reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochana dużo zdrowia dla Ciebie [emoji8] na długo uciekasz ? Możesz zdradzić gdzie kupiłaś te plastry ? Jak wiesz, mnie interesują - tylko niebieskie :) ciekawa jestem czy faktycznie one działają. Dokładnie na te plastry gdzieś na internecie trafiłam, ale potem już ich nie odnalazłam.
Mam link,mogę Ci podeslac. Kupiłam w dolarach,przyszły z Kanady :) Nie ma na forum nikogo,kto używał wyłącznie plastrów na daną plec. Są za to dziewczyny z udanych sway i z użyciem plastrów. Myślę,że za pół roku będzie więcej informacji,bo sporo dziewczyn ma ich lada dzień użyć.
 
reklama
Dziewczyny marzące o córce!

kupiłam plastry do sway na dziewczynkę i niestety muszę je sprzedać,bo tak,jak pisałam,nie mogę się teraz starać. Polecane na grupach o planowaniu płci. Całe opakowanie kosztowało 418zl i wystarczy na 3 cykle staran. To plastry transdermalne,czyli wydzielaja skladniki przez skorę. Nakleja się je od pierwszego dnia po @ do owulacji. Jeśli ktoś chętny,proszę pisać.
A jak to działa? Ja to balabym sie takich eksperymentów :p
 
Dziewczyny marzące o córce!

kupiłam plastry do sway na dziewczynkę i niestety muszę je sprzedać,bo tak,jak pisałam,nie mogę się teraz starać. Polecane na grupach o planowaniu płci. Całe opakowanie kosztowało 418zl i wystarczy na 3 cykle staran. To plastry transdermalne,czyli wydzielaja skladniki przez skorę. Nakleja się je od pierwszego dnia po @ do owulacji. Jeśli ktoś chętny,proszę pisać.
Mogłabym tez prosić o linka do tych plastrów, bo chciałabym nabyć. Niestety nie mieszkam w PL a chętnie bym odkupiła. Tez jestem ciekawa jak i czy działają :)
 
Dobra, zrobiłam krótki risejcz i nie kupuje tego. Nie przekonuje mnie by to mogło w czymkolwiek pomoc. Pewnie nie zaszkodzi ale sukces tych plastrów to jak zwykle 50/50. Czyli zawsze można być w tej różowej połowie. Poczytałam na forach o planowaniu płci i zostaje przy suplach, CLO i replens. A i tak zadecyduje komórka jajowa :)
 
Ja też nie wieze w takie specyfiki ;) Ile można pomóc szczęściu to można nie popadając w paranoję a to co jest nam pisane i tak będzie ;)
 
Hej.
My po USG. Nie jestem zadowolona z przebiegu bo inaczej zapamietałam to badanie z chłopakami, bardziej szczegółowe i na monitorze mały człowiek. Teraz lekarz nawet nie dał jednoznacznej odpowiedzi, co do kości nosowej a długo jej szukał.
Ale spojrzałam jeszcze raz na spokojnie na fotę (bardzo kiepska jakość) i się zastanawiam , czy to nie przypadkiem nub?
 

Załączniki

  • Capture+_2020-03-05-23-35-00(1).png
    Capture+_2020-03-05-23-35-00(1).png
    234,7 KB · Wyświetleń: 106
Hej.
My po USG. Nie jestem zadowolona z przebiegu bo inaczej zapamietałam to badanie z chłopakami, bardziej szczegółowe i na monitorze mały człowiek. Teraz lekarz nawet nie dał jednoznacznej odpowiedzi, co do kości nosowej a długo jej szukał.
Ale spojrzałam jeszcze raz na spokojnie na fotę (bardzo kiepska jakość) i się zastanawiam , czy to nie przypadkiem nub?

Na moje oko wygląda jak nub, choć zdjęcie faktycznie kiepskie. Jeśli jest to faktycznie nub, to według mnie pod sercem nosisz chłopca, ale mną proszę się nie sugerować :) a który to jest tydzień ?
 
reklama
Moim zdaniem ciężko ocenić po jednym zdjęciu, dla mnie to może być zarówno chłopiec jak i dziewczynka :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry