reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny czytam.Was cały czas,ale jako że się nie staram,to nie mam o czym pisać. Mam trochę problemów ze zdrowiem,jak się wylecze,to zacznę na nowo. Ale powiem Wam ciekawostkę. Kupiłam plastry na dziewczynkę;) Działają na zasadzie jak wszystkie transdermalne. Może będzie dane mi ich użyć:D
 
Dziewczyny czytam.Was cały czas,ale jako że się nie staram,to nie mam o czym pisać. Mam trochę problemów ze zdrowiem,jak się wylecze,to zacznę na nowo. Ale powiem Wam ciekawostkę. Kupiłam plastry na dziewczynkę;) Działają na zasadzie jak wszystkie transdermalne. Może będzie dane mi ich użyć:D
Plastry na dziewczynke? A co to jest ? Milla1982 a przypomnij ile masz dzieci i w jakim wieku. Bo ja sie troche gubie :p
 
Zobacz Swanson Oliv leaf tak jak saw palmetto ta sama.firma
Uważaj jednak na dwa palmetto i na lukrecję, bo podnoszą ciśnienie. Na mnie źle działają.

Ja jestem niskocisnieniowcem , moze być różnie bo jak mam 115 to już się nie bardzo czuje a najlepiej jak mam tak z 95 ale dziękuję za informację ;) Dopiero za jakieś pół roku wprowadzimy suple , szybciej nie ma szans na starania. Młodszy synek wysysa ze mnie całą energię ma 17 miesięcy nie przespał ani jednej całej nocy i cały czas jest na piersi .. co ja nie cudowalam żeby go odstawić to aż głowa boli..
 
@Megi_Meg trzy miesiące przelecą :)
A później będzie syn jak malowany :)

A ja dostałam @. Ciekawe jaki będzie ten pierwszy po poronieniu. A później chyba będziemy działać.
Trzymam za Was kciuki :) Oby to był ten szczęśliwy moment i bedzie Grudniowy dzieciaczek <3

Czy tylko moi lekarze nie wierzą w planowanie? Zgodnie twierdząc, że jeśli cokolwiek miałoby decydować to wybredna komórka jajowa :D
 
Trzymam za Was kciuki :) Oby to był ten szczęśliwy moment i bedzie Grudniowy dzieciaczek <3

Czy tylko moi lekarze nie wierzą w planowanie? Zgodnie twierdząc, że jeśli cokolwiek miałoby decydować to wybredna komórka jajowa :D
Dziękuję. Zawsze chciałam mieć grudniowe dziecko :) jakby się tak zdarzyło to bym zaczęła w cuda wierzyć :)
 
reklama
Do góry