reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tutaj na forum już były takie specjalistki, które naprawdę zrobiły wszystko co jest mozliwe żeby mieć wymarzoną płeć i niestety nie udało się. Także chyba nie wszystko można zaplanować, a przynajmniej nie to...
 
reklama
Powiem Wam że ja też miałam przeczucie że jak mi się uda zajść to będzie 3 chłopak. Nie wierzyłam w to że ja mogę mieć córkę, było to dla mnie coś abstrakcyjnego. Zresztą nigdy też nie miałam "farta" [emoji6] Wielki szok przeżyłam gdy usłyszałam że to dziewczynka [emoji44]tym bardziej że nic nie robiłam w tym kierunku żeby zwiększyć szanse. Mój mąż też mi wmawiał że na pewno będzie chłopak, ale jak widać wszystko jest możliwe [emoji4]Także dziewczyny myślcie pozytywnie i widzicie na moim przykładzie, że marzenia czasem się spełniają[emoji7]
Monia bardzo chciałabym tak myśleć,ale już kiedyś o tym pisałam,że jak patrzę na mojego ogromnego i bardzo męskiego męża,z silnym charakterem,to nie wiem,czy mógłby spłodzić córkę :) wydaje mi się to wbrew prawom natury :D
 
A gdzie moja @Megi_Meg ? Co tam słonko u Ciebie?

@martoosia04 jak córcia? Nacieszylas/nasyciłaś się już troszkę rozem?

Różu nigdy dosc [emoji178]
IMG_7806.jpg
 
Mam doła, 10 dpo zatestowalam i oczywiście biel. Niestety chyba się nie udało. Sprobuje jeszcze za 4 dni ale już się nie łudzę... jeżeli w listopadzie się nie uda to chyba do kwietnia sobie damy spokój bo nie chce rodzic na jesień i chodzić z brzuchem w upalne japońskie lato :(
 
Mam doła, 10 dpo zatestowalam i oczywiście biel. Niestety chyba się nie udało. Sprobuje jeszcze za 4 dni ale już się nie łudzę... jeżeli w listopadzie się nie uda to chyba do kwietnia sobie damy spokój bo nie chce rodzic na jesień i chodzić z brzuchem w upalne japońskie lato :(
U mnie 8dpo też biel haha Cierpliwość nie jest moją mocną stroną ;)
My jeszcze nad grudniem się zastanowimy a później to też od kwietnia wracamy do starań i już mi smutno bo to tak daleko jeszcze i poród dopiero w 2021.
 
reklama
Sylwunia a Ty nie masz w tym tygodniu pierwszej wizyty?
Tak, miałam w czwartek.. Wszystko dobrze widziałam serduszko, bicie 133:blink: A ludzik miał chyba 73mm..nie mam przy sobie padania, bo wyjechalismy

Ale wiecie co dziewczyny..czuje się jak kompletna wariatka. Tak mnie ta ciąża męczy, fizycznie-niedobrze cały dzień, słabo, zawroty głowy..wymioty bylam bliska 3 razy i czuje, ze to jeszcze przede mną :oo2:..to i psychicznie, jakbym wogole się nie cieszyła ta ciąża, a tyle na nią czekałam..nie umiem tego wyjaśnić, nigdy tak nie mialam:sad::sad::sad:..powiedzcie, ze to przez hormony
A Ty jak się czujesz @Elenaa
 
Do góry