reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki dziewczyny. U nas mąż lukrecja plus supelent magnez i wapń. Ja też magnez plus wapń i żurawiną plus saw palmetto. Kupiłam sobie globulki dopochwowe o lwasn pH ale to dopiero w cyklu w którym się bedziemy starać. Z synami nie zwracałam na to uwagi, wiedziałem że ma bycnoej więcej w połowie cyklu. Chyba spróbuje codziennie po @. Zobaczymy, co ma być to będzie;)
 
reklama
Hej dziewczyny, ciężko mi ogarnąć kiedy najlepiej przytulać się aby spłodzić dziewczynkę. Koleżance się udało od pierwszego dnia cyklu codziennie do @. Czytałam u Was na forum że komuś też się w ten sposób udało. Co myślicie? Mam dwóch synów bez specjalnych starań i marzy mi się córeczka. To będzie moja ostatnia ciaza, chcę trochę pomóc losowi;) podzielicie się opiniami?:)
Ja tez mam dwóch synów bez specjalnych starań. Pierwszy to jeden jedyny raz i od razu strzał a drugi kilka cykli ale bez obserwacji kiedy owu, bez testów owu itp. Tak wyszło. Teraz tez marzy mi się córka. Ja próbowałam do dwóch dni przed owu i się udawało ale ciąże nieudane wiec nie wiem jaka płeć by była.
powodzenia!
@Anga79 dziękuję. No trzeba próbować :)
 
Dzięki dziewczyny. U nas mąż lukrecja plus supelent magnez i wapń. Ja też magnez plus wapń i żurawiną plus saw palmetto. Kupiłam sobie globulki dopochwowe o lwasn pH ale to dopiero w cyklu w którym się bedziemy starać. Z synami nie zwracałam na to uwagi, wiedziałem że ma bycnoej więcej w połowie cyklu. Chyba spróbuje codziennie po @. Zobaczymy, co ma być to będzie;)
Magnez i wapń wg nowych zasad odpada jeśli o dziewczynkę chodzi ;)
My z królików od zakonczenia @ do owulacji albo dzień przed mamy Trzeciego Synka jakby co :D
Potas jak najbardziej chłopczykowy :)

@Elenaa jak sytuacja na froncie? :)
 
Nie wiedzialam że magnez i wapń odpadają. Dziewczyny w takim razie dajcie jakieś wskazówki co na dziewczynke. W internecie sprzeczne informacje. Raz witamina C na dziewczynkę bo zakwasza raz na chłopca. Sama nie wiem. Jaka dieta? Jakie suplementy?
 
Magnez, wapń, potas, witamina c...a ja tylko pilnuje żeby do dwóch dni przed owu bo dziewczynki są sprzed owulacji 😂😂😂
Na inne rzeczy nie zwracam w ogóle uwagi, żadne diety itp. Podziwiam Was.
 
Nie wiedzialam że magnez i wapń odpadają. Dziewczyny w takim razie dajcie jakieś wskazówki co na dziewczynke. W internecie sprzeczne informacje. Raz witamina C na dziewczynkę bo zakwasza raz na chłopca. Sama nie wiem. Jaka dieta? Jakie suplementy?
Lukrecja 750, Saw Palmetto x2, żurawina dla Ciebie i Lukrecja 750, OLEx2, szyszka chmielu dla Chłopa
Suple bierzecie od @ do owu ale nie dłużej niż 6 cyklów chyba.
Dieta niskokaloryczna, zero wołowiny, wieprzowiny, pomidorów (bo potas).
No i pilnować niskiego ph u obojga :)
@martoosia04 kiedyś wrzucała dokładnie, co i jak się bierze :) Poszukaj w lupce bo ja mogę już nie pamiętać :)
Powodzenia :D Nam się jeszcze żadna metoda nie potwierdziła w praktyce hahaha

Magnez, wapń, potas, witamina c...a ja tylko pilnuje żeby do dwóch dni przed owu bo dziewczynki są sprzed owulacji 😂😂😂
Na inne rzeczy nie zwracam w ogóle uwagi, żadne diety itp. Podziwiam Was.
Młodszy jest sprzed 3 dni nawet ;)

@Elenaa wyczuwam, że to już :D
 
Lukrecja 750, Saw Palmetto x2, żurawina dla Ciebie i Lukrecja 750, OLEx2, szyszka chmielu dla Chłopa
Suple bierzecie od @ do owu ale nie dłużej niż 6 cyklów chyba.
Dieta niskokaloryczna, zero wołowiny, wieprzowiny, pomidorów (bo potas).
No i pilnować niskiego ph u obojga :)
@martoosia04 kiedyś wrzucała dokładnie, co i jak się bierze :) Poszukaj w lupce bo ja mogę już nie pamiętać :)
Powodzenia :D Nam się jeszcze żadna metoda nie potwierdziła w praktyce hahaha


Młodszy jest sprzed 3 dni nawet ;)

@Elenaa wyczuwam, że to już :D
Ja wiem wiem jak to u Ciebie było ;)
Ale mówią ze dziewczyna sprzed owu i się tego trzymam 🤣🤣 co ma być to będzie. Nie wiadomo czy w ogóle coś będzie.
 
reklama
Ja wiem wiem jak to u Ciebie było ;)
Ale mówią ze dziewczyna sprzed owu i się tego trzymam 🤣🤣 co ma być to będzie. Nie wiadomo czy w ogóle coś będzie.
Na tym wątku widać, że to nadal loteria ;) Kiedyś próbowałam spisać te statystyki ale odpuściłam :) Przeważnie te, które celowaly w syna w samą owulację i po mają córki hahaha A te , które chciały córkę i celowały przed mają Synów ;) Ten odstęp sprawdza się bardziej przy pierwszym dziecku kiedy płeć jest zupełnie obojętna :)
Może postarajcie się o Syna jednak i wyjdzie na odwrót :D
 
Do góry