reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Dwa+Trzy - masz już jakieś imiona wybrane ? czy jest to dla Ciebie zdecydowanie za wcześnie ? Ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to byłam tak zafascynowana tym stanem, że w 7 tyg zaczęłam kupować białe ubranka, teraz czekałabym z tym do potwierdzenia płci.
 
reklama
I masz racje Megi! I to we wszystkim ci piszesz[emoji28] normalnie jak byś mi słowa wyciągała z ust[emoji87]
Dodam tylko, ze ma dwie małe dziewczynki i jedna szybko się unosi i na nic nie zgadza a druga nie ma fochów i się słucha[emoji1326]‍♀️ także nie ma co generalizować, jazdy jest inny. Ja tam się cieszę ze córka ma własne zdanie, silny charakter, nawet jak mnie często krew zalewa [emoji28] to niech uczy się na władnych błędach bo wiem! że poradzi sobie w życiu. I żaden chłop jej na głowę nie wlezie[emoji1303]
Nie bez przyczyny kobiety często maja „problem” z matka męża....🤣 Ja tez nie lubie teściowej [emoji23] ona mnie pewnie tez[emoji1326]‍♀️ wiec... pewnie moja synowa tez by nie miała lekko🤭
 
Oj ja też będę okropna teściowa dla synowych, juz to wiem, dla zięcia niekoniecznie :-)
Zięcia wiem że mogłabym traktować jako mojego syna, a synowe jako corke raczej nie.
Mnie ogólnie obecnie młodzież przeraża, i nie wiem jak to będzie. Zaczne sie modlić aby dzieci wdały się w nas rodziców bo akurat bylismy najmniej problemowi z rodzeństwa, zarówno ja i mąż :p najgorzej że teraz duzy na młodzież ma wplyw otoczenia...
 
Ostatnia edycja:
Święta prawda :p
Bo to że postaram się nauczyć wszystkie moje dzieci obowiązków domowych, a chłopaki mam nadzieje ze podlapią jeszcze od męża umiejętności złotej rączki (mój mąż dosłownie wszystko potrafi w domu zrobic bo tak tez jego nauczyl ojciec) to mam nadzieję ze ich drugie połówki nie beda to nadto wykorzystywać :p

jak-tam-dzieci-corka-wyszla-za-maz-dobrze-trafila-syn-zle-trafil-zolza-karze-mu-sprzatac-myc-o...jpg
 

Załączniki

  • jak-tam-dzieci-corka-wyszla-za-maz-dobrze-trafila-syn-zle-trafil-zolza-karze-mu-sprzatac-myc-o...jpg
    jak-tam-dzieci-corka-wyszla-za-maz-dobrze-trafila-syn-zle-trafil-zolza-karze-mu-sprzatac-myc-o...jpg
    79,7 KB · Wyświetleń: 41
@Dwa+Trzy - masz już jakieś imiona wybrane ? czy jest to dla Ciebie zdecydowanie za wcześnie ? Ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to byłam tak zafascynowana tym stanem, że w 7 tyg zaczęłam kupować białe ubranka, teraz czekałabym z tym do potwierdzenia płci.
Imiona mieliśmy już wybrane w trakcie starań ;) Trochę się pozmieniały i obrcnie Synek będzie po prostu "Synkiem" bo nie mamy ani jednego wspólnego typu haha
A jak tylko Beta potwierdziła ciążę zamówiłam opaskę dla dziewczynki hahaha Najwyżej będę miała piękną gumkę do włosów ;) Jakoś ta intuicja od początku podsuwa mi dziewczynkowe zakupy ;) Tylko po tym USG jakoś częściej myślę o moim małym Wojowniku :)
W poprzednich ciążach długo się broniłam przed zakupami, żeby nie zapeszyć, teraz tylko czekam na potwierdzenie płci :D
 
Święta prawda :p
Bo to że postaram się nauczyć wszystkie moje dzieci obowiązków domowych, a chłopaki mam nadzieje ze podlapią jeszcze od męża umiejętności złotej rączki (mój mąż dosłownie wszystko potrafi w domu zrobic bo tak tez jego nauczyl ojciec) to mam nadzieję ze ich drugie połówki nie beda to nadto wykorzystywać :p

Zobacz załącznik 1088837
Ja już się martwię o mojego Starszaka bo On jest bardzo pomocny i oddałby ostatni kawałek chleba a dzieciaki potrafią to wykorzystywać :/ a już szczególnie kobiety w przyszłości.. Z resztą już teraz zbierał pieniądze na pierścionek :ninja2: Musiałam to Jemu wybić z głowy. Teraz jeszcze coś tam posłucha ale później to już tylko sercem będzie się kierował a nie złotymi radami MatkiWariatki ;)
 
Co do PCOS i córek to moja mama ma straszne PCOS i dwie córki :) dało się ale zajście w każda ciąże zajmowało jej 2 lata starań. Czyli chyba można ale ja mam PCOS i dwóch synków w tym jeden sprzed OWU. Laski z PCOS rodzą córki na CLO i na innych gonadotropinach. Czyli jak jest stymulacja jajników to wzrastają szanse na córkę, tak mówi mój gin.
 
Też słyszałam, że po CLO jest więcej dziewczynek.

Dziewczyny moje Kochane, z okazji naszego święta życzę Wam wymarzonych dzieciaczków, dużo zdrowia i cierpliwości 😘👣
 
Ogólnie nie wiem do końca jak jest z synem, widzę tylko to u moich koleżanek, po mimo, że dzieci są małe to, relacje już teraz widać. Gdyby dało się iść do sklepu kupić dzieci, to kupiłabym 2 córki i syna 😂;)
Ale wiesz jak to jest, zawsze syn może chcieć miec brata, a córka siostre, wiec najlepiej 2x parka 😄 a ja dzis widziałam w kościele rodzinę 2+5.
3 pierwszych chłopców i potem 2 dziewczynki, w tym Ostatnie takie maleństwo chyba z miesiąc miało, sądząc po ubiorze to byla chyba dziewczynka.
 
reklama
Ale wiesz jak to jest, zawsze syn może chcieć miec brata, a córka siostre, wiec najlepiej 2x parka 😄 a ja dzis widziałam w kościele rodzinę 2+5.
3 pierwszych chłopców i potem 2 dziewczynki, w tym Ostatnie takie maleństwo chyba z miesiąc miało, sądząc po ubiorze to byla chyba dziewczynka.

O nie nie nie, u mnie raczej 2 to max, 3 fajnie, ale jak się ma duże mieszkanie / dom, nie wyobrażam sobie mieszkać na "kupie" lub zaciągać kredyt na dom lub większe mieszkanie. Wiem, że się da mieszkać w małym mieszkaniu z gromadką dzieci, ale póki mam wybór, stanowczo mówię nie.
Kiedyś byłam nad wodą i była obok mnie rodzina z 5 dzieci, przez pierwsze 20 min byłam zapatrzona na nich, a po 20 min czar prysł, totalny chaos i brak wychowania. Mam też znajomego który ma 6 rodzeństwa, rodzina wydawała się ok do czasu kiedy nie dorośli, każdy z nich szybko "uciekł" na swoje, bo mieli dość siebie nawzajem, mało to, nikomu nie spieszy się do zakładania rodziny.
 
Do góry