reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja to jestem w szoku jak na tym forum na fb wyczytałam 2 przypadki 6.5 dniowej przerwy i z tego chlopcy wyszli. Dla mnie to szok ze wogole tyle plemniki przetrwały. Wg mnie 3-4 dni to juz dlugo :-)

U nas nawet plemniki nie wytrzymywały 2 dni. Bo tak zmniejszyliśmy odstęp od 3. Az załapało dopiero w nocy przed owu (owu od rana).
I córeczka jest.
IMG_1241.JPG
 
reklama
Ja to jestem w szoku jak na tym forum na fb wyczytałam 2 przypadki 6.5 dniowej przerwy i z tego chlopcy wyszli. Dla mnie to szok ze wogole tyle plemniki przetrwały. Wg mnie 3-4 dni to juz dlugo :-)
Według mnie tez to te 3 dni to już bardzo długo 🙄 choć wiem, ze tyle ciąż z takiej przerwy :)
Jakoś u siebie w taką przerwę nie wierzę. Tzn raz wiem ze na pewno się nie udało bo ostatni raz był właśnie trzy dni przed.
U nas zawsze dwa dni przed się udawało.

@martoosia04 ale fajna. Słodziutkie pyzy ma 😍
 
Doczekasz się, moja urodzila sie z wyjatkowo dlugimi wlosami, jak miala 4 miesiące to musiałamprzypinac grzywke spinką, bo do oczu wchodziła.
To zdjęcie z grudnia.

Ile lat mają chłopcy? Zobacz załącznik 1081076

Śliczne włosy ma córka. Szok.
To moja łysolka.
Starszy syn ma 9, młodszy w maju skończy 8lat.
Ja też miałam takie włosy jako male dziecko. W wieku 5 lat już mialam długie prawie do pasa takze jest szansa i dla mojej córki:)
 

Załączniki

  • IMG-20190918-WA0000.jpg
    IMG-20190918-WA0000.jpg
    241,2 KB · Wyświetleń: 100
  • IMG-20190918-WA0000.jpg
    IMG-20190918-WA0000.jpg
    241,2 KB · Wyświetleń: 89
Rzeczywiście 1 dzien przed owu to juz mało dziewczynkowe. Przy drugiej ciąży też nie zachodzilam z dostępem, więc syn z owulacji. Ciąża z córka z odstępem, ale 8 miesicy nie zachodzilam, więc to jakis jeden wyjatkowy dal radę.

Też straciłam ciążę , to był 10 tc, ale byłam w takim szoku że nawet nie zapytałam o możliwość badania płci, sądziłam że za wcześnie, a w szpitalu jak na taśmie i bez emocji nikt nie powiedział że mogę. Jutro minął 3 lata, mam poczucie braku, chciałbym wiedzieć , szkoda że w szpitalach jest taka znieczulica.
Wiem, że 1 dzień to mało..liczyłam na cud:p, ty piszesz o 8 miesiącach ja miałam z dwa lata "staran z odstepem" ok 2 -3dni..przeglądałam moje notatki, plus w czasie laktacji liczyłam, że wpadniemy:-D, bo też się zdarzało, A wtedy to wiadomo...że nie wiadomo kiedy ovu wróci..
A już dłużej nie chciałam czekać że względu na mój wiek
No i tak jak pisałam od 2014 były te odstępy z różnymi przerwami.
A ostatnio to już wogole bardzo się zblizalismy
Mąż robil przed synkiem badania nasienia, były całkiem wporzadku, jeden z parametrów nieco gorszy ..A ostatnio to nie wiem ,może ta lukrecja i zakwaszanie jednak zmniejszyły żywotność plemników ..
Choć przy ostatnich staraniach, mocno się zakwaszalsm.. I jednak synek przetrwał :-) :)
Juz się pogodzilam, tak miało być, widzę, że te starania to tak różnie wychodzą, Po prostu na nas nie było metody
Napewno jest radość na usg jak widać że bryka i tak rączkami buzię zakrywa A lekarka mówi, że wszystko wporzadku..jest radość, że możemy mieć zdrowe dziecko i spokojna ciąża :sorry2:
 
Nie widziałam Jej na forum kupę czasu a sama jestem ciekawa co u Niej :)

Dobrze, że przybywają nowe dziewczyny bo ten wątek powoli wymierał ;)

Też mamy dwóch Synków ale ja dodatkowo brak cierpliwości więc w 6cs poszliśmy po prostu na całość bez wytchnienia bo ileż to można próbować haha
Choć plan był na BDM i miało być jedno podejście 18.12. (Patrząc na wykres byłby idealny ;) ) a wyszło z tego raczej BDSM hahahahaha
Cały czas, gdy czytam skrót - BDM to myśle tylko o tym :D ale się uśmiałam. W punkt ;)
 
Wiem, że 1 dzień to mało..liczyłam na cud:p, ty piszesz o 8 miesiącach ja miałam z dwa lata "staran z odstepem" ok 2 -3dni..przeglądałam moje notatki, plus w czasie laktacji liczyłam, że wpadniemy:-D, bo też się zdarzało, A wtedy to wiadomo...że nie wiadomo kiedy ovu wróci..
A już dłużej nie chciałam czekać że względu na mój wiek
No i tak jak pisałam od 2014 były te odstępy z różnymi przerwami.
A ostatnio to już wogole bardzo się zblizalismy
Mąż robil przed synkiem badania nasienia, były całkiem wporzadku, jeden z parametrów nieco gorszy ..A ostatnio to nie wiem ,może ta lukrecja i zakwaszanie jednak zmniejszyły żywotność plemników ..
Choć przy ostatnich staraniach, mocno się zakwaszalsm.. I jednak synek przetrwał :-) :)
Juz się pogodzilam, tak miało być, widzę, że te starania to tak różnie wychodzą, Po prostu na nas nie było metody
Napewno jest radość na usg jak widać że bryka i tak rączkami buzię zakrywa A lekarka mówi, że wszystko wporzadku..jest radość, że możemy mieć zdrowe dziecko i spokojna ciąża :sorry2:
Najważniejsze jest zdrowe dziecko, po stracie, też już pragnelam dziecka, bez znaczenia była płeć, ale się bałam powtórki , wiek już mnie gonił więc zdałam się na los, stąd odstęp, bo w owulacji zaszlabym w pierwszym cyklu, bo tak było zawsze. Nie staraliśmy się, nie stosowalam żadnych metod, odstęp był z kuszenia losu .
Każdemu coś jest pisane i myślę że niewielki mamy wpływ na płeć, przy ciąży która straciłam były suplementy,zakwaszanie i inne cuda, 0+12, nie znam płci, ale doszłam do wniosku że nie my decydujemy, więc po co to wszystko.
Będąc w ciąży wyobrażałam sobie siebie jako mamę 3 chłopców, super. Ważne że jest kochająca rodzina.
 
Śliczne włosy ma córka. Szok.
To moja łysolka.
Starszy syn ma 9, młodszy w maju skończy 8lat.
Ja też miałam takie włosy jako male dziecko. W wieku 5 lat już mialam długie prawie do pasa takze jest szansa i dla mojej córki:)
Pewnie że się doczekasz, jeszcze trochę.
Corka wzbudza powszechne zainteresowanie tymi włosami, też dlugie miałam po urodzeniu

U mnie różnica 13 i 10 lat między chłopcami a córką.
 
reklama
Do góry