reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

12 tyg i 4 dni dziołcha jak się patrzy 😁 Nic nie chce odstawać u tej panienki 😄
Akurat po tych dwoch ujęciach to dla mnie 50% na 50%. Bo u mnie teraz bylo podobne a jednak chlopczyk :-) dodam ze tez bylo 12tc+4

To ostatnie takie typowo dziewczynkowe :-) bo takie miałam tez u córki (drugie fotko).
 

Załączniki

  • bobo_07.jpg
    bobo_07.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 71
  • 13065.jpeg
    13065.jpeg
    40,6 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
reklama
Nie nastawiam się już na zmianę ;) Byłaby to mega niespodzianka, ale tak jak mówię, nawet wolę nie dopuszczać takiej myśli, bo zaraz zacznę się nakręcać. I niepotrzebnie będę przechodzić przez te same emocje 2 razy. No bo wiadomo, jak się marzy o chłopcu, to każda taka iskierka nadziei zaraz rozpala płomień oczekiwań 😁 Ale lekarz wyraźnie mówił - na jego oko to bardziej dziewczynka. Powiedziałam już rodzinie, generalnie - fanfar nie było ani u jednych, ani u drugich dziadków. Akurat obie strony mają niedobór wnuków 😄 a wnuczek do woli. No ale co zrobić, to nie sklep z bobasami, że można sobie wybrać :)
 
Nie nastawiam się już na zmianę ;) Byłaby to mega niespodzianka, ale tak jak mówię, nawet wolę nie dopuszczać takiej myśli, bo zaraz zacznę się nakręcać. I niepotrzebnie będę przechodzić przez te same emocje 2 razy. No bo wiadomo, jak się marzy o chłopcu, to każda taka iskierka nadziei zaraz rozpala płomień oczekiwań 😁 Ale lekarz wyraźnie mówił - na jego oko to bardziej dziewczynka. Powiedziałam już rodzinie, generalnie - fanfar nie było ani u jednych, ani u drugich dziadków. Akurat obie strony mają niedobór wnuków 😄 a wnuczek do woli. No ale co zrobić, to nie sklep z bobasami, że można sobie wybrać :)
Nie myśl już o tych dziadkach i całym otoczeniu. Ciesz się zdrową ciążą i Maleństwem ! U Nas też bez fanfar. Tylko Ci, którzy myślą sercem a nie własną próżnoscią, gratulowali i cieszyli się z kolejnego Dzieciątka <3
Ja też się już nie mogę doczekać tych pytek do wycałowania :D :D
P.S. Nasz nub był bardzo podobny do Waszych 2 pierwszych zdjęć ;)
 
Akurat po tych dwoch ujęciach to dla mnie 50% na 50%. Bo u mnie teraz bylo podobne a jednak chlopczyk :-) dodam ze tez bylo 12tc+4

To ostatnie takie typowo dziewczynkowe :-) ).
Podzielam opinie dwa pierwsze nie mówią za wiece ale ostatnie dziewczyna nawet koncowka taka jak u panny. Córcia będzie miała towarzystwo jak chciałaś przy 3cim.dziecku trzeba szukać pozytywow
 
Haha powiem wam że śmiesznie z tymi nubami! Mi się właśnie ostatnie wydawało najbardziej nie-dziewczynskie, bo nub grubszy i trochę odstający :)))) Ale ogólnie jakby nie patrzył to wychodzi dziewczynka i nie ma co :) Wiadomo, wyjaśni się za kilka tygodni na 100%, ale ja już się na dziewczynkę nastawiam i coraz lepiej mi z tą myślą. Najtrudniej jest na początku, jak trzeba sobie w głowie poukładać, że będzie inaczej, niż gdzieś w marzeniach. Ale potem już z górki :) Oczywiście, brzmi to fatalnie, mam zdrowe dzieci i powinna być euforia z tego powodu, no ale emocje nie do końca poddają się argumentom ☺️
 
Haha powiem wam że śmiesznie z tymi nubami! Mi się właśnie ostatnie wydawało najbardziej nie-dziewczynskie, bo nub grubszy i trochę odstający :)))) Ale ogólnie jakby nie patrzył to wychodzi dziewczynka i nie ma co :) Wiadomo, wyjaśni się za kilka tygodni na 100%, ale ja już się na dziewczynkę nastawiam i coraz lepiej mi z tą myślą. Najtrudniej jest na początku, jak trzeba sobie w głowie poukładać, że będzie inaczej, niż gdzieś w marzeniach. Ale potem już z górki :) Oczywiście, brzmi to fatalnie, mam zdrowe dzieci i powinna być euforia z tego powodu, no ale emocje nie do końca poddają się argumentom ☺️
No właśnie na tym trzecim fotku to rzeczywiscie troche gruby ten nub na koncu, córka miala taki ale w 11 tc, w 13 tc miala juz wąski :-)
 
@Oleandris a mam jeszcze pytanie o poczęcie córeczki w owulacje, współżyliście tylko raz w owulację? Czy wcześniej też ?

Czy któraś z Was może mi powiedzieć bo nie mogę nigdzie tego doczytać jak jest w metodzie BDM sex 24 i 48 po pozytywnym teście a wcześniej ? Na ile trzeba się wstrzymać czy nie trzeba ? Któraś wie ?
 
Ja bardzo chciałam spróbować teraz w kwietniu ( owulacje powinnam mieć za 10 dni ) ale wiadomo z powodu koronawirusa są obawy z drugiej strony wirus ma być z nami jeszcze dlugo a mnie wiek goni, nie wiadomo w którym cyklu się uda ? Już sama nie wiem co robić a nawet do swojego ginekologa strach iść 😕
 
Wcześniej nie. Pamietam, bo wizytę miałam w piątek 12 dc i lekarz mówił, żeby działać, bo pęcherzyk już zaraz pęknie. Poczekaliśmy do soboty, mieliśmy poprawić w niedzielę ale już jakoś nie wyszło :) Wiec u nas był ten jeden raz. Nie wiem, może gin się pomylił i pęcherzyk jeszcze się utrzymał? Albo ta metoda nie jest taka skuteczna :) dość że była z tego dziewczynka. Ale tez nie miałam żadnej diety, nie brałam suplementów, wiec może nie jestem wzorowym przykladem :) Warto próbować, ale jednak zostawić sobie furtkę, że wyjdzie inaczej. Ja się napaliłam jak szczerbaty na suchary na tego chłopca, zwłaszcza ze wcześniej był chłopiec wiec wydawało mi się oczywiste, ze bach i drugi :) a tu nie :)
 
reklama
@Oleandris a mam jeszcze pytanie o poczęcie córeczki w owulacje, współżyliście tylko raz w owulację? Czy wcześniej też ?

Czy któraś z Was może mi powiedzieć bo nie mogę nigdzie tego doczytać jak jest w metodzie BDM sex 24 i 48 po pozytywnym teście a wcześniej ? Na ile trzeba się wstrzymać czy nie trzeba ? Któraś wie ?
Ja z tego co czytałam żeby mówić że to metoda BDM musi być te dwa stosunki jeden właśnie 24 po najciemniejszym teście a drugi 48 h a jakiekolwiek odstępstwo to już nie ta metoda. Ale czy można np sex z zabezpieczeniem do tego czasu to właśnie nie mam pojęcia.
Ja kwiecień mam już spalony myślę że w maju będę testować tylko paskami i czerwcu a w lipcu coś ruszymy.
 
Do góry