reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dla mnie proszę zarezerwować chłopca ;) [emoji1317][emoji170] ewentualnie moge się z kimś umówić na wymianę [emoji23]
 
A mi się marzą bliźniaki ale w mojej sytuacji będę się cieszyć z jednego dziecka byle by było zdrowe[emoji6]

Też mogłabym mieć bliźniaki, ale dla mnie „zrobienie” bliźniaków jest trudniejsze od zaplanowania płci ;) nie martw się, napewno doczekasz się dziecka. Na każdego przychodzi inna pora ;)
 
Też mogłabym mieć bliźniaki, ale dla mnie „zrobienie” bliźniaków jest trudniejsze od zaplanowania płci ;) nie martw się, napewno doczekasz się dziecka. Na każdego przychodzi inna pora ;)
Tak bardzo bym chciała w to wierzyć że ja też będę mogła się pochwalić ciaza.

No ja to o płci dziecka nawet nie myślę. W moim przypadku jest problem z zajściem a później z utrzymaniem ciąży także dla mnie to i tak będzie cud jak uda mi się zajść i donosic do " bezpiecznego tygodnia" ciąży.
 
Tak bardzo bym chciała w to wierzyć że ja też będę mogła się pochwalić ciaza.

No ja to o płci dziecka nawet nie myślę. W moim przypadku jest problem z zajściem a później z utrzymaniem ciąży także dla mnie to i tak będzie cud jak uda mi się zajść i donosic do " bezpiecznego tygodnia" ciąży.

Trzymam za Ciebie mocno kciuki ! Każda Kobieta zasługuje na bycie mamą. Jedno jest pewne, jeśli czegoś bardzo się pragnie, to nie wolno się poddawać. A już wiadomo co jest przyczyną trudności zajścia w ciąże ? Ciekawa jestem jak u mnie po uspokojeniu hormonów będzie to, wyglądało. Myślę, że mi za łatwo poszło z pierwszym dzieckiem, dlatego teraz myślę o płci kolejnego.
 
reklama
Trzymam za Ciebie mocno kciuki ! Każda Kobieta zasługuje na bycie mamą. Jedno jest pewne, jeśli czegoś bardzo się pragnie, to nie wolno się poddawać. A już wiadomo co jest przyczyną trudności zajścia w ciąże ? Ciekawa jestem jak u mnie po uspokojeniu hormonów będzie to, wyglądało. Myślę, że mi za łatwo poszło z pierwszym dzieckiem, dlatego teraz myślę o płci kolejnego.
Nie wiem jest przyczyną. Wyniki hormonalne ok. Mąż nasienie ma niby ok tylko ruchliwość po 4 godzinach ma tylko 15% 30 czerwca mój 24dc test owu clearblue pokazał mi pozytyw więc dzialalismy 3 dni z rzędu i od początku cyklu co 2-3 dni. Mam nadzieję że się uda A jak nie to 11.07 mamy pierwsza wizytę w klinice i tam jeszcze raz będzie miał mój m robione badanie nasienia i pewnie mnie przepadają od stop do głów i pewnie bez wspomagaczy się nie uda.

Obecnie zażywam clavelle i castagnus mierze temp pierwszy cykl i teraz sobie zamówiłam jeszcze żel pomocny w zejściu w ciążę. Mój m drugi miesiąc zazywa fertile man 2x1 i zamówiłam mu saszetki do picia też 2x1 o smaku pomarańczowym i tak działamy próbujemy ale już 3 lata bez skutku. Wcześniej parę lat temu 3 poronienia rok po roku w różnych tygodniach ale przyczyny poronien znam.
 
Do góry