reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mysle, ze i taka rozmowa może być pomocna.
Przede wszystkim to znaleźć dobrego lekarza, poszukaj tez diabetologa lub dietetyka, zrzucenie nadmiaru kilogramów dobrze zrobi Twojemu ciału ale i duszy, płodność napewno się polepszy, wiem ze przy hashimoto może byc to trudniejsze ale dlatego odpowiedni lekarz to podstawa. Zobacz udaje Ci się zajść w ciąże (więc to juz połowa sukcesu), teraz trzeba odpowiedniego lekarza który pomoże tą ciąże utrzymać. Wierzę, że Ci się uda! musisz i Ty uwierzyć. Jesli 1994 to Twoj rocznik to jesteś młoda. Głowa do góry!
Tak to mój rocznik. Próbowałam miałam różne diety bo mam hashimoto i IO nic nie pomaga. Dieta powodowała tylko że waga nie rosła w górę tylko stała w miejscu. To to samo mam teraz z metformina biorę metformine i waga stoi w miejscu nie rośnie.
 
reklama
@Dwa+Trzy tak, miałam wszytkie objawy owulacji, a jej poprostu nie było. Prawda jest taka, że chyba tylko monitoring potwierdzi czy jest lub była.

@młoda1994 przykre jest to, co napisałaś, rozumiem Twój żal i rozgoryczenie, ale myślę, że nie warto rezygnować. Jeszcze jesteś młoda i masz całe życie przed sobą. Odpocznij trochę od tematu i wróć z podwójną siłą. Znajdź lekarza z powołania i już zostań u niego, nie zmieniaj go, bądź u niego regularnie, wtedy on Cie dobrze pozna i jestem na 100% pewna, że Ci pomoże, nie będzie Cie zwodził, a w końcu zacznie pomagać.
Święte słowa!
 
Tak wiem ale ja sobie nie radzę. U mnie nie zbyt dobrze z językiem a w mojej okolicy nie ma polskiego psychologa ani psychiatra. Znalazłam psychologa właśnie dla osób które nie zjeżdżają często do Pl godzina kosztuje 120zl i to jest rozmowa na skaypa ale nie wiem czy to by był dobry pomysł. Taka rozmowa na kamerce to chyba bez sensu.
To super pomysł!nawet bardzo wygodny, nie trzeba nigdzie jeździć, a też będziesz się lepiej czuła siedząc u siebie w domu, łatwiej Ci będzie rozmawiać..spróbuj, daj sobie pomóc! biedna ,bo tak się męczysz :frown::sad: A jak Twój mąż, wspiera Cię?
Jesteś w ogromnej traumie i depresji, potrzebujesz teraz wsparcia bliskich i specjalisty !i to pilnie..
A Twoi rodzice?Nie myślałaś, aby wrócić na trochę do Polski?zmiana otoczenia też by Ci dużo dała..
Musisz zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, to samo nie minie, bo napewno wiesz że pojawienie się dziecka nie rozwiąże w magiczny sposób Twoich problemów
Musisz wyciągnąć rękę, po pomoc!proszę :sad:
 
No chyba że skoro piszesz że na diecie waga Ci nie spada ale tez nie rosnie to może do trgo dołożyć jakaś większość aktywność fizyczna. Wydaje mi się że jak bilans kaloryczny będzie ujemny to po mału można schudnąć. Moja mama ma Hashimoto i dopeiro jak oprócz diety dołożyła rowerek stacjonarny to kg poszły w dół. Ale nie było łatwo tym bardziej w jej wieku 55+
Pisałam wyżej że przy jednej chorobie jestem ograniczona ruchowo. Gdyby nie ta choroba myślę że bym tak nie wyglądała bo bym miała ruch a tak nie mam możliwości.
 
To super pomysł!nawet bardzo wygodny, nie trzeba nigdzie jeździć, a też będziesz się lepiej czuła siedząc u siebie w domu, łatwiej Ci będzie rozmawiać..spróbuj, daj sobie pomóc! biedna ,bo tak się męczysz :frown::sad: A jak Twój mąż, wspiera Cię?
Jesteś w ogromnej traumie i depresji, potrzebujesz teraz wsparcia bliskich i specjalisty !i to pilnie..
A Twoi rodzice?Nie myślałaś, aby wrócić na trochę do Polski?zmiana otoczenia też by Ci dużo dała..
Musisz zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, to samo nie minie, bo napewno wiesz że pojawienie się dziecka nie rozwiąże w magiczny sposób Twoich problemów
Musisz wyciągnąć rękę, po pomoc!proszę :sad:
Zastanowie się nad tą psycholog przez kamerkę. Przemyślę sprawę.

Tak mąż mnie wspiera cały czas przy mnie jest.

Co do rodziców i powrócenie na jakiś czas do Pl to jest to nie możliwe. Z ojcem nie rozmawiam i nie mam zamiaru słyszeć co dziennie że ojciec chleje wyzywa kłócą się.

Jeśli chodzi o dziecko to nigdy się nie pojawi bo ja nie chcę.
 
Elenaa ja nawet słyszałam, że odstęp 4 dni jest typowo chłopczykowy :oo2: Że niby na córkę najlepsze 2,5 -3 :oo2: Tylko jak trafić tak precyzyjnie ;) No i z tą owulacją jest tak, że jak się wstrzelimy na sam koniec, kiedy już przekształca się to ciałko żółte to idealny czas dziewczynkowy stąd metoda O+12 :)
Jak może być chłopczykowi jak męskie plemniki tyle nie żyją nawet moja ginekolog tak mówi.
 
reklama
Do góry