reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hmm no ja też mam jedną taką znajomą i podobno można ale co do plemników żeńskie są bardziej wytrzymałe więc też mają szansę pewnie bez odwirowania ☺ a odwirowac może sobie wsumie każdy bokaty człowiek. To koszt 13 tys w prywatnej klinice
 
reklama
Hmm no ja też mam jedną taką znajomą i podobno można ale co do plemników żeńskie są bardziej wytrzymałe więc też mają szansę pewnie bez odwirowania ☺ a odwirowac może sobie wsumie każdy bokaty człowiek. To koszt 13 tys w prywatnej klinice
Że niby idziesz na zabieg inseminacji i mówisz "proszę o odwirowanie plemników"? Nie sądzę...
 
Wtrącę się. Odnoście inseminacji i InVito, czytałam artykuł, że płeć dziecka wtedy zależy od leków przyjmowanych przez kobietę (bo wpływają na hormony) oraz substancji w których przebywa nasienie przed zapłodnieniem. I o ile dobrze pamiętam, to przez InVitro więcej rodzi się chłopców, bo nasienie z chromosomem Y lepiej sobie radzi w warunkach laboratoryjnych, a przy inseminacji odnotowano większy procet urodzonych dziewczynek. Wszytko zależało od stężenia hormonów, leków oraz substancji w których przebywało nasienie.
 
Hmm no ja też mam jedną taką znajomą i podobno można ale co do plemników żeńskie są bardziej wytrzymałe więc też mają szansę pewnie bez odwirowania [emoji5] a odwirowac może sobie wsumie każdy bokaty człowiek. To koszt 13 tys w prywatnej klinice

Gdyby to była prawda, to na odwirowanie plemników już teraz stałabym w kolejce bo właśnie mam owulacje [emoji23] 13 tys, to nie jest wysoki koszt, więc myśle, że byłoby to dość popularne. A ja pierwsze słysze. Musze poczytać ;)
 
Hmm no ja też mam jedną taką znajomą i podobno można ale co do plemników żeńskie są bardziej wytrzymałe więc też mają szansę pewnie bez odwirowania [emoji5] a odwirowac może sobie wsumie każdy bokaty człowiek. To koszt 13 tys w prywatnej klinice

Gdyby to była prawda, to na odwirowanie plemników już teraz stałabym w kolejce bo właśnie mam owulacje [emoji23] 13 tys, to nie jest wysoki koszt, więc myśle, że byłoby to dość popularne. A ja pierwsze słysze. Musze poczytać ;)
 
Ja niby w to wierzę... Mam wymarzonego synka z samej owu. Ale czasem nachodzi mnie myśl że może to przypadek.. Gdyby to była prawda to z inseminacji byliby sami chłopcy (lub prawie sami chłopcy)

Mam podobnie jak Ty, czasami w to wierze, bo mam córkę z ok 4 dni przed owulacją i z diety typowej na dziewczynkę. Więc liczę na to, że odwrotność da mi wymarzonego synka ;) a z drugiej strony myśle, że tak nie będzie bo byłoby to za piękne ;)
 
Megi z in vitro ponoć więcej dziewczynek jest

Dokładnie nie pamiętam już tego artykułu, tam było wszytko wyjaśnione medycznym językiem. Ja osobiście znam 2 osoby które miały inVitro i mają chłopców. Ale to wszytko ponoć zależy od metody leczenia. Czyli jednak wpływ hormonów robi swoje.
 
Dokładnie nie pamiętam już tego artykułu, tam było wszytko wyjaśnione medycznym językiem. Ja osobiście znam 2 osoby które miały inVitro i mają chłopców. Ale to wszytko ponoć zależy od metody leczenia. Czyli jednak wpływ hormonów robi swoje.
Mojej siostry przyjaciółka ma syna po inVitro i córki, bliźniaczki. Niestety nie znam szczegółów leczenia
 
reklama
Do góry