reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Sądzę że z wierszem było by prościej :-p
Pytałam bardziej informacyjnie jak konkretnie że spina.
Co ma być to będzie byle zdrowe
Aczkolwiek fajnie by było jak by wyszedł chlop :)
Hej. Wg jednej teorii owolacja i bliskie jej okolice to chłopak, ja się tej teorii trzymałam i się udało chociaż ciągle powtarzam że nie jestem do końca przekonana czy to teoria na pewno czy przypadek :) Druga teoria to jak dobrze rozumiem owulacja + 12 h to dziewczynka ( i tu jestem pełna podziwu bo w jaki sposób określić ten moment i testy owjulacyjne podają przybliżony czas i na monitoringu lekarz określa wielkość pęcherzyka i określa mniej więcej w jakim czasie powinien pęknąć ale nie jest to określone co do godziny ).
Jest jeszcze urządzenie do kontrolowania cyklu i wg niego na chłopca przed owulacja.
Jak coś mylę to koleżanki mnie poprawią.
I bądź tu mądry i pisz wiersze
 
Kurde dziewczyny, coś czuje ze w tym cyklu się udało. Robiliśmy króliczki od 11 do 25 dc a owu była 24 dc - przesunęła mi owu herbata miętowa i CLO. Nie było seksow tylko w sam dzień owu i to nie celowo nawet, po prostu tak wyszło. Jestem pełna nadziei bo w tym cyklu już 7 dpo szyjka jest wysoko a poprzedni cykl ani drgnęła. Piersi tez powoli zaczynaja tak delikatnie pobolewac wiec myśle ze mamy szanse :) niestety bylismy na wakacjach i ja myśląc ze już po owulacji nie wzięłam moich żeli do zakwaszania pochwy i pewnie pH było chlopczykowe :/ za 2-3 dni zaczynam testować :D która testuje ze mną?
 
Z tymi tabelkami to nie taka prosta sprawa bo trzeba znać swój wiek zgodnie z latami chińskimi ;)

Ovufriend przesunęło datę owulacji i ta pokrywa się z moim przeczuciem ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20191029-152729.png
    Screenshot_20191029-152729.png
    64,7 KB · Wyświetleń: 55
Kurde dziewczyny, coś czuje ze w tym cyklu się udało. Robiliśmy króliczki od 11 do 25 dc a owu była 24 dc - przesunęła mi owu herbata miętowa i CLO. Nie było seksow tylko w sam dzień owu i to nie celowo nawet, po prostu tak wyszło. Jestem pełna nadziei bo w tym cyklu już 7 dpo szyjka jest wysoko a poprzedni cykl ani drgnęła. Piersi tez powoli zaczynaja tak delikatnie pobolewac wiec myśle ze mamy szanse :) niestety bylismy na wakacjach i ja myśląc ze już po owulacji nie wzięłam moich żeli do zakwaszania pochwy i pewnie pH było chlopczykowe :/ za 2-3 dni zaczynam testować :D która testuje ze mną?
Ja po ostatnim cyklu, kiedy byłam pewna, że to ciąża nie ufam już sobie ani w milimetrze ;)
Ten cykl jest zupełnie spokojny,wyluzowany, bez plamień i potężnego bólu no i cyc w dodatkowym rozmiarze więc wszystko jest ok :)
Testuję pewnie od poniedziałku bo to będzie 10dpo ;)
 
Ja po ostatnim cyklu, kiedy byłam pewna, że to ciąża nie ufam już sobie ani w milimetrze ;)
Ten cykl jest zupełnie spokojny,wyluzowany, bez plamień i potężnego bólu no i cyc w dodatkowym rozmiarze więc wszystko jest ok :)
Testuję pewnie od poniedziałku bo to będzie 10dpo ;)
Ja tez sobie nie ufam ;) ale szyjke obserwuje już od dawna i nigdy się tak wysoko nie unosiła. Coś jest na rzeczy... a moze nie. hehe
To trzymam kciuki za nas! Oby tym razem nam się udało :) dużo różu!!!
 
Ja mam dwóch synów że starań codziennych, nie było ani jednego dnia przerwy[emoji4]i przytulanki mniej więcej codziennie wieczorem o stałej porze. Teraz w drodze dziewczynka i w sumie sexy też prawie codziennie z jednym dniem przerwy niby w dniu owulacji. Chociaż ja sądzę że miałam ją wcześniej niż pokazała aplikacja. Ja nie wiem czy ta częstotliwość, odstęp itp mają jakieś znaczenie, czy nie jest to zwykła loteria...
 
reklama
Ja mam dwóch synów że starań codziennych, nie było ani jednego dnia przerwy[emoji4]i przytulanki mniej więcej codziennie wieczorem o stałej porze. Teraz w drodze dziewczynka i w sumie sexy też prawie codziennie z jednym dniem przerwy niby w dniu owulacji. Chociaż ja sądzę że miałam ją wcześniej niż pokazała aplikacja. Ja nie wiem czy ta częstotliwość, odstęp itp mają jakieś znaczenie, czy nie jest to zwykła loteria...


Czyli zostaje modlitwa czy kto wco tam wierzy:biggrin2:
 
Do góry