reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie wiem jest przyczyną. Wyniki hormonalne ok. Mąż nasienie ma niby ok tylko ruchliwość po 4 godzinach ma tylko 15% 30 czerwca mój 24dc test owu clearblue pokazał mi pozytyw więc dzialalismy 3 dni z rzędu i od początku cyklu co 2-3 dni. Mam nadzieję że się uda A jak nie to 11.07 mamy pierwsza wizytę w klinice i tam jeszcze raz będzie miał mój m robione badanie nasienia i pewnie mnie przepadają od stop do głów i pewnie bez wspomagaczy się nie uda.

Obecnie zażywam clavelle i castagnus mierze temp pierwszy cykl i teraz sobie zamówiłam jeszcze żel pomocny w zejściu w ciążę. Mój m drugi miesiąc zazywa fertile man 2x1 i zamówiłam mu saszetki do picia też 2x1 o smaku pomarańczowym i tak działamy próbujemy ale już 3 lata bez skutku. Wcześniej parę lat temu 3 poronienia rok po roku w różnych tygodniach ale przyczyny poronien znam.

No to, faktycznie przykre. A miałaś robioną drożność ? Albo myśleliście o invitro ?
 
reklama
No to, faktycznie przykre. A miałaś robioną drożność ? Albo myśleliście o invitro ?
Właśnie drożność będą mi robić tutaj w DE w klinice. Póki co chcemy spróbować naturalnie ze stymulacja hormonalna jeśli sie nie uda do 6 miesięcy zajść ze stymualcja to podjęliśmy decyzję o inseminacji w najgorszym wypadku właśnie o in vitro. Ale gdzieś tam mam mam nadzieję że jednak się uda naturalnie zajść w ciążę.
 
Właśnie drożność będą mi robić tutaj w DE w klinice. Póki co chcemy spróbować naturalnie ze stymulacja hormonalna jeśli sie nie uda do 6 miesięcy zajść ze stymualcja to podjęliśmy decyzję o inseminacji w najgorszym wypadku właśnie o in vitro. Ale gdzieś tam mam mam nadzieję że jednak się uda naturalnie zajść w ciążę.

Znam bardzo dużo osób, które po drożności zachodziły w ciąże nawet w 1 cyklu, więc trzymam kciuki ;)
 
Jak myślicie czy tętno dziecka ma coś wspólnego z płcią.Bo niby powyżej 140 to dziewczynka,ale moi chłopcy mieli ok.164,więc znowu się nie sprawdza.A u Was sprawdziło się?
U mnie się nie sprawdziło, wszystkie dzieci podobne tętno. A co do płci na prenatalnych to nie przywiązujcie się do tych chłopców [emoji1787] Na listopadówkach było kilka zmian [emoji14] A póki co chyba przewaga dziewczyn.

Kurczę wyłączyły mi się powidomienia z grupy, myślałam że nic nie piszcie :/

A ja miałam dzisiaj nieplanowane usg i nie mam złudzeń więc przesyłam tony różu [emoji7]
IMG_20190703_115539.jpeg
 
Biorę garściami róż.
Przeczucia mam jednak na kolejnego synka.Ale nadzieja umiera ostatnia.Oprócz tego żyję w stresie czy aby wszystko ok i czy serduszko bije.Musiałabym co tydzień mieć usg,żeby być spokojną. 3 tygodnie to dla mnie cała wieczność.

Też miałam niemały stres związany z serduszkiem małej. W 7tc dopiero pierwsze nieregularne pikanie było :/ wizyty na poczatku co tydzien by sprawdzać serce... [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
 
@Jivka jeszcze raz gratuluję córeczki. Widocznie tak musiało być :) najważniejsze, że mała jest zdrowa. Powiem Ci szczerze, że ja tak o chłopcu mówię, a jak widzę moją szczęśliwą córkę, która przelewa na nas tonę miłości i radości, to mogłabym mieć drugą taką :)
 
reklama
@Megi_Meg ja tam mimo wszystko jestem szczęśliwa. Rodzic to by chciał parę, ale patrząc z perspektywy późniejszych lat to widzę że związki sióstr są mocniejsze niż rodzeństwa mieszanego. Wiadomo że są wyjątki jak wszędzie, ale w moim najbliższym otoczeniu tak właśnie jest. Poza tym córka przeszczęśliwa więc jej szczęście jest też moim [emoji3590]
 
Do góry