reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczyny. U nas padła decyzja (chyba ;)), że staramy się o kolejne dziecko ( bardzo bym chciała chłopca ). Trzy lata temu też planowałam chłopaka i nie wiem czy zaplanowałam czy wymodliłam ale mam syna. Teraz chciała bym braciszka dla małego i liczę na waszą pomoc bo wiem że pewnie rzeczy się pozmnieniały w tym temacie ;)
Ja mam wrażenie, że o Syna właściwie starać się nie trzeba haha Wiem kiedy mam owulkę więc pewnie tego.dnia bym pilnowała i już ;) A z córką weź człowieku wceluj 3 dni wstecz haha
Specem od planowania błękitnego jest obecnie @Megi_Meg i @mis0890 tylko stosują zupełnie różne metody :D
 
reklama
Trzymam kciuki za roz u was. U nas ten cykl zwariowal. Na CLO i z miętowa herbata poprzesuwalo się wszystko. Owu miała wg gina być w niedziele albo poniedziałek ale śluz płodny pojawił się w środę w nocy dopiero. Akurat w ten dzień nam się nie udało zgrać i staranka były we wtorek i czwartek. Zdziwil mnie ten śluz bo na CLO zawsze była susza a tu taka niespodzianka. Dziś już piękny skok temperatury wiec na pewno jest już po. Ciekawe czy chłopaki z wtorku dożyją albo te nad ranem dzisiaj utrafią w O+12? Nie umiem określić kiedy ta owu była na pewno... teraz czekam 9-10 dni i testuje! Hehe
Mąż wymęczony na maksa staraniami, chciałby już mieć to z głowy ;)
Ja tez trzeciego chłopca przyjmę z radością ale chciałam córkę żeby zobaczyć jak to jest być mamą dziewczynki... chłopaki są bardzo kochane i nie zamieniłabym na nikogo innego ale tak dla odmiany teraz przydałaby się ta dziewczynka❤
Testów owu nie robiłaś? Mnie organizm robi w konia więc bez testów nie byłabym już niczego pewna ;)

@Sabrina32 trzymam kciuki za jajnik ;) Mnie kolejny cykl prawy boli .. Dziwne
 
@Szczęśliwa3 - zdradź mi proszę Twój przepis na syna ;) i oczywiście trzymam kciuki za drugiego :)

@Dwa+Trzy - specem to raczej bym się nie nazwała bo mam córkę :) chyba, że spec od „zrobienia” córki.

@Monia0281 - Gratuluję córeczki, z takiego maratonu starań nie mogło być inaczej ;) według mnie, to były starania dziewczynkowe :)

Mało ostatnio się udzielam bo mam mase pracy i bardzo dużo na głowie. Trzymam dziewczyny za Was kciuki i mam nadzieje, że Wasze marzenia się spełnią. Niestety nie mam pojęcia kiedy do Was dołączę i czy w ogóle dołącze. Przez inne rzeczy na głowie, coś odeszła mi chęć bycia w ciąży, może to jest chwilowy etap, ale szczerze nie mam pojęcia. Czas pokaże. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
@Szczęśliwa3 - zdradź mi proszę Twój przepis na syna ;) i oczywiście trzymam kciuki za drugiego :)

@Dwa+Trzy - specem to raczej bym się nie nazwała bo mam córkę :) chyba, że spec od „zrobienia” córki.

@Monia0281 - Gratuluję córeczki, z takiego maratonu starań nie mogło być inaczej ;) według mnie, to były starania dziewczynkowe :)

Mało ostatnio się udzielam bo mam mase pracy i bardzo dużo na głowie. Trzymam dziewczyny za Was kciuki i mam nadzieje, że Wasze marzenia się spełnią. Niestety nie mam pojęcia kiedy do Was dołączę i czy w ogóle dołącze. Przez inne rzeczy na głowie, coś odeszła mi chęć bycia w ciąży, może to jest chwilowy etap, ale szczerze nie mam pojęcia. Czas pokaże. Pozdrawiam Was serdecznie.
@megi Kochana moja nie zostawiaj mnie tu samej niezdecydowanej. Ja też mam dużo pracy,problemów i nie wiem,czy mogę i powinnam się starać. Zostań z nami :* proszę
 
@Szczęśliwa3 - zdradź mi proszę Twój przepis na syna ;) i oczywiście trzymam kciuki za drugiego :)

@Dwa+Trzy - specem to raczej bym się nie nazwała bo mam córkę :) chyba, że spec od „zrobienia” córki.

@Monia0281 - Gratuluję córeczki, z takiego maratonu starań nie mogło być inaczej ;) według mnie, to były starania dziewczynkowe :)

Mało ostatnio się udzielam bo mam mase pracy i bardzo dużo na głowie. Trzymam dziewczyny za Was kciuki i mam nadzieje, że Wasze marzenia się spełnią. Niestety nie mam pojęcia kiedy do Was dołączę i czy w ogóle dołącze. Przez inne rzeczy na głowie, coś odeszła mi chęć bycia w ciąży, może to jest chwilowy etap, ale szczerze nie mam pojęcia. Czas pokaże. Pozdrawiam Was serdecznie.
Właśnie co ciekawe 2 synów też mam z takiego maratonu[emoji23]
 
To miałam napisać ;) Mój drugi Syn z takiego maratonu a pierwszy zgodnie z zaleceniami lekarza co drugi dzień ;)

@Megi_Meg nie zostawiaj Nas na polu bitwy ;) Mało Nas zostało, walczymy razem :D
Razem, nieugięcie, aż błękitny promyk na końcu ciemnego korytarza się pojawi ;) Podzielam opinię @Megi_Meg - ja też uważam się raczej za specjalistę ds. XX...uparcie pracuję jednak nad zmianą tej specjalizacji ;) To już rok Staraczki jak tu z Wami jestem. Za ten rok Wam z serca dziękuję :) Mam nadzieję, że jeszcze nie macie mnie dosyć :p miłego piątku
 
reklama
Ja mam w domu dwie dziewczyny
Ja mam wrażenie, że o Syna właściwie starać się nie trzeba haha Wiem kiedy mam owulkę więc pewnie tego.dnia bym pilnowała i już ;) A z córką weź człowieku wceluj 3 dni wstecz haha
Specem od planowania błękitnego jest obecnie @Megi_Meg i @mis0890 tylko stosują zupełnie różne metody :D


Ja mam w domu dwie starsze córki i dopiero trzeci chłopak się udał, więc różnie z tą łatwością bywa
Przed drugą ciążą tez celowałam w owulację na chłopaka ale tylko na podstawie obserwacji śluzu wyszła dziewczynka bo mój śluz płodony nie pokrywa się z sama owulacją. Przed trzecią ciążą przygotowałam się solidniej, zupełna zmiana trybu życia ( zaczełam ćwiczyć zmiana diety ) dieta chłopczykowa ( pomidory, banany ) testy owulacyjne i staranka ( i tego właśnie nie pamiętam chlopczykowo miało być co 2 dni ? ) no i się udało :)
 
Do góry