reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Podobno żel durex fajnie zakwasza pochwę, dlatego przy staraniach o dziecko lekarze ich nie zalecają (wtedy nawet tego nie wiedziałam) a ja pamiętam, że ja go używałam ( czas bez dzieci, czas zabawy )[emoji23][emoji23]
 
reklama
Szkoda że wcześniej tego nie wiedziałam.Myślałam że im dalej od owulacji tym szansa na córcie większa.Niestety u mnie się nie sprawdziło :(
A dokładnie w których dniach były u Was przytulanka i jak często a keidy owulacja?
Powiem Ci że w mojej rodzinie to się sprawdza, bo moje 2 ciocie tak zaplanowaly sobie córki po synach. Ale jak widac roznie to moze być.
Koleżanka planowała syna i dalam jej radę 2 i 1 dzień przed i udało im się ustrzelić syna.
Druga z kolei z codziennych kroliczkow az do owualcji nawet w sumie 2x dziennie ma corke :p
 
A dokładnie w których dniach były u Was przytulanka i jak często a keidy owulacja?
Powiem Ci że w mojej rodzinie to się sprawdza, bo moje 2 ciocie tak zaplanowaly sobie córki po synach. Ale jak widac roznie to moze być.
Koleżanka planowała syna i dalam jej radę 2 i 1 dzień przed i udało im się ustrzelić syna.
Druga z kolei z codziennych kroliczkow az do owualcji nawet w sumie 2x dziennie ma corke :p
U nas 9dc i 11dc starania a owulacja 14dc.Szczerze,że nie liczyłam na ciąże bo wcześniej nawet z 12dc nie wychodziło.Więc łudziłam się że skoro ciąza z zaskoczenia, jeszcze przed owulacją to będzie wreszcie ta upragniona dziewczynka.Pierwsza ciąża syn,druga syn (aniołek),3 syn, 4 nie znam płci poroniłam w 8tc.Być może była to dziewczynka.Teraz żałuje że nie zrobiłam badań.I teraz znowu syn.Już minęło tyle czasu a ja ciągle nie mogę się pogodzić z niespełnionym marzeniem.Wszędzie widze dziewczynki z kucykami,w opaseczkach i ślicznych sukienkach.A u mnie znowu to samo...
 
Najgorsze jak wszyscy wokół mi gratulują i życzą teraz córeczki,bo przecież tak bardzo jestem zmieniona że na pewno będzie.A mnie aż serce ściska bo wiem że nie będzie.
 
Hey
Naomi kiedy planowa@?
U mnie @ jak nie było tak nie ma. Codziennie objawy takie że wszystko mnie boli i powinna przyjść. A nie ma.
Moja @ powinna przyjść w poniedziałek. Jutro już powinnam mieć objawy. Często już w wc widzę ze nadchodzi i nigdy się nie pomyliłam. Troszkę się stresuje i chciałabym już wiedzieć.
 
reklama
Do góry