reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny a slyszałyscie o tym że owulacja z lewego jajnika daje dziewczynkę a z prawego chłopców?tak myślę teraz intensywnie i to by się zgadzało...! Pamiętam tylko tyle że strasznie bolał.mnie prawy bok przy owulacji! Przy ostatnim synku ! Pierwszego nie pamiętam bo miałam wtedy 25lat...teraz mam 32...


Jutro idę na monitoring owulacji o 19:00 ciawe z jakiego jajnika będzie u mnie teraz owu. Mam jutro 9 dzień cyklu
 

Załączniki

  • Screenshot_20190821-142849.png
    Screenshot_20190821-142849.png
    69 KB · Wyświetleń: 44
Witam dziewczyny,
Nie wiem czy ktoś jeszcze mnie kojarzy. Kiedyś często tu bywałam ale zaprzestałąm bo już praktycznie straciłam nadzieję na dzidzię. Ponad dwa lata starań. Ciężko było również przez to, że mąż dużo czasu pracuje za granicą. Aż do wczoraj gdy zobaczyłam upragnione 2 kreseczki :) :):)dalej w to nie wierzę... Wiem, że to jeszcze początek, ale jestem dobrej myśli. Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze:)
 
Witam dziewczyny,
Nie wiem czy ktoś jeszcze mnie kojarzy. Kiedyś często tu bywałam ale zaprzestałąm bo już praktycznie straciłam nadzieję na dzidzię. Ponad dwa lata starań. Ciężko było również przez to, że mąż dużo czasu pracuje za granicą. Aż do wczoraj gdy zobaczyłam upragnione 2 kreseczki :) :):)dalej w to nie wierzę... Wiem, że to jeszcze początek, ale jestem dobrej myśli. Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze:)

To powodzenia w kolejnych miesiącach.
 
reklama
Dziewczyny a slyszałyscie o tym że owulacja z lewego jajnika daje dziewczynkę a z prawego chłopców?tak myślę teraz intensywnie i to by się zgadzało...! Pamiętam tylko tyle że strasznie bolał.mnie prawy bok przy owulacji! Przy ostatnim synku ! Pierwszego nie pamiętam bo miałam wtedy 25lat...teraz mam 32...


Jutro idę na monitoring owulacji o 19:00 ciawe z jakiego jajnika będzie u mnie teraz owu. Mam jutro 9 dzień cyklu
ja z tego co kojarze, ze lekarz mówił jak byłam na pierwszej wizycie w obu ciążach ze owualcja byla z prawego jajnika a mam chłopca i dziewczynkę :)
 
Do góry