reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziękuję :-)

Ale mnie wkręcilyście, az poszlam sprawdzic i wychodzi mi syn, córka, córka, a potem za 4 i 5 tym razem nie ruszalo się. No nie wiem, jakos nie jestem przekonana ;-)
a powiem Wam ze po raz pierwszy w życiu w tej ciąży zaczęłam rozważać 4te dziecko. Nie wiem skąd mi to się wzięło, nie wiem kiedy miałoby się ono urodzić, ale stwierdziłam że wszystko możliwe i nie powinnam zapierać się że trzecie i ostatnie jak do tej pory mówiłam. No chyba hormony mi mózg lasują...

Ja to traktuje jako zabawę, nigdy nie nakręcałam się, nawet na to, co mówiły wróżki.
Pewnie hormony robią swoje, ale jestem zdania, że jeśli ma się warunki i kobieta spełnia się w roli matki i nie potrzebuje nic innego do szczęścia, to czemu nie. U mnie raczej 3 dziecko nie przejdzie, choćby nawet dlatego, że męża goni wiek, musiałabym mieć chyba rok po roku, a wiem że psychicznie nie dałabym rady. Póki co drugie dziecko zeszło na drugi plan, więc nawet nie myślę o większej gromadce.
 
My myśleliśmy o 4 starając się o Numer3. Ale już teraz wiem, że czwarte musiałoby być adoptowane :) Czego też nie wykluczam bo zawsze marzyłam o adopcji ale do tego musiałabym męża zmienić a nie wiem, czy będzie mi się chciało haha
 

Z dłoni mi wychodzi też 3 dzieci 🙄 córka, syn, córka. Z tej obrączki jednak wychodzi mi syn, a później dziwnie się kręci. Oby nie bliźniaki hahahaha
Mi wychodzi albo całe przedszkole albo żadne ;) Chiromancja nie jest dla mnie haha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Wam :) Tak nawiązując do wróżb, prognoz, wszelakich przeczuć i horoskopów chciałem zapytać Was o dolegliwości jakie miałyście podczas ciąży w przypadku dziewczynek/chłopców (mdłości, zimne stopy, zachcianki, apetyt lub jego brak, tętno dziecka itd itp.). Na ten temat jest też wiele ludowych prawd i pół prawd ;)
 
Do góry