reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A próbowałaś zaplanować płeć? Wybacz ale jestem nowa i nie przeczytałam 13tys stron :)
Masakra. Współczuję bardzo. Nie przyjmij prezentu i tyle. Na pewno masz w koło osoby które Cię wesprą. Ani troszkę się nie cieszysz z synka? Jaką metodę stosowalas?
Jestem bardzo rozczarowana. Sex 9 i 11dc owulacja 14dc.Codzieennie kefir,żurawina 100%sok,magnez( w postaci cytrynianu,),lactacyd plus ph3,5 ,inofem ,wogóle nie jadłam pomidorów bananów.Nawet chiński kalendarz i księżyc mi sprzyjał i będzie syn.Córci pragnęłam bardzo.Nigdy się nie przejmowałam ludzmi,ale teraz pytania typu i co bedzie córcia itp.bolą bardzo.I jeszcze ta moja mama która ma 4 wnuków i jedną wnuczkę ma taki wredny charakter.Łatwo nie mam.
 
reklama
Muszę się wyżalić bo jest mi z tym ciężko.Powoli godzę się z tym że mi się nie udało i będzie 3 syn.Ale boli mnie zachowanie mojej mamy.Nie wiedząc jaka płeć ( nikomu nie mowie,no może pare osob wie) poszła do sklepu mojej koleżanki i chciala kupić różowe body i śpiochy.Więc koleżanka mówi jej że lepiej uniwersalne skoro na razie nie znamy płci.Ale ona jest taka złośliwa że kupiła różowe.Boli bardzo że najbliższa osoba zamiast wesprzeć i pocieszyć że dziecko to dziecko najważniejsze żeby było zdrowe to jest tak złośliwa,chociaż wie jak bard,o zawsze marzyłam o córci.
To moja mama wogole nie akceptuje za bardzo naszej decyzji o trzecim dziecku. Nie wiem czemu skoro jest w nich wpatrzona jak w obrazek
 
Jestem bardzo rozczarowana. Sex 9 i 11dc owulacja 14dc.Codzieennie kefir,żurawina 100%sok,magnez( w postaci cytrynianu,),lactacyd plus ph3,5 ,inofem ,wogóle nie jadłam pomidorów bananów.Nawet chiński kalendarz i księżyc mi sprzyjał i będzie syn.Córci pragnęłam bardzo.Nigdy się nie przejmowałam ludzmi,ale teraz pytania typu i co bedzie córcia itp.bolą bardzo.I jeszcze ta moja mama która ma 4 wnuków i jedną wnuczkę ma taki wredny charakter.Łatwo nie mam.
Głowa do góry. Na pewno będzie cudowny. Myślę że to planowanie, te wszystkie zabiegi tylko zwiększają późniejsze ewentualne rozczarowanie. Cieszę się że mam to za sobą. Teraz staram się po prostu o dziecko. Z miłą chęcią o 2 synka :)
 
To moja mama wogole nie akceptuje za bardzo naszej decyzji o trzecim dziecku. Nie wiem czemu skoro jest w nich wpatrzona jak w obrazek
Moja zanim przetrawiła to też miała z tym problem.Bo na starość nam się dzieci zachcialo.A pewnie i tak będzie zaś synek.Dzieci już samodzielne a ja zaś w pieluchy się ładuje...
 
Ja głęboko wierzę.w to że na dziewczynkę musi być owulacja z lewego jajnika dlatego w tym miesiącu się wstrzymujemy i czekam na lewy...(wczoraj monitoring)choć u mnie ciągle w prawymi w prawym może dlatego mam chlopakow...więcej hormonów które przyciągają męski plemnik więc nawet znanaetoda Heksa wtedy zawodzi... Bo może być 5 dziewczynek i 1 chłopak i ten plemnik właśnie zostanie przyciągnięty
 
Paula zazdroszczę owu z lewego.... Ja mam ciągle w prawym lewy jakby wyłączony od dłuższego już czasu...:( ale starania były w 8 dniu ..mam nadzieję że nie zaskoczy .... Bo będzie kolejny syn
 
Moja zanim przetrawiła to też miała z tym problem.Bo na starość nam się dzieci zachcialo.A pewnie i tak będzie zaś synek.Dzieci już samodzielne a ja zaś w pieluchy się ładuje...
Moja mi mówi nie po to kończyłam studia aby zmieniać pieluchy, i jak trzecie dziecko to na 40tke a nie teraz. Także jak widzisz nie dogodzimy im :p a do pracy wcześniej czy później chce wrócić, ale nie tam gdzie pracowałam bo praca w korporacji to niekoniecznie to co chce robić do emerytury.
 
reklama
Do góry