reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ale tu cisza :) wszyscy świętują?
@martoosia04 czy Twoje libido po suplach na dziewczynkę też tak działało? :D
@Megi_Meg Kiedy zaczynasz starania?
@Onaa.86 co słychać?
@leeleeth znasz już plec? Jeśli pisałaś,to musiało mi umknąć
@mis0890 Coś mało tu Ciebie ostatnio :)
@Elenaa Ja właśnie patrzę sobie na ten funpage i zaczyna mnie to intrygowac. Naprawdę sporo się sprawdza.

Jak nie wpadnę, to najwcześniej w kwietniu :) mam strasznie intensywny teraz czas pod względem domu i pracy, na dodatek córce wyszedł rumień od kleszcza i jest na antybiotyku, który źle znosi, nawet nie wiem kiedy mogło dojść do ugryzienia, bo kleszcza nigdy u niej nie widziałam. Także powiem szczerze, że nawet nie mam czasu o tym myśleć :/
 
Ale tu cisza :) wszyscy świętują?
@martoosia04 czy Twoje libido po suplach na dziewczynkę też tak działało? :D
@Megi_Meg Kiedy zaczynasz starania?
@Onaa.86 co słychać?
@leeleeth znasz już plec? Jeśli pisałaś,to musiało mi umknąć
@mis0890 Coś mało tu Ciebie ostatnio :)
@Elenaa Ja właśnie patrzę sobie na ten funpage i zaczyna mnie to intrygowac. Naprawdę sporo się sprawdza.
Dziękuje ze pytasz.


@Megi_Meg oj niefajnie jeśli chodzi o tego kleszcza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuje ze pytasz.
Dzisiaj polecieli od nas moi rodzice.
8 dc wiec trzeba się powoli brać do roboty! :)

@Megi_Meg oj niefajnie jeśli chodzi o tego kleszcza.

Bardzo niefajnie :/ fakt dużo chodzimy po lesie, górach itp., ale zawsze w jakiś sposób się zabezpieczmy, nie mam pojęcia kiedy i jak mogło do tego dojść, ciągle mam wyrzuty sumienia, więc odechciało mi dosłownie wszytkiego, nawet syna już nie chce i nie chce mi się go planować. Chce zdrowe i szczęśliwe dziecko.
 
Bardzo niefajnie :/ fakt dużo chodzimy po lesie, górach itp., ale zawsze w jakiś sposób się zabezpieczmy, nie mam pojęcia kiedy i jak mogło do tego dojść, ciągle mam wyrzuty sumienia, więc odechciało mi dosłownie wszytkiego, nawet syna już nie chce i nie chce mi się go planować. Chce zdrowe i szczęśliwe dziecko.
To z całego serca życzę zdrowego i szczęśliwego dziecka :)
Bez planowania tez się może okazać ze synek ;)
 
Ale tu cisza :) wszyscy świętują?
@martoosia04 czy Twoje libido po suplach na dziewczynkę też tak działało? :D
@Megi_Meg Kiedy zaczynasz starania?
@Onaa.86 co słychać?
@leeleeth znasz już plec? Jeśli pisałaś,to musiało mi umknąć
@mis0890 Coś mało tu Ciebie ostatnio :)
@Elenaa Ja właśnie patrzę sobie na ten funpage i zaczyna mnie to intrygowac. Naprawdę sporo się sprawdza.
Temat niczym aura za oknem - zapada leniwie w sen zimowy ;) ten rok już prawie upłynął jak z bicza strzelił, a ja dalej wspominam sylwestra na bloku porodowym i wydaje mi się, jakby to było...przedwczoraj :) zaraz będziemy świętować roczek, wcześniej jak się uda to odwiedzimy familię na Podhalu bo do rodziny dołączył mały chłopiec, który będzie chrzczony. Przyznam się szczerze, że nasza "batalia" o synka nabrała już nieco żywszych kolorów- dużo ostatnio testowaliśmy, niestety ten cykl nie okazał się dla nas szczęśliwy. Cóż... nie poddajemy się i dążymy do błękitnego światełka w tym ciemnym tunelu! :) życzę Wam wszystkim radosnego i pełnego dobrych chwil wtoreczku Dziewczyny
 
reklama
Jak nie wpadnę, to najwcześniej w kwietniu :) mam strasznie intensywny teraz czas pod względem domu i pracy, na dodatek córce wyszedł rumień od kleszcza i jest na antybiotyku, który źle znosi, nawet nie wiem kiedy mogło dojść do ugryzienia, bo kleszcza nigdy u niej nie widziałam. Także powiem szczerze, że nawet nie mam czasu o tym myśleć :/

Nie martw się jak córka dostaje antybiotyki to będzie ok. Ja też jako nastolatka miałam rumień i też nie znalazłam u siebie żadnego kleszcza więc nie wiem skąd i jak, ale 6 tygodni antybiotyku i wsio jest ok.
 
Do góry