reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Z tych miałam paskowe i kasetkowe.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191005-175311(1).png
    Screenshot_20191005-175311(1).png
    336 KB · Wyświetleń: 52
reklama
To ja mialam też te z allegro, ale tez pink i kardioline i zobaczcie jaka różnica w porownaniu z pink, 11 dpo. Na tych z allegro bardzo słaby cien byl. Ale cienie wychodzily od 9dpo za każdym razem. Ale wolno te kreski ciemnialy na nich. Lepsze są pink lub kardioline.
Mam właśnie taki środkowy z allegro płytkowy i kreski podobne ale czasem całkiem negatywne ☹️
 
Dziewczyny a głupie pytanie... Robiliście kiedyś test negatywny zrobiony już wcześniej, ponownie? Czyli swojsko mówiąc używałyscie kiedyś drugi raz testu ? I moje drugie pytanie czy np zebrany mocz w pojemniczku który stał kilka godzin pokaże ponownie dwie kreski czy już nie?
 
Nie ma sensu używać dwukrotnie testów jednorazowego użytku choć coś mi świta, że przy pierwszych starankach i takie cuda się robiło, żeby tylko zobaczyć drugą krechę ;) A mocz odstały może dać fałszywy wynik.
@Sabrina32 Dlaczego po prostu na betę nie pójdziesz? Krew nie oszuka :)
 
reklama
Do góry