reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja obstawiam dziewczynkę z tych fotek.

Kontaktu nie mam z żadna. Tylko z belle81 bo to koleżanka z sierpniowego wątku. I tyle.
Szkoda bo to taka ucięta historia, jak się żyło tymi wpisami dłuższy czas ;)
@belle81z tego co pamiętam to w końcu planowanie odpuscila a i tak ma córę :)
@martoosia04 z Tobą chyba podobnie było? Bo to był pierwszy cykl kiedy odstawiłaś wszyatko? Ja na pewno w czerwcu nie odpuszczę ani jednego dnia ;) Marzec taki piękny haha
 
Szkoda bo to taka ucięta historia, jak się żyło tymi wpisami dłuższy czas ;)
@belle81z tego co pamiętam to w końcu planowanie odpuscila a i tak ma córę :)
@martoosia04 z Tobą chyba podobnie było? Bo to był pierwszy cykl kiedy odstawiłaś wszyatko? Ja na pewno w czerwcu nie odpuszczę ani jednego dnia ;) Marzec taki piękny haha

Ja odstawiłam testy owulacyjne i mierzenie temperatury. Suplementy cały czas braliśmy bo zwyczajnie je mieliśmy jeszcze, szkoda było nie wykorzystać. Ale psychicznie pod koniec listopada powiedziałam sobie że co będzie to będzie dziecko przyjdzie wtedy kiedy będzie chciało. No i 6 grudnia miałam szczęśliwą owulację.
 
Hej ! Co u Ciebie słychać ? Jak dzieciaczki ?
Hej, witam! :) a dziękuję wszystko świetnie :) braciszek zachwycony młodszą siostrzyczką ❤️ rośniemy, ładnie już zajadamy owoce, obiadki. Julka to oaza spokoju, więc thanks God, za totalne przeciwieństwo Synka ;) właściwie nie odczulam że mam wiecej dzieci bo Syn robil zawsze za trójkę ;) a tak to fajnie, zdrowi jesteśmy. Ostatnio już się podlamalam, bo myślałam że wpadliśmy :D kreska była w 23dc ale za dwa dni juz nic no i ufffff okres w terminie ;) także i takie ciekawostki u nas haha. Ogólnie jestem szczęśliwa i spełniona. Mam Syna i Córkę i teraz już nie wyobrażam sobie innego życia ❤️
Pozdrawiam wszystkie starajace się o marzenia Dziewczyny!
Ja dostałam od losu mimo braku planowania jednak to, o czym tak naprawdę w głębi duszy marzyłam ❤️
 
No właśnie a co u @Alex811 ?

Miło,że ktoś o mnie pamięta😊
Podczytuje Was czasami i zazdroszczę wszystkim które mają bądz będą mieć córeczki.Poprostu szczęściary z Was.U mnie 31+4tc.Nadal trudno przyjąć mi do wiadomości że nigdy nie będę mamą dziewczynki.Najgorsi są ludzie wokół.Nienawidzę pytań typu ..."i co wreszcie córeczka", lub teraz to już musi być córeczka. Nie mam nawet wybranego imienia dla małego.Jest ciężko.Nie tak miało być.Ale trudno,teraz tylko żeby szczęśliwie donosić i urodzić zdrowe dziecko.Życzę wszystkim powodzenia i szczęścia, bo w planowanie nie wierzę 😉
 
reklama
Miło,że ktoś o mnie pamięta😊
Podczytuje Was czasami i zazdroszczę wszystkim które mają bądz będą mieć córeczki.Poprostu szczęściary z Was.U mnie 31+4tc.Nadal trudno przyjąć mi do wiadomości że nigdy nie będę mamą dziewczynki.Najgorsi są ludzie wokół.Nienawidzę pytań typu ..."i co wreszcie córeczka", lub teraz to już musi być córeczka. Nie mam nawet wybranego imienia dla małego.Jest ciężko.Nie tak miało być.Ale trudno,teraz tylko żeby szczęśliwie donosić i urodzić zdrowe dziecko.Życzę wszystkim powodzenia i szczęścia, bo w planowanie nie wierzę 😉
Kochana jak ten Mężczyzna już się pojawi na świecie to i imię ze sobą przyniesie i radość największą :) Dziecko to dziecko, bez względu na płeć i uwierz, że z Synami więź potrafi być nierzadko silniejsza :) Ważna jest relacja, którą wykreujecie wspólnie od początku :) Też mam dwóch chłopaków i przy drugim czułam ogromne rozczarowanie ale jak tylko położyli mi Go na piersi to zwariowałam, wyłam jak głupia bo przed porodem nie wierzyłam, że będę potrafiła kochać Go równie mocno jak Starszego a kocham absolutnie i żadna sukienka ani warkoczyk nie daliby mi tyle szczęścia . Starszy jest moim najlepszym kumplem a młodszy słodkim cwaniakiem ;) Starszy sam się nieraz śmieje, że nie potrzebuję córki bo mam Jego a On zawsze będzie przy mnie <3 I to On tak naprawdę pozwolił mi podejść do tematu planowania płci bardzo spokojnie. 10latek skomentował Nasze dyskusje jednym zdaniem " Wy się módlcie, żeby było zdrowe bo to jest najważniejsze" i to 100% racja, nie liczy się nic więcej.
Banał ale bardzo prawdziwy.
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i cieszę się, że Któraś ze starych Wojowniczek tu jeszcze zagląda :D
 
Do góry