)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Naomi_24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja tez jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze będzie pozytywny test. Ja jednak jak jutro nie dostanę miesiączki to zrobię test. Nie chce żyć tak z nią na dzień i co chwile latać do wc. Robiła któraś z Was test nifty ?

reklama

milla1982

Rozwiązania
0
Ja tez jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze będzie pozytywny test. Ja jednak jak jutro nie dostanę miesiączki to zrobię test. Nie chce żyć tak z nią na dzień i co chwile latać do wc. Robiła któraś z Was test nifty ?
Mój znajomy z żoną zrobił. Wyszedł dobrze,malutka urodziła się zdrowa. Jestem jednak na forum,gdzie są mamy dzieci z Zespołem Downa i jednej z mam wyszedł dobrze,a synek urodził się z ZD. Skuteczność testu chyba 98%, wiec mieli wyjątkowego pecha.

Naomi_24

Rozwiązania
0
Jeżeli jestem w ciąży to na pewno zrobię. Ale ostatnio tez czytałam ze wyniki wyszły fałszywie dodatnie lub ujemne. Jutro pierwszy dzień wyczekiwania. Chociaż u mnie suchota. Jak nie dostanę do wtorku to ciąża. Bo potem już mogła być owu.

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja robilam Niftypro. Na badanie prenatalne i pappe mialam dwa dni wczesniej juz wyniki. Wiec oszczedzilam sobie sporo nerwów

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Pytanie tylko czy robili nifty, niftypro czy sanco. Bo tu jest dosc spora rozbieżność w % skutecznosci. Wyniki Nifty pro sa ubezpieczone w przypadku wyniku ujemnego falszywego
Mój znajomy z żoną zrobił. Wyszedł dobrze,malutka urodziła się zdrowa. Jestem jednak na forum,gdzie są mamy dzieci z Zespołem Downa i jednej z mam wyszedł dobrze,a synek urodził się z ZD. Skuteczność testu chyba 98%, wiec mieli wyjątkowego pecha.

Jivka

Moderator
Rozwiązania
0
@belle81 gratulacje

@martoosia04 jak u Ciebie? Jeszcze się kulasz?

Rzadko zaglądam do Was bo pochłaniają mnie porządki, szykowanie wyprawki do 1 klasy dla córki i ogarnianie wyprawki dla drugiej

Ja cały czas powtarzam że mam teraz córkę z dnia mega płodnego śluzu, był szczyt śluzowy akurat, dzień później suchota, a kolejnego owu. Więc 2 dni i jest kolejna córka. Jakby mi ktoś dał 100% że kolejny będzie syn to bym zaryzykowała, a tak to raczej zamykamy fabrykę

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
@belle81 gratulacje

@martoosia04 jak u Ciebie? Jeszcze się kulasz?

Rzadko zaglądam do Was bo pochłaniają mnie porządki, szykowanie wyprawki do 1 klasy dla córki i ogarnianie wyprawki dla drugiej

Ja cały czas powtarzam że mam teraz córkę z dnia mega płodnego śluzu, był szczyt śluzowy akurat, dzień później suchota, a kolejnego owu. Więc 2 dni i jest kolejna córka. Jakby mi ktoś dał 100% że kolejny będzie syn to bym zaryzykowała, a tak to raczej zamykamy fabrykę
Jeszcze trochę przede mną. Tośka miała w pt ok 3100-3200g ktg jutro robie. Ale rewelacji się nie spodziewam. Czas cześciej męża brać w obroty by moja długa szyjkę skracał. Rozwarcie ok 1,5cm ale szyjka niegotowa na poród wiec czekam i chodzę dalej.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry