reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja mam dwóch synów że starań codziennych, nie było ani jednego dnia przerwy[emoji4]i przytulanki mniej więcej codziennie wieczorem o stałej porze. Teraz w drodze dziewczynka i w sumie sexy też prawie codziennie z jednym dniem przerwy niby w dniu owulacji. Chociaż ja sądzę że miałam ją wcześniej niż pokazała aplikacja. Ja nie wiem czy ta częstotliwość, odstęp itp mają jakieś znaczenie, czy nie jest to zwykła loteria...
Tez mi się tak wydaje... czysta loteria. Te co celują w płeć i im się uda to myślą ze znają metodę a tak na prawdę to kwestia szczęścia :)
 
reklama
Ja mam dwóch synów że starań codziennych, nie było ani jednego dnia przerwy[emoji4]i przytulanki mniej więcej codziennie wieczorem o stałej porze. Teraz w drodze dziewczynka i w sumie sexy też prawie codziennie z jednym dniem przerwy niby w dniu owulacji. Chociaż ja sądzę że miałam ją wcześniej niż pokazała aplikacja. Ja nie wiem czy ta częstotliwość, odstęp itp mają jakieś znaczenie, czy nie jest to zwykła loteria...
A wiesz,że ja przeglądałam sobie kiedyś wykresy ciążę o ovufriend i wiele było z króliczkow,niektóre z kilku ♡ ,ale zwróciłam właśnie uwagę,że tam gdzie już wiadomo,ze dziewczynka,to na wykresie akurat w dniu owu nie było ♡ Był np dzień przed i dzień po.
 
A wiesz,że ja przeglądałam sobie kiedyś wykresy ciążę o ovufriend i wiele było z króliczkow,niektóre z kilku ♡ ,ale zwróciłam właśnie uwagę,że tam gdzie już wiadomo,ze dziewczynka,to na wykresie akurat w dniu owu nie było ♡ Był np dzień przed i dzień po.
Czyli mam szanse bo u Nas właśnie tak teraz było ;)
 
reklama
Powiem Wam że ja też miałam przeczucie że jak mi się uda zajść to będzie 3 chłopak. Nie wierzyłam w to że ja mogę mieć córkę, było to dla mnie coś abstrakcyjnego. Zresztą nigdy też nie miałam "farta" [emoji6] Wielki szok przeżyłam gdy usłyszałam że to dziewczynka [emoji44]tym bardziej że nic nie robiłam w tym kierunku żeby zwiększyć szanse. Mój mąż też mi wmawiał że na pewno będzie chłopak, ale jak widać wszystko jest możliwe [emoji4]Także dziewczyny myślcie pozytywnie i widzicie na moim przykładzie, że marzenia czasem się spełniają[emoji7]
 
Do góry