reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kiedyś przeglądałam zagraniczne forum gdzie kobiety wrzucaja zdjęcia do oceny płci. Jeden wyrostek był 100% chłopięcy, wszyscy jednogłosnie stwierdzili. A w 15 tc 3 kreski w potty shot i baba jak nic, na dodatek 4ta córka tej kobiety :D
Byłabym przeszczęśliwa gdyby u mnie też tak było. Żałuję że nie poprosiłam lekarza o zdjęcie przekroju 2d ale byłam w takim szoku że chciałam już wyjść. O płeć zapytałam na sam koniec badania. Już było wiadomo że dzidziuś zdrowy. Wiadomo że to było dla mnie najważniejsze ale marzenie mam jednak :( gdyby płeć podał na początku to bym wypatrywała w przekrojach jeszcze tego wyrostka. Myślałam że na wydrukach będzie ale nie mam takiego zdjęcia :/
 
Tego tak naprawdę nie wiem bo nigdy przenigdy nie miałam krwawień międzymiesiączkowych poza tym zwariowanym cyklem wrześniowym i teraz w listopadzie ale jak to przeanalizowałam jestem niemal pewna, że od jakiegoś czasu, co drugi cykl wypada bezowulacyjny i wtedy właśnie pojawiają się różne plamienia i wydłuża się o 4 dni.
Co do teorii to świetnie bo mam dwóch Synów z regularnych od zawsze 28 dniowych cykli a teraz mi się skracają , ostatni miał 26 dni.
Co ma być to i tak będzie :)
I my do kwietnia też raczej na luzie bo mąż więcej wolnego na dni płodne nie weźmie hahaha ;)
Oj oj jak się skracają to chlopczykowo! Jak się wydłużają to dziewczynkowo - a tak na serio to wiadomo, ze to kolejna teoria tylko :D gdyby to była prawda to miałabym dwie córki. Ale badania są konkretne przeprowadzone przez kilka odrębnych zespolow lekarzy.
a czy któraś miała kiedyś ogromne pecherzyki 27-30 mm? I może jeszcze ciąże z takiej owulacji? Bo naczytałam się ze niektórzy lekarze przekreślają takie cykle a inni wręcz uważają ze to super szansa na ciąże.. ja nie wiem jak wytrzymam do kwietnia- tyle czasu jeszcze :/ a wokół mnie same ciężarne...😓
 
Dziękuję Wam dziewczyny za ciepłe słowa ❤
Kilka lat podejmowaliśmy decyzję o 3 dziecku. Oboje liczyliśmy na dziewczynkę. Zresztą bracia też 😔 wiadomo, że kochać i dbać będziemy tak samo jakby był dziewczynką. Poprostu ciężko się pogodzić z tym że to marzenie się już nie spełni.
Cieszymy się że mały zdrowy i że w ogole jest nam dane mieć dzieci. To najważniejsze
 
2 stycznia ...
Łudzę się cały czas że lekarz źle spojrzał... Wiem że to głupie. Cieszę się że dzidziuś zdrowy ale poprostu liczyłam baaardzi na dziewczynkę. To moje ostatnie dziecko więc i ostatnia szansa. W dodatku presja otoczenia robi swoje :(

To tak jak u mnie.Na pierwszych prenatalnych w 13tc 70% chłopak.WIerzyłam w te 30% chociaż u mnie ewidentnie było widać,że szanse marne.Łudziłam się długo, w moim otoczeniu dużo pomyłek było.Powodzenia.Może akurat się to zmieni.
 
Dziękuję Wam dziewczyny za ciepłe słowa ❤
Kilka lat podejmowaliśmy decyzję o 3 dziecku. Oboje liczyliśmy na dziewczynkę. Zresztą bracia też 😔 wiadomo, że kochać i dbać będziemy tak samo jakby był dziewczynką. Poprostu ciężko się pogodzić z tym że to marzenie się już nie spełni.
Cieszymy się że mały zdrowy i że w ogole jest nam dane mieć dzieci. To najważniejsze
Mi się wydaje że to dziewczynka. Jest
 
To tak jak u mnie.Na pierwszych prenatalnych w 13tc 70% chłopak.WIerzyłam w te 30% chociaż u mnie ewidentnie było widać,że szanse marne.Łudziłam się długo, w moim otoczeniu dużo pomyłek było.Powodzenia.Może akurat się to zmieni.
Rozum mówi że lekarz wie co widział i radzi żeby się pogodzić a serce krzyczy że to pomyłka :)
Lekarz naprawde świetny, sprzęt najwyższej klasy naprawde. Czuję że ma rację, ale ciężko mi to zaakceptować i pogodzić się.
Jakby okazało się że maluch chory jest to bym miała powód do rozpaczy i dlatego aż mi głupio samej przed sobą.
 
reklama
Do góry