reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kitqa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak belle81 to była Luisa
Szkoda mi jej było bardzo, tak bardzo wierzyła że się uda...
A pamiętasz jakie sexy miała Szczypiorkowa?
Było teoche tych kobiet, aż mam wrażenie ze nie ma sensu robić nic 🤣 bo co ma być to będzie ❣ tak jak pisze martoosia

reklama

cytrusowa85

Rozwiązania
0
Tak belle81 to była Luisa
Szkoda mi jej było bardzo, tak bardzo wierzyła że się uda...
A pamiętasz jakie sexy miała Szczypiorkowa?
Było teoche tych kobiet, aż mam wrażenie ze nie ma sensu robić nic 🤣 bo co ma być to będzie ❣ tak jak pisze martoosia
Szczypiorkowa z tego co pamiętam w owu i ona mocno zdeterminowana była na synka

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Szczypiorkowa z tego co czytałam, to nawet nie wiedziała kiedy ma owulacje i tam był misz masz. Ale jest mnóstwo kobiet, gdzie tylko był jeden stosunek w owulacje i mają synów. Tylko zazwyczaj są to, te kobiety które dobrze znają swoje ciało.

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Ja jestem w grupie BDM na Fb i musze przyznać, że tam jest bardzo duży % skuteczności, bez diet i innych dziwactw. Tylko czas i częstotliwość.

cytrusowa85

Rozwiązania
0
Szczypiorkowa z tego co czytałam, to nawet nie wiedziała kiedy ma owulacje i tam był misz masz. Ale jest mnóstwo kobiet, gdzie tylko był jeden stosunek w owulacje i mają synów. Tylko zazwyczaj są to, te kobiety które dobrze znają swoje ciało.
Niech sama się wypowie. Szczypiorkowa jak było? Po dwóch córkach chcąc bardzo syna wydaje mi się nierealne ze nie wiedziała kiedy owulacja. Ale może z kimś pomyliłam

Rozwiązania
0
Hej jestem tu nowa nie długo starania o 3 dziecko mam dwóch synków teraz marzę o córce, jakieś rady na początek z góry bardzo dziękuję

judytka777

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny byłam na tym wątku kiedys.Mam dwóch synów i córeczkę która zaraz kończy roczek 🙂
Nie miałam metody na córeczkę bo starałam się o dziecko ponad 2 lata i już było mi obojętne byle by się udało zajść w ciążę.
Mój mąż ma żylaki powrózka nasiennego,kupiłam mu witaminy,ja brałam magnez, wapń oraz wiesiołek.W cyklu co się udało pojechaliśmy razem sami do Krynicy Zdrój i tam się udało.Sex był codziennie od 11 do 15 dnia cyklu. Udało sie bo pewnie wyluzowalismy😜Mysle że to chyba poprostu było szczęście choć nie powiem marzyłam o córeczce:)

Hope_2807

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej jestem tu nowa nie długo starania o 3 dziecko mam dwóch synków teraz marzę o córce, jakieś rady na początek z góry bardzo dziękuję
To tak jak ja. Mam dwóch synów i tez marzę o córce ale po tylu niepowodzeniach to marzę o trzecim dziecku choć ucieszyłabym gdyby to była córeczka :)
Tylko...boje się zaryzykować po raz 6

reklama

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Niech sama się wypowie. Szczypiorkowa jak było? Po dwóch córkach chcąc bardzo syna wydaje mi się nierealne ze nie wiedziała kiedy owulacja. Ale może z kimś pomyliłam
Nie widziałam Jej na forum kupę czasu a sama jestem ciekawa co u Niej :)

Dobrze, że przybywają nowe dziewczyny bo ten wątek powoli wymierał ;)

Też mamy dwóch Synków ale ja dodatkowo brak cierpliwości więc w 6cs poszliśmy po prostu na całość bez wytchnienia bo ileż to można próbować haha
Choć plan był na BDM i miało być jedno podejście 18.12. (Patrząc na wykres byłby idealny ;) ) a wyszło z tego raczej BDSM hahahahaha

Do góry