reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Megi_Meg ja tam mimo wszystko jestem szczęśliwa. Rodzic to by chciał parę, ale patrząc z perspektywy późniejszych lat to widzę że związki sióstr są mocniejsze niż rodzeństwa mieszanego. Wiadomo że są wyjątki jak wszędzie, ale w moim najbliższym otoczeniu tak właśnie jest. Poza tym córka przeszczęśliwa więc jej szczęście jest też moim [emoji3590]

Dokładnie wiem co masz namyśli. W moim otoczeniu również tak jest, zresztą sama mam siostrę :) może Cię kiedyś zaskoczy ciąża nr 3 :)
 
reklama
Biorę garściami róż.
Przeczucia mam jednak na kolejnego synka.Ale nadzieja umiera ostatnia.Oprócz tego żyję w stresie czy aby wszystko ok i czy serduszko bije.Musiałabym co tydzień mieć usg,żeby być spokojną. 3 tygodnie to dla mnie cała wieczność.
A to tylko przeczucia, czy masz zdjęcie z usg, na którym lekarz coś widzial?
 
@Megi_Meg ja tam mimo wszystko jestem szczęśliwa. Rodzic to by chciał parę, ale patrząc z perspektywy późniejszych lat to widzę że związki sióstr są mocniejsze niż rodzeństwa mieszanego. Wiadomo że są wyjątki jak wszędzie, ale w moim najbliższym otoczeniu tak właśnie jest. Poza tym córka przeszczęśliwa więc jej szczęście jest też moim [emoji3590]
Ja sobie nie wyobrażam siostry z moim starszakiem, bo oni siebie kochają nad życie :) Czasem sobie dokuczaja,ale generalnie jest super.
 
A ja mam owulacje ( chyba wszytko wraca do normy ) aż z tej okazji otworzyłam wino [emoji23] teraz mam głupoty w głowie x2 [emoji23][emoji23]
 
U mnie wyglądało to tak
Dzień owulacji SYN
Dzień przed owulacją 2 SYNOWIE
4 dni przed owulacją CÓRKA
3 dni przed owulacją SYN
Staraliśmy się o drugą córeczkę więc byłam pewna że 3 dni przed owulacją będzie córka, bardzo się zdziwiłam gdy na badaniach prenatalnych pani doktor powiedziała mi że to chłopiec.Obecnie ma 16 miesięcy.Już nie będziemy planowa płci bo znowu może być chłopczyk.Poza tym,jestem po 3 cesarkach. W dniu owulacji mam zawsze charakterystyczny ból jajnika.
 
U mnie wyglądało to tak
Dzień owulacji SYN
Dzień przed owulacją 2 SYNOWIE
4 dni przed owulacją CÓRKA
3 dni przed owulacją SYN
Staraliśmy się o drugą córeczkę więc byłam pewna że 3 dni przed owulacją będzie córka, bardzo się zdziwiłam gdy na badaniach prenatalnych pani doktor powiedziała mi że to chłopiec.Obecnie ma 16 miesięcy.Już nie będziemy planowa płci bo znowu może być chłopczyk.Poza tym,jestem po 3 cesarkach. W dniu owulacji mam zawsze charakterystyczny ból jajnika.

U mnie 3 dni przed owulacją - córka, a może i nawet więcej dni, bo starania były od zakończenia miesiączki do 3 dni przed owulacją. Teraz chce spróbować "ustrzelić" w samą owulację, zobaczymy co z tego się rozwinie :)
 
reklama
Do góry