reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie u mnie będzie dokładnie trzy dni przed. Ostatni raz był w czwartek wieczór a dzisiaj owu. Wczoraj nie było jak. Zreszta jestem po dwóch biochemicznych z rzędu i jak się nie uda to przynajmniej organizm odpocznie. Zobaczymy za dwa tygodnie.
Dzięki. Tez bym chciała córkę, mam dwóch synów.
Szansę są, też mam 2 synów i teraz córcia się udała.
 
reklama
Szansę są, też mam 2 synów i teraz córcia się udała.
Oo super. A w jakim wieku masz synów?
Moi - starszy skończy w listopadzie 10 lat a młodszy skończył w czerwcu 7 lat. Bardzo bym chciała córkę. Może się uda. W 2017 w styczniu miałam laproskopie z powodu ciąży pozamacicznej (usunięty Jajowod). W marcu 2018 poronienie. Teraz te dwie biochemiczne. Oby się kiedyś udało. Z jednej strony nie sadze żeby teraz się udało. Po pierwsze te trzy dni to dla mnie dużo, wiem ze się z takiej odstępem udaje i to często. A po drugie trzeci raz z rzędu owu z jajnika przy którym jest jajowod?! To dla mnie bardziej nierealne. Choć tez możliwe.
Dzisiaj to na zmianę czulam jajniki wiec nie mam pojęcia z którego była owu. Miesiąc temu to wiedziałam ze z lewego bo dość mocno go czułam. Za dwa tyg wszystko będzie jasne.
 
Oo super. A w jakim wieku masz synów?
Moi - starszy skończy w listopadzie 10 lat a młodszy skończył w czerwcu 7 lat. Bardzo bym chciała córkę. Może się uda. W 2017 w styczniu miałam laproskopie z powodu ciąży pozamacicznej (usunięty Jajowod). W marcu 2018 poronienie. Teraz te dwie biochemiczne. Oby się kiedyś udało. Z jednej strony nie sadze żeby teraz się udało. Po pierwsze te trzy dni to dla mnie dużo, wiem ze się z takiej odstępem udaje i to często. A po drugie trzeci raz z rzędu owu z jajnika przy którym jest jajowod?! To dla mnie bardziej nierealne. Choć tez możliwe.
Dzisiaj to na zmianę czulam jajniki wiec nie mam pojęcia z którego była owu. Miesiąc temu to wiedziałam ze z lewego bo dość mocno go czułam. Za dwa tyg wszystko będzie jasne.
Jak urodziłam córkę to mieli 13 i 10, w 2017 poronilam w 10tc.

Nigdy nie zachodzilam 3 dni przed , o drugą ciążę staraliśmy się z takim odstepem bezskutecznie, dopiero w owu zaszlam , po poronieniu przez 10 miesięcy też nie, ale kusilismy los i jakiś jeden szczęśliwiec dał radę , więc nigdy nic nie wiadomo.
Życzę córki bo to cudowna odmiana po 2 synach.
 
Jak urodziłam córkę to mieli 13 i 10, w 2017 poronilam w 10tc.

Nigdy nie zachodzilam 3 dni przed , o drugą ciążę staraliśmy się z takim odstepem bezskutecznie, dopiero w owu zaszlam , po poronieniu przez 10 miesięcy też nie, ale kusilismy los i jakiś jeden szczęśliwiec dał radę , więc nigdy nic nie wiadomo.
Życzę córki bo to cudowna odmiana po 2 synach.
Dziękuję. Bardzo bym chciała. Nam zawsze dwa dni przed się udawało. Teraz pierwszy raz trzy dni przed wiec zobaczymy. Wątpię ale życie jest nieprzewidywalne. Mi to każdego.cyklu szkoda chociaż pewnie powinnam ten jeden po biochemicznej odczekać zwłaszcza ze jedna po drugiej była biochemiczna wiec może endometrium się nie odbudowało. Ale szkoda bo nie mam jednego jajowodu. Czas pokaże.
Może się uda w którymś cyklu.
 
No właśnie u mnie będzie dokładnie trzy dni przed. Ostatni raz był w czwartek wieczór a dzisiaj owu. Wczoraj nie było jak. Zreszta jestem po dwóch biochemicznych z rzędu i jak się nie uda to przynajmniej organizm odpocznie. Zobaczymy za dwa tygodnie.
Dzięki. Tez bym chciała córkę, mam dwóch synów.
U mnie kompletnie nic nie wychodzi z takim odstepem. Mam za to dwóch synów z samej owulacji:)
 
U mnie kompletnie nic nie wychodzi z takim odstepem. Mam za to dwóch synów z samej owulacji:)
Też mam synów z owulacji, a przy odstępie 12 lat temu przez 6 miesiecy nie zaszłam, więc odpuscilam i pierwszy cykl w owolacje i syn, a przed ciąża z córka 9 cykli było bezowocnych, ale kusilismy los i w 10 zaskoczyło, pierwsze słowa mojego męża że to niemożliwe.
 
U mnie kompletnie nic nie wychodzi z takim odstepem. Mam za to dwóch synów z samej owulacji:)
Ja się nawet nie przekonam czy wyszłoby bo mogłam mieć owu z jajnika bez jajowodu. A nawet o tym nie wiem bo w tym cyklu obydwa czułam ale bardzo delikatnie. Musiałabym z takim odstępem spróbować w cyklu w którym na pewno owu jest z dobrego jajnika.
A ja nie wiem czy synów mam z owu bo wtedy nic nie sprawdzałam, nie mierzyłam, testów owu na oczy nie widziałam.
 
Też mam synów z owulacji, a przy odstępie 12 lat temu przez 6 miesiecy nie zaszłam, więc odpuscilam i pierwszy cykl w owolacje i syn, a przed ciąża z córka 9 cykli było bezowocnych, ale kusilismy los i w 10 zaskoczyło, pierwsze słowa mojego męża że to niemożliwe.
A do którego dnia przed owu kusiliscie? :) 0+12 też,czy tylko przed owu?
 
reklama
My idziemy na całość :D Tyle z Naszego planowania i odstępów :D Szybciej Nam BDSM wyjdzie niż to BDM hahahaha
Pozostała wróżba z obrączki hahahahaha
Tak właśnie się zastanawiałam dzisiaj ze następny cykl chyba tez na całość. No może skończymy dzień przed ale nie wcześniej i co ma być to będzie. Przepraszam (ale nie jestem na bierząco) jaka płeć byś chciała?
 
Do góry