reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Roszpunka

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Mnie też dołuje, że nie wiadomo ile to potrwa. Będę siedzieć w domu do jesieni, o ile wcześniej się nie zarażę i nie stracę ciąży? Czasem wydaje mi się, że to jakiś film, który oglądałam, a nie rzeczywistość.

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
My niby coś działaliśmy pod kątem córki ale później doszłam do wniosku, że to wcale nie jest żadne wielkie marzenie i chcemy po prostu trzeciego Maluszka :) A po listopadowym pozytywnym teście bez ciąży to w ogóle już nawet na porę roku nie patrzeliśmy i największe upały spędzę z wielkim brzuchem :D
I ta ciąża jest na pewno ostatnią świadomą, tak mi daje popalić, że o czwartej nawet myśleć nie chcę ;)
Ja w poprzednim roku tez wielkie upały z brzuchem w domu w podkoszulce i krótkich spodenkach chodziłam - co chwila prysznic. Nic nie dawało. Urodziłam dopiero we wrześniu kiedy upały minęły.

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Ja w poprzednim roku tez wielkie upały z brzuchem w domu w podkoszulce i krótkich spodenkach chodziłam - co chwila prysznic. Nic nie dawało. Urodziłam dopiero we wrześniu kiedy upały minęły.
Już raz rodziłam latem i wspominam mało sympatycznie ostatni trymestr ;) dlatego przy trzecim podejściu zależało mi na wiośnie. Plany planami ..
Teraz się cieszę, ze jednak nie wyszło bo sytuacja mało sprzyjającą :/ Mam nadzieję, że do września wszystko wróci do normy :)

Elenaa

Rozwiązania
0
Już raz rodziłam latem i wspominam mało sympatycznie ostatni trymestr ;) dlatego przy trzecim podejściu zależało mi na wiośnie. Plany planami ..
Teraz się cieszę, ze jednak nie wyszło bo sytuacja mało sprzyjającą :/ Mam nadzieję, że do września wszystko wróci do normy :)
Ja to samo ciesze sie ze zlapalam te 2 anginy i odlozylismy starania o 3 meisiace bo inaczej termin mialabym na marzec. A tak to licze ze do koncowki maja to już bedzie lepiej. Chiny potrzebowały 3 miesięcy aby uporac się z wirusem, u nas może bedzie lepiej bo licze ze epidemia tak się nie rozszerzy jak u nich.
Mnie też dołuje, że nie wiadomo ile to potrwa. Będę siedzieć w domu do jesieni, o ile wcześniej się nie zarażę i nie stracę ciąży? Czasem wydaje mi się, że to jakiś film, który oglądałam, a nie rzeczywistość.
Ogolnie chyba teraz najlepiej tym co mają drugi trymestr, bo ewentualna infekcja nie powinna zagrozić ciąży a do porodu juz napewno by ciezarna wyzdrowiala. I do tego czasu moze wszystko się uspokoić. Ale musimy byc dobrej mysli...u mnie w mieście narazie nie ma potwierdzonych przypadków. Aczkolwiek mysle ze duza czesc społeczeństwa przejdzie w formie przeziębienia i nawet nie będzie wiedzieć. Teraz to strach zlapac katar.

Roszpunka

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Elenaa, nawet mi nie mów. Na gorszy czas nie można było trafić 😪 pozostaje mieć nadzieję, że jednak się nie zarazimy do końca ciąży.

Elenaa

Rozwiązania
0
Elenaa, nawet mi nie mów. Na gorszy czas nie można było trafić 😪 pozostaje mieć nadzieję, że jednak się nie zarazimy do końca ciąży.
Musimy byc dobrej myśli. Ja bylam dobrej myśli do wczoraj :p a dzis to mam jakis dołek. Oby jutro pozytywne nastawienie wrociło.
Podobno na ciążę wirus nie wpływa negatywnie, tyle co wiaodmo nie wiaodmo jakie leki brać, gorączke trzeba zbijac itd.

Roszpunka

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Musimy byc dobrej myśli. Ja bylam dobrej myśli do wczoraj :p a dzis to mam jakis dołek. Oby jutro pozytywne nastawienie wrociło.
Podobno na ciążę wirus nie wpływa negatywnie, tyle co wiaodmo nie wiaodmo jakie leki brać, gorączke trzeba zbijac itd.
W ciąży to pewnie tylko paracetamol, i dobrze bo można i działa. Ja obawiam się poważniejszej formy. Z tego co słyszałam, przy zapaleniu płuc nie ma możliwości leczenia lekami kobiety ciężarnej. Czyli rozumiem, że ciąża zostanie w takim wypadku rozwiązana, tak?

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
W ciąży to pewnie tylko paracetamol, i dobrze bo można i działa. Ja obawiam się poważniejszej formy. Z tego co słyszałam, przy zapaleniu płuc nie ma możliwości leczenia lekami kobiety ciężarnej. Czyli rozumiem, że ciąża zostanie w takim wypadku rozwiązana, tak?
Lepiej tego nie analizować bo faktycznie zwariujemy..

Elenaa

Rozwiązania
0
Paraceamol to chyba przy koronawirusie wszystkim zalecany bo po Ibuprom niektórych stan sie pogorszył. Myślę że tylko spokój nas uratuje, ja mysle ze młodzi ludzi w większości przypadków przejdą łagodnie i tak w sumie jest więc nie ma co sie nakręcac :-)

reklama

Roszpunka

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Paraceamol to chyba przy koronawirusie wszystkim zalecany bo po Ibuprom niektórych stan sie pogorszył. Myślę że tylko spokój nas uratuje, ja mysle ze młodzi ludzi w większości przypadków przejdą łagodnie i tak w sumie jest więc nie ma co sie nakręcac :-)
Elenaa, już dziś nie czytam i nie słucham. Dziś wyplewiłam trochę chwastów, rzuciłam nawóz pod tuje i borówkę, ogarnęłam z grubsza plac po jesiennym kładzeniu kostki. Trzeba ten czas spożytkować na coś pożytecznego, bo od zamartwiania lepiej nie będzie.
W piątek mam wizytę serduszkową, trzymajcie kciuki.

Do góry