reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

Megi_Meg

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane,co tu taka cisza?
Cisza bo chyba taki kiepski czas dla nas wszystkich. Chyba mało kto teraz świadomie planuje ciąże. Mnie strasznie przytłacza to ciągłe siedzenie w domu i mam serdecznie dość natłoku tych wszystkich informacji w mediach. Mam nadzieje, że do lata uporają się z tym dziadostwem. Ewentualnie wypuszczą nas na zimę i wtedy znowu trzeba będzie siedzieć bo zimno :)

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
U Nas najprawdopodobniej Synuś <3 Niby może się jeszcze wszyastko zmienić ale ja od 05.03 rizmawiam z Synkiem i nie może być inaczej :D
Przestraszył mnie ten nub, dla większości jednak dziewczynkowy i szybko przekierowałam myśli haha
Nie wiem kiedy potwierdzimy bo nic nie jest teraz pewne, tą wizytę też miałam przełożoną i byłam u Kogoś innego bo moja Ginka pracuje tylko zdalnie.
Wtym wszyatkim jedynie amutne jest to, że mam już wszystkie ciuszki dla chłopca i nie poszaleję bo nawet tego, co mamy na chwilę obecną nie zdąży założyć, całe mnóstwo i jeszcze trochę ;)

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
U Nas najprawdopodobniej Synuś Przestraszył mnie ten nub, dla większości jednak dziewczynkowy i szybko przekierowałam myśli haha
Nie wiem kiedy potwierdzimy bo nic nie jest teraz pewne, tą wizytę też miałam przełożoną i byłam u Kogoś innego bo moja Ginka pracuje tylko zdalnie.
Wtym wszyatkim jedynie amutne jest to, że mam już wszystkie ciuszki dla chłopca i nie poszaleję bo nawet tego, co mamy na chwilę obecną nie zdąży założyć, całe mnóstwo i jeszcze trochę ;)
Czekamy do potwierdzenia absolutnego - na połówkowych trzymam kciuki jednak za roz!

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Czekamy do potwierdzenia absolutnego - na połówkowych trzymam kciuki jednak za roz!
Lepiej niech się już nic nie zmienia :) Jakoś tak kamień z serca spadł ;) Na córkę już stanowczo za stara jestem, mogłabym po 50tce nie wytrzymać fochów nastolatki ;)
Po tym wszystkim co przeszliśmy w tej ciąży to najbardziej cieszy widok zdrowego Dzidziola :)
Ale fakt, lekarz przekonany nie był i mi też nie pokazał żadnego dowodu bo tak się stresowałam tym USG, że zapytałam dopiero na koniec. Pottyshot nie widziałam , profilu też ;) Nie mam pojęcia gdzie on tego Naszego synka widział bo ja to Go po prostu czuję :D

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Ja jak kiedyś pisalam z myśla o corce stosunek dzien przed owulacja ale raczej nam nie wyszło 😂 wczoraj na badaniu 12 tc ginekolog sprawdzila wyrostek płciowy i potwierdziła synka 💙 ale i tak jestem szczęśliwa 😍
Nasza Trójka spłodzona trzema różnymi "sposobami" haha W dzień owu, 3 dni przed i codziennie haha
Gratuluję zdrowego Synka :)

Elenaa

Rozwiązania
0
Ja to powiem Wam ze lekarka niby nam powiedziała ze chlopiec, ale uwierze jak zobaczę na żywo przy porodzie :p w każdej ciąży tak mialam. Na instargramie widziałam profil dziewczyny ktora miala urodzić chłopca (3 lekarzy jej to mowilo na kazdym etapie ciąży), umieszczala fotki wyprawki i sesje z brzuszkiem ze czekaja na chlopca, a tu niespodzianka i dziewczynka. W poprzednich ciązach to przynajmniej kilku lekarzy mi tą płeć oceniało, a i tak bralam jakis procent ze moze byc na odwrót i moze byc niespodzianka przy porodzie. A teraz tylko jeden lekarz, jeszcze ostatnio mialam wizyte przez telefon, a na ostatnim usg to siurka nie widziałam bo jak zwykle się zasłanialo. Niby mowimy do brzucha Nikoś.. ale 100% pewności to tylko przy porodzie :-)

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Ja to powiem Wam ze lekarka niby nam powiedziała ze chlopiec, ale uwierze jak zobaczę na żywo przy porodzie :p w każdej ciąży tak mialam. Na instargramie widziałam profil dziewczyny ktora miala urodzić chłopca (3 lekarzy jej to mowilo na kazdym etapie ciąży), umieszczala fotki wyprawki i sesje z brzuszkiem ze czekaja na chlopca, a tu niespodzianka i dziewczynka. W poprzednich ciązach to przynajmniej kilku lekarzy mi tą płeć oceniało, a i tak bralam jakis procent ze moze byc na odwrót i moze byc niespodzianka przy porodzie. A teraz tylko jeden lekarz, jeszcze ostatnio mialam wizyte przez telefon, a na ostatnim usg to siurka nie widziałam bo jak zwykle się zasłanialo. Niby mowimy do brzucha Nikoś.. ale 100% pewności to tylko przy porodzie :-)
Ja bym chyba żałobę po Synku miała, gdyby się jednak okazało że to córka ;) Tak bardzo się z Nim zdążyłam związać od 05.03. Głupie to może ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby to nie miał być On :)
Oczywiście większą pewność miałabym widząc narządy męskie bo dzisiaj na monitorze nie widziałam nic między nóżkami ale na jakiejś podstawie ten lekarz chłopca przewiduje :)

reklama

Elenaa

Rozwiązania
0
Ja bym chyba żałobę po Synku miała, gdyby się jednak okazało że to córka ;) Tak bardzo się z Nim zdążyłam związać od 05.03. Głupie to może ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby to nie miał być On :)
Oczywiście większą pewność miałabym widząc narządy męskie bo dzisiaj na monitorze nie widziałam nic między nóżkami ale na jakiejś podstawie ten lekarz chłopca przewiduje :)
Hehe, ja to w 100% nigdy nie nastawialam się, jakos zawsze mam ograniczone zaufanie do lekarzy i to do wszystkich nie tylko ginekologow.
Choc pewnie jakby okazało sie ze inna płeć to trzeba by jednak troche czasu na przestawienie się.
A Ty który juz masz tydzien?

Do góry