reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Myślisz że 2 dni przed owu to już na córkę?

Z racji tego, że ja mam córkę z przed owulacji (co prawda 4 dni) to dla mnie jest to terytorium dziewczynki. Mój ginekolog mówi, że jeśli moja córka jest z takiego odstępu, to o chłopca w moim przypadku najlepiej starać się w owulację i po.
 
A Twój ginekolog uważa że planowanie płci jest możliwe? Moja gin mówiła że nie. Teraz mam innego lekarza ale nie pytałam
 
A Twój ginekolog uważa że planowanie płci jest możliwe? Moja gin mówiła że nie. Teraz mam innego lekarza ale nie pytałam

Tak, tym sposobem ma córkę i syna. Mówi, że 100% nie ma, ale można naturalnie zwiększyć szanse. Będę u niego za ok miesiąc to coś podpytam jeszcze. Póki co mam troche inne problemy więc nie ciągnęlam tematu.
 
Moja ginekolog też będzie mieć 3 syna.Wprawdzie nie pytałam czy wierzy w planowanie. Ale skoro ona ginekolog, mąż ginekolog i 3 syn to według mnie to loteria.U mnie nie sprawdza się żadna teoria.Jestem skazana na samych synów.
 
Moja ginekolog też będzie mieć 3 syna.Wprawdzie nie pytałam czy wierzy w planowanie. Ale skoro ona ginekolog, mąż ginekolog i 3 syn to według mnie to loteria.U mnie nie sprawdza się żadna teoria.Jestem skazana na samych synów.
Moja była ginekolog ma 2 synów. Dorosłych już. I powiedziała że głowę kładzie że to planowanie to mit.
 
Moja ginekolog też będzie mieć 3 syna.Wprawdzie nie pytałam czy wierzy w planowanie. Ale skoro ona ginekolog, mąż ginekolog i 3 syn to według mnie to loteria.U mnie nie sprawdza się żadna teoria.Jestem skazana na samych synów.
A próbowałaś zaplanować płeć? Wybacz ale jestem nowa i nie przeczytałam 13tys stron :)
 
Muszę się wyżalić bo jest mi z tym ciężko.Powoli godzę się z tym że mi się nie udało i będzie 3 syn.Ale boli mnie zachowanie mojej mamy.Nie wiedząc jaka płeć ( nikomu nie mowie,no może pare osob wie) poszła do sklepu mojej koleżanki i chciala kupić różowe body i śpiochy.Więc koleżanka mówi jej że lepiej uniwersalne skoro na razie nie znamy płci.Ale ona jest taka złośliwa że kupiła różowe.Boli bardzo że najbliższa osoba zamiast wesprzeć i pocieszyć że dziecko to dziecko najważniejsze żeby było zdrowe to jest tak złośliwa,chociaż wie jak bard,o zawsze marzyłam o córci.
 
reklama
Muszę się wyżalić bo jest mi z tym ciężko.Powoli godzę się z tym że mi się nie udało i będzie 3 syn.Ale boli mnie zachowanie mojej mamy.Nie wiedząc jaka płeć ( nikomu nie mowie,no może pare osob wie) poszła do sklepu mojej koleżanki i chciala kupić różowe body i śpiochy.Więc koleżanka mówi jej że lepiej uniwersalne skoro na razie nie znamy płci.Ale ona jest taka złośliwa że kupiła różowe.Boli bardzo że najbliższa osoba zamiast wesprzeć i pocieszyć że dziecko to dziecko najważniejsze żeby było zdrowe to jest tak złośliwa,chociaż wie jak bard,o zawsze marzyłam o córci.
Masakra. Współczuję bardzo. Nie przyjmij prezentu i tyle. Na pewno masz w koło osoby które Cię wesprą. Ani troszkę się nie cieszysz z synka? Jaką metodę stosowalas?
 
Do góry