reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

My tak bierzemy się za to trzecie jak wybiera sie sójka za morze :p byłam ostatnio chora, brałam antybiotyk, jeszcze mam wezly powiększone w organizmie po tej chorobie. Ostatnio internista kazal poczekać aż wezly się wchloną i zrobic moroflogie, crp i ob. A jak za 3 tygodnie się nie wchłonia to dalsza diagnostyka. Ale po ostrej angine chyba tak może być, przez 2 dni ledwo żyłam i 39 stopni gorączki. Naszczescie po antybiotyku była szybka poprawa. 10 dni brałam i mija 10 dni od skończenia antybiotyku.
Mam teraz okres ale chyba po okresie zrobie te badania i jak będą ok to coś tam zaczniemy działać, tak powoli bez spiny, bez celowania w dni plodne, tylko z jakims odstepem kiedy będzie czas i checi, bo te węzły widzę że i tak są już mniejsze (pod pachami mialam ok 1.5 cm a teraz mam mniej niż 1 cm na moje oko) i czuje się zdrowa. Bo czytałam że wezły długo potrafią się wchłaniac a jak tak będę co chwila odwlekac i być 100% zdrowa to się nie da, bo przedszkolaki będą co chwila coś przynosić.

A co sądzicie że w pełnie jest większa szansa na chłopca? Bo mi teraz owulacja w pełnie wypada :p niby jak patrzyłam to w przypadku syna mialam owulacje przed nowiem, z córka chyba tu po nowiu :p
 
reklama
@Elenaa Ty zabierasz się do 3 tak jak ja do 2 :) ja jeszcze sobie myślę, że gdyby udało mi się wyrównać hormony do końca wakacji to, może podkusiłabym los we wrześniu, max w październiku, a jeśli nie to, czekam na przyszły rok, bo jak już wcześniej wspomniałam, nie chce rodzić w okresie jesienno - zimowym. Poza tym, czeka nas remont i jeszcze jeden dłuższy urlop jesienią, więc sama nie wiem czy to, dobry pomysł na ciąże, więc chyba dam sobie spokój w tym roku, jeszcze sobie wymyśliłam " hollywoodzki uśmiech" ( chyba kryzys wieku średniego mnie dopadł haha) więc czeka mnie sporo wizyt u dentysty i ortodonty.

Jeśli chodzi o fazy księżyca, chińskie kalendarze, jonasy itp.... to, ja w to nie wierze i nawet nie będę brała tego pod uwagę podczas starań, jedynie czas i częstotliwość, jakaś dieta i ewentualnie suplementy.
 
02.07 badanie - wyniki teoretycznie 10 dni roboczych wypada do 16.02. Ale po zalogowaniu na strone z wynikami jest informacja : 18.07 między godziną 15-16 :/ Mam nadzieje ze jednak szybciej. 11.07 mam genetyczne
@SalsaPL kiedy będziesz miała wynik nifty ?
A tak poza tym ktoś jeszcze się stara w najbliższym czasie ?
 
reklama
Do góry