reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@princess_88
Wczoraj robiłam porządek w fotach i znalazłam screen z ovufriend ;) Wg apki ostatnie boboseksy 2 dni przed ;) Ale nie sądzę. Tym bardziej, że termin porodu od pierwszego USG wypada tydzień szybciej! i taki mam wpisany w Kartę Ciąży. W co też nie wierzę bo wszelkie standardowe objawy miałam później.
Także tego.. Plany planami, testy testami a Syncio zaklimatyzował się wg własnego uznania :D I tak naprawdę to jedyny cykl w przeciągu roku, w którym nie byłam pewna konkretnej daty owulacji i nawet testy wariowały ;)
 
reklama
Ale 2 dni przed to my tez mamy synka :D Dlatego celowałbym sporo wcześniej, nawet 4-5 dni przed owu...ale u mnie nic nigdy nie dożywa owulacji a raz jak zaszłam z takiego odstępu to poroniłam :(
Musimy wiec sobie radzić inaczej. Cykl po tabsach, na wysokich hormonach, Trzymamy pH i biorę OLE a mąż OLE i lukrecję. Nic pozatym nie będziemy kombinować :)
Ty jeszcze troszkę i będziesz tulić synka w ramionach! Pewnie się nie możecie doczekać.
ja już zapomniałam jak się obchodzi z niemowlakami ;) tez już chce dzidzieeee.
Zdrówka!
@princess_88
Wczoraj robiłam porządek w fotach i znalazłam screen z ovufriend ;) Wg apki ostatnie boboseksy 2 dni przed ;) Ale nie sądzę. Tym bardziej, że termin porodu od pierwszego USG wypada tydzień szybciej! i taki mam wpisany w Kartę Ciąży. W co też nie wierzę bo wszelkie standardowe objawy miałam później.
Także tego.. Plany planami, testy testami a Syncio zaklimatyzował się wg własnego uznania :D I tak naprawdę to jedyny cykl w przeciągu roku, w którym nie byłam pewna konkretnej daty owulacji i nawet testy wariowały ;)
 
Ale 2 dni przed to my tez mamy synka :D Dlatego celowałbym sporo wcześniej, nawet 4-5 dni przed owu...ale u mnie nic nigdy nie dożywa owulacji a raz jak zaszłam z takiego odstępu to poroniłam :(
Musimy wiec sobie radzić inaczej. Cykl po tabsach, na wysokich hormonach, Trzymamy pH i biorę OLE a mąż OLE i lukrecję. Nic pozatym nie będziemy kombinować :)
Ty jeszcze troszkę i będziesz tulić synka w ramionach! Pewnie się nie możecie doczekać.
ja już zapomniałam jak się obchodzi z niemowlakami ;) tez już chce dzidzieeee.
Zdrówka!
Ja ostatni cykl 4 dni przed dlatego tez już wiedziałam ze stracony. 😊 trzy dni przed już się bałam 😂😂 choć w duchu raz pomyślałam „a może zaskoczyło”. Ale na szczęście nie. Bo naprawdę nie chciałam. I dzisiaj @. I to dość konkretny a upał u nas straszny. I mam dość. I przeszło mi przez myśl „ a mogłam nie mieć @. Byłby spokój”. 🤣🤣🤣 nie wiem co się tak przestraszyłam nagle. Teraz chyba nie odpuszczę.

@Dwa+Trzy pamietam, pamietam. No tak całe lato przed Tobą. Ale nie Ty pierwsza, nie ostatnia 😉😉 a ja to się chyba najbardziej bałam tego ze test a później kolejne poronienie.
 
Ale 2 dni przed to my tez mamy synka :D Dlatego celowałbym sporo wcześniej, nawet 4-5 dni przed owu...ale u mnie nic nigdy nie dożywa owulacji a raz jak zaszłam z takiego odstępu to poroniłam :(
Musimy wiec sobie radzić inaczej. Cykl po tabsach, na wysokich hormonach, Trzymamy pH i biorę OLE a mąż OLE i lukrecję. Nic pozatym nie będziemy kombinować :)
Ty jeszcze troszkę i będziesz tulić synka w ramionach! Pewnie się nie możecie doczekać.
ja już zapomniałam jak się obchodzi z niemowlakami ;) tez już chce dzidzieeee.
Zdrówka!
Młodszy jest z odstępu 3 dni i pierwszego cyklu po tabsach ;) A teraz to wychodzi, że nie dość że PH na poziomie 4 (mocz w labo 5) to jeszcze przy globulkach się udało (po króliczkach zawsze muszę się wspomagać czymś obniżającym ph). Przez te globulki myślałam, że nic już z tego nie wyjdzie ;) Mąż zdesperowany lukrecję w podwójnych dawkach łykał i OLE i szyszkę i gorący prysznic którego nienawidzi :) A Ty zamiast OLE Saw Palmetto powinnaś brać bo OLE i szyszka tylko dla chłopa :)
Oj tak! Szaleństwo jak za pierwszym razem, nie sądziłam że tak będę przeżywać trzecią ciążę! I Trzeciego Syna haha :D Bo wg ludzi dookoła powinnam siedzieć załamana losem Matki samych chłopców. Noe mają pojęcia jak bardzo ciessy mnie ta zdrowa ciąża :) Tym bardziej, że początki były beznadziejne i bez szans na utrzymanie tego mojego Syncia. Ale dzielny jest i silny za Nas wszystkich <3
Trzymam kciuki aby te najbliższe miesiące przyniosły 2 tłuste krechy :*
 
Ja ostatni cykl 4 dni przed dlatego tez już wiedziałam ze stracony. 😊 trzy dni przed już się bałam 😂😂 choć w duchu raz pomyślałam „a może zaskoczyło”. Ale na szczęście nie. Bo naprawdę nie chciałam. I dzisiaj @. I to dość konkretny a upał u nas straszny. I mam dość. I przeszło mi przez myśl „ a mogłam nie mieć @. Byłby spokój”. 🤣🤣🤣 nie wiem co się tak przestraszyłam nagle. Teraz chyba nie odpuszczę.

@Dwa+Trzy pamietam, pamietam. No tak całe lato przed Tobą. Ale nie Ty pierwsza, nie ostatnia 😉😉 a ja to się chyba najbardziej bałam tego ze test a później kolejne poronienie.
Ja się bardzo bałam .. Ale w grudniu od pierwszego dnia OM wiedziałam, że będzie dobrze. Do dzisiaj nie potrafię tego wytłumaczyć ;) Ale nawet Wam tu pisałam przed Wigilią, że wiem że się udalo a byłam max. 4dpo hahahahaha I mimo, że te pierwsze krechy były mniej widoczne od tamtych testów to byłam pewna, że to moja Klucha :D
 
Moja znajoma będzie miała drugą córke, a sex byl jeden 2-3 dni przed owu. No czasem ta metoda bdm się sprawdza, a czasem nie :p loteria...
A u mnie na ostatnim usg 10 dni przed terminem dziecko równe 4 kg 🙂 Pasowaloby do terminu urodzic coby nie upasić bardziej 😂 choc narazie 0 symptomow, szyjka dluga i zamknięta, tyle że miękka. Moje dzieci mialy nieco ponad 4 kg, wiec trzecie nie chce być gorsze 😁
20200527_170414.jpg
 
Moja znajoma będzie miała drugą córke, a sex byl jeden 2-3 dni przed owu. No czasem ta metoda bdm się sprawdza, a czasem nie :p loteria...
A u mnie na ostatnim usg 10 dni przed terminem dziecko równe 4 kg 🙂 Pasowaloby do terminu urodzic coby nie upasić bardziej 😂 choc narazie 0 symptomow, szyjka dluga i zamknięta, tyle że miękka. Moje dzieci mialy nieco ponad 4 kg, wiec trzecie nie chce być gorsze 😁Zobacz załącznik 1126321
Ale fajna buźka 😍😍😍
Mój starszy syn tez ponad 4 kg (4.300) młodszy 3.9 kg.
@Dwa+Trzy pamietam jak pisałaś niedługo po owu. Ale to zleciało 😱 ja w poprzedniej ciąży czułam ze nic z tego nie będzie, jadąc na usg to tak jakbym na potwierdzenie swoich przypuszczeń jechała - nie myliłam się. Byłam przygotowana na to a jednak przeżywałam strasznie.
moze następnym razem się uda?!
 
Moja znajoma będzie miała drugą córke, a sex byl jeden 2-3 dni przed owu. No czasem ta metoda bdm się sprawdza, a czasem nie :p loteria...
A u mnie na ostatnim usg 10 dni przed terminem dziecko równe 4 kg 🙂 Pasowaloby do terminu urodzic coby nie upasić bardziej 😂 choc narazie 0 symptomow, szyjka dluga i zamknięta, tyle że miękka. Moje dzieci mialy nieco ponad 4 kg, wiec trzecie nie chce być gorsze 😁Zobacz załącznik 1126321
10 dni!! Wow :D Trzymam kciuki, żeby łatwo poszło ;) Już pachnie Bobaskiem <3

Ale fajna buźka 😍😍😍
Mój starszy syn tez ponad 4 kg (4.300) młodszy 3.9 kg.
@Dwa+Trzy pamietam jak pisałaś niedługo po owu. Ale to zleciało 😱 ja w poprzedniej ciąży czułam ze nic z tego nie będzie, jadąc na usg to tak jakbym na potwierdzenie swoich przypuszczeń jechała - nie myliłam się. Byłam przygotowana na to a jednak przeżywałam strasznie.
moze następnym razem się uda?!
A robiliście jakieś badania? Progesteron chociaż? Bo on był u mnie główną przyczyną..
 
Moja znajoma będzie miała drugą córke, a sex byl jeden 2-3 dni przed owu. No czasem ta metoda bdm się sprawdza, a czasem nie [emoji14] loteria...
A u mnie na ostatnim usg 10 dni przed terminem dziecko równe 4 kg [emoji846] Pasowaloby do terminu urodzic coby nie upasić bardziej [emoji23] choc narazie 0 symptomow, szyjka dluga i zamknięta, tyle że miękka. Moje dzieci mialy nieco ponad 4 kg, wiec trzecie nie chce być gorsze [emoji16]Zobacz załącznik 1126321
Śliczny buziaczek. Ma piękne usteczka.
@Elenaa szczęśliwego rozwiązania.
Tory przetarte więc łatwo pójdzie[emoji110][emoji110][emoji110]
A teraz odpoczywaj i nabieraj sił.
I pokaż nam Nikosia jak tylko przywita ten świat[emoji4]
 
reklama
10 dni!! Wow :D Trzymam kciuki, żeby łatwo poszło ;) Już pachnie Bobaskiem <3


A robiliście jakieś badania? Progesteron chociaż? Bo on był u mnie główną przyczyną..
Tak, progesteron robiłam. Mam idealny. Robiłam tez na początku ostatniej ciąży. Wszystko było ok. A przy wcześniejszej ciąży robiłam nie wiedząc jeszcze ze jestem. I był wysoki.
Żadnych problemów z pierwszą i drugą ciążą nie miałam. Później się zaczęły cyrki
 
Do góry