reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

kin28

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny wiem, że macie talent odczytywania płci :) Czy na tych fotkach widać cokolwiek żeby odczytać z nub? Pierwsze jest 11+3 więc wcześnie, a drugie 12+5. Ponoć dziewczynka, nie wiem czy wierzyć :)
IMG_20190611_204903.jpeg
IMG_20190611_204850.jpeg

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0

kitqa

Rozwiązania
0
@kin28 pierwsza fotka trochę za wcześnie zrobiona, bo nie ma co patrzeć na nuba w 11i3. A na drugiej nub płaski więc obstawiam dziewczynkę choć nie wiadomo czy nóżka czegoś nie zakrywa

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ja też dziś wizytowałam 32+6 u malutkiej wszystko super, ma już 2,5 kg :)
Martusia jaki rozmiar ciuszków bierzesz swojej księżniczce do szpitala?
Ja biore 56 (na te chwile) - z 50 mam chyba jedno body i jeden pajacyk jakis - ale ja nigdy nie kupowałam tych najmniejszych ubrań. W razie potrzeby podwinę rękawy i tyle.

rena-chan

Rozwiązania
0
też pominęłam 50, nic nie mam, mam 56 i zastanawiam się czy też zabrać 62, bo syn wskoczył od razu w 62, ale on ważył prawie 4.5 kg i miał 59 cm, dziewczynki są generalnie mniejsze a moja utrzymuje się w połowie stawki na siatce, więc chyba raczej nie możliwe żeby okazało się, że jest duża.
Ni mogę się doczekać :)

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
też pominęłam 50, nic nie mam, mam 56 i zastanawiam się czy też zabrać 62, bo syn wskoczył od razu w 62, ale on ważył prawie 4.5 kg i miał 59 cm, dziewczynki są generalnie mniejsze a moja utrzymuje się w połowie stawki na siatce, więc chyba raczej nie możliwe żeby okazało się, że jest duża.
Ni mogę się doczekać :)
Nasza ostatnio na wizycie (dwa tyg temu) była w 43 centylu wiec tez nie jest jakaś ogromna. Zawsze wychodziła mniejsza. Ja chyba wezme na wszelki wypadek ten jeden pajacyk 50 co mam. Ale ostatecznie zobaczę jak wyjdzie w pomiarach tuż przed porodem. Moze teraz byc drobna a zaś przykoksować

reklama

SyLwuniaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny!..I chlopaku
Jakiś czas temu byłam tu przez chwilę, ..z poranionym sercem, empirycznym doświadczeniem..I pewnie jeszcze z większym pragnieniemna na spełnienie
.. ale cały czas was podczytuje
Trochę cicho się tu zrobiło więc wrzucę jakaś literaturę do doedukowania się
Kurczę skoplikowanosc procesu nieco przytłacza..zupełnie jak wielkość kosmosu
..ale sądzę, że że działaniami zewnętrznymi moybysmy wpływać na ta którego plemnika "wybierze"komorka jajowa..
A wiecie co jest najgorsze, że napewno jest osoba na świecie, które zna odpowiedź na to pytanie

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry