo ona ma dwoje małych. I trochę mnie to przeraziło. Przecież 23 lata to niekoniecznie jest wiek żeby już w 100 % być samodzielnym. Ona chciała dziecko urodziła a tamto już ma gdzieś. Wnukiem jakby był nie zajmie się i raczej nie będzie się zbytnio ekscytować bo ma małe dziecko w domu.
 
Wlasnie przez to "duze dziecko", bylam szntazowana przez ponad 7 lat że sobie cos zrobi jak wyjde znowu za maz, jak urodze dziecko itp.
Dluga historia. Wychowałam egoistyczną materialistkę pomimo iż chcialam jak kazda matka dla swojego dziecka najlepiej.
Na chwile obecną nie mam zadnego dziecka, wiec nie ma opcji zebym została babcią. Nie ma nawet po mnie kto dziedziczyć. Przez 7 lat ze zlami w oczach... ehh niewazne.
Reasumujac. Starmy sie teraz o co ajmniej dwojke :)
Czyli znów inna historia. Dziękuje za odpowiedź. Super, ze staracie się o dwójkę. Życzę Wam dużo szczęścia. A ja może uporam się z moimi wątpliwościami.
@Megi_Meg ja ostatnio trochę zaszalałam. Okres nawet mi się spóźnił dwa dni ale okazało się ze owu się przesunęła. Czułam ze tak jest, zwracałam uwagę na objawy.
 
Kochani dzis o 10.30 urodził sie nasz synus Bartus ;) 3120g i 53cm ;)
20190623_153816.jpeg
 
reklama
Do góry