reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie wiem, ja jakos nie sadze ,aby te objawy cos wskazywaly, moze predzej jak by porownywac u siebie, a nie z innymi..
Chociaż te dwie ciążę z synami których już mam-kompletnie różne
Zachcianki pokarmowe uważam, że wskazują na zapotrzebowanie organizmu na jakiś składnik. Z synkiem smakował mi dość szybko barszczyk ukraiński czyli buraczki, teraz też codziennie pije sok z burakiem Świerzno wyciskamy z ogromnym smakiem..
A to świadczy o anemii ub niskim zelazie poprostu
 
reklama
Jaka tu cisza...
Ja na razie muszę poczekać z ciążą bo od kilku tygodni zmagam się z bardzo silnym bólem kręgosłupa pomagają jedynie zastrzyki czekam na wizytę u neurologa i ortopedy i zobaczymy czy w ogóle jeszcze mogę myśleć o ciąży 😢

Na razie mimo wszystko marzę 😁 walczę z ph chociaż już nie wiem co robić dieta zadania a ph moczu tylko 6 a sprawdzałam jakie miałam wcześniej w ciąży z córka 6 więc też nie kwaśne, z synem przed ciążą 6 pierwsze badanie w ciąży 7 🙈 i bądź tu mądry i pisz wiersze za to mam wysoki ale nie po za granicę poziom sodu i potasu co jest ponoć na plus przy staraniach o chłopca.

U mnie co ciążą to gorzej więc aż się boję kolejnej bo już pierwsza była straszna 😢
Z obrączki za każdym razem wychodzi mi co innego także nie wierzę.

Czekamy na info co się ujawni w brzuszka zaciążonych, może w końcu uda nam się znaleźć receptę na wymarzoną płeć😊
Miłego dnia wszystkim.
 
Cisza, bo kto miał zaciążyć już to zrobił, a nowych osób brak. Ja w sumie też odpadam, raz, że jeśli będę planować ciąże, to będę musiała mieć stymulację, bo bez niej ciąża to, cud. W tym cyklu nawet śluzu płodnego nie miałam, organizm zachowuje się jakbym była na antykoncepcji, czeka mnie sporo badań, ale przyznam szczerze, że nawet nie chce mi się ich robić i nie wiem czy w ogóle będę je robić, a po drugie (nawet to mnie cieszy ) albo dojrzałam, albo to hormony, płeć jest mi już zupełnie obojętna, czuję się z tym naprawdę dobrze, mam taki luz psychiczny i tego życzę każdej z Was :*
 
Przestałam zaglądać,bo nikt tu nic nie pisze :)
@Megi_Meg Dziękuję,wszystko po staremu. Wróciłam do czytania książek wieczorami,zamiast czytania głupot na fb :D Narazie dałam spokój,bo braliśmy silne leki z mężem,a w ulotce było napisane wielkimi literami "przed zazyciem poinformuj lekarza,jeśli jesteś w ciąży lub planujesz ciazę". Tak więc ze strachu dałam spokój. A co do córki hm...krąży mi po głowie od jakiegoś czasu myśl o adopcji. Mąż jak najbardziej za.

@mis0890 A Wy nie mieliście teraz usg?
 
Mamy... w czwartek. Milion myśli na sekundę. Pozornie zachowujemy spokój, wszak nie codziennym przeżyciem jest dowiadywanie się, kim jest twoje drugie dziecko, jak imię będzie nosić ;) a... niech się dzieje

Ż. ma jakieś przeczucia?
Czy twoja żona sie kiedyś do nas tu nie odzywała? Niech napisze do nas - chętnie bliżej ja poznamy [emoji173]️
 
Ż. ma jakieś przeczucia?
Czy twoja żona sie kiedyś do nas tu nie odzywała? Niech napisze do nas - chętnie bliżej ja poznamy [emoji173]️
Cześć :)
Jak to mój mąż stwierdził - zostałam wywołana do tablicy ;) a ja w przeciwieństwie do Michała - jestem raczej cichym obserwatorem, więc musze ujawnić swoją tożsamość :D
Przeczucia? Hmm chyba ciężko mówić o przeczuciach, gdy tak bardzo pragnie się chłopca -- rzucają nami emocje - od szczęśliwej nadziei, po smutne przekonanie, że mamy życiowego pecha :)
Co będzie dalej zobaczymy w czwartek.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
 
reklama
Cześć :)
Jak to mój mąż stwierdził - zostałam wywołana do tablicy ;) a ja w przeciwieństwie do Michała - jestem raczej cichym obserwatorem, więc musze ujawnić swoją tożsamość :D
Przeczucia? Hmm chyba ciężko mówić o przeczuciach, gdy tak bardzo pragnie się chłopca -- rzucają nami emocje - od szczęśliwej nadziei, po smutne przekonanie, że mamy życiowego pecha :)
Co będzie dalej zobaczymy w czwartek.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
Witaj
Faktycznie macie dużo emocji w tych dniach przed czwartkiem
niech się już stanie najlepiej już mieć to za. Sobą
Chociaż rozczarowanie boli to wszak euforia też. Może. Być
. Szanse takie same.
Oby było po. Waszej. Myśli kciuki.
Dajcie znać.
 
Do góry