reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Na tym wątku widać, że to nadal loteria ;) Kiedyś próbowałam spisać te statystyki ale odpuściłam :) Przeważnie te, które celowaly w syna w samą owulację i po mają córki hahaha A te , które chciały córkę i celowały przed mają Synów ;) Ten odstęp sprawdza się bardziej przy pierwszym dziecku kiedy płeć jest zupełnie obojętna :)
Może postarajcie się o Syna jednak i wyjdzie na odwrót :D
Tez jakiś pomysł ale przede wszystkim trzeba się postarać o zdrowe dziecko. Żeby znów nie przechodzić tych poronień. Ach. Zobaczymy. Jestem pełna obaw. Bardzo chce a zarazem boje się 🤷🏻‍♀️ I tak na zmianę. Dzisiaj 8dc. I ciagle wahania. Jest dzień ze się człowiek płodnych nie może doczekać a na drugi dzień w głowie „chyba jednak trzeba odpuścić”. Widocznie ja taka dziwna jestem
 
reklama
Tez jakiś pomysł ale przede wszystkim trzeba się postarać o zdrowe dziecko. Żeby znów nie przechodzić tych poronień. Ach. Zobaczymy. Jestem pełna obaw. Bardzo chce a zarazem boje się 🤷🏻‍♀️ I tak na zmianę. Dzisiaj 8dc. I ciagle wahania. Jest dzień ze się człowiek płodnych nie może doczekać a na drugi dzień w głowie „chyba jednak trzeba odpuścić”. Widocznie ja taka dziwna jestem
Nieee, ja też z tych dziwnych w takim razie bo od listopada mieliśmy przecież pauzę ;) A powrót do starań planowaliśmy w kwietniu albo czerwcu no i patrz, jak się Nam ta pauza przydała haha
Oczywiście, że najważniejsze jest zdrowe dzieciątko i chęć posiadania dziecka w ogóle, nie określonej płci bo to może być kłopotem później.
 
Nieee, ja też z tych dziwnych w takim razie bo od listopada mieliśmy przecież pauzę ;) A powrót do starań planowaliśmy w kwietniu albo czerwcu no i patrz, jak się Nam ta pauza przydała haha
Oczywiście, że najważniejsze jest zdrowe dzieciątko i chęć posiadania dziecka w ogóle, nie określonej płci bo to może być kłopotem później.
Widać, że pauza się przydała 🤗
Jeśli chodzi o płeć to wiadomo mając dwóch synów marzy się ta córka ale po tylu stratach naprawdę chciałabym trzecie dziecko. 😉
 
@Elenaa jak sytuacja na froncie? :)
Tak, my od niedzieli rozpakowani, synek urodzony sn w 39+1, 4270 i 61 cm. Skradł serca całej rodzinie, dzieci zachwycone z braciszka ❤❤❤ poród porownywalny czasowo do drugiego porodu, miło wspominam, udało się narodzić bez naciecia i bez pęknięcia ;-) ;) umawialiśmy się z naszą Położną która odbierała naszą trójeczke na czwarte bobo za kilka lat...hehe.
20200606_131847.jpg
 
Ostatnia edycja:
Tak, my od niedzieli rozpakowani, synek urodzony sn w 39+1, 4270 i 61 cm. Skradł serca całej rodzinie, dzieci zachwycone z braciszka ❤❤❤ poród porownywalny czasowo do drugiego porodu, miło wspominam, udało się narodzić bez naciecia i bez pęknięcia ;-) ;) umawialiśmy się z naszą Położną która odbierała naszą trójeczke na czwarte bobo za kilka lat...hehe.
Zobacz załącznik 1129527
Super! Gratulacje :) Cudownie, że już jesteście razem :) I trzymam kciuki za powodzenie planu ;)
 
Tak, my od niedzieli rozpakowani, synek urodzony sn w 39+1, 4270 i 61 cm. Skradł serca całej rodzinie, dzieci zachwycone z braciszka ❤❤❤ poród porownywalny czasowo do drugiego porodu, miło wspominam, udało się narodzić bez naciecia i bez pęknięcia ;-) ;) umawialiśmy się z naszą Położną która odbierała naszą trójeczke na czwarte bobo za kilka lat...hehe.
Zobacz załącznik 1129527
Gratulacje !!! 🤗🤗🤗
A jak synek ma na imię?
pewnie pisałaś wcześniej...ale ja nie na bieżąco ;)
 

Super! Gratulacje :) Cudownie, że już jesteście razem :) I trzymam kciuki za powodzenie planu ;)
Dziękuję. Ale powiem że to niesamowite bo na niektórych zdjęciach jest on dosłownie kopiuj+wklej syn, a na niektórych kopiuj+wklej córka :-) podobny bardzo do rodzeństwa. Syn to taki dumny jak paw że ma brata, wczoraj powiedzial : "moj braciszek jest slodki, slodszy niz lwiątko" :-) córka z kolei to caluje i non stop przytula.
 
Słodziuchne małe stupki i rąsiuni[emoji4][emoji173]
Caluj i przytulaj to maleństwo bo dzieci za szybko rosną.
@Elenaa ogromne gratulacje[emoji8]
Super ze poród łatwy i dobrze wspominasz. Łatwiej będzie i decyzję o czwartym[emoji6]
Cieszcie się sobą.
Tak, my od niedzieli rozpakowani, synek urodzony sn w 39+1, 4270 i 61 cm. Skradł serca całej rodzinie, dzieci zachwycone z braciszka [emoji173][emoji173][emoji173] poród porownywalny czasowo do drugiego porodu, miło wspominam, udało się narodzić bez naciecia i bez pęknięcia ;-) ;) umawialiśmy się z naszą Położną która odbierała naszą trójeczke na czwarte bobo za kilka lat...hehe.
Zobacz załącznik 1129527
 
Słodziuchne małe stupki i rąsiuni[emoji4][emoji173]
Caluj i przytulaj to maleństwo bo dzieci za szybko rosną.
@Elenaa ogromne gratulacje[emoji8]
Super ze poród łatwy i dobrze wspominasz. Łatwiej będzie i decyzję o czwartym[emoji6]
Cieszcie się sobą.
Oj tak szybko, wczoraj minął juz tydzień :-)
Włoski ma jasniejsze i mniej gęste niz rodzeństwo, ale i tak sie wytrą znając życie i zostanie grzywka :p
Oczka ma narazie też inne bo grafitowo-czarne. Syn miał po porodzie brązowo-szare, a córka granatowe :p więc każde moje dziecko będzie miało inny kolor oczu zapewne :-)
20200608_124123.jpg
 
reklama
Oj tak szybko, wczoraj minął juz tydzień :-)
Włoski ma jasniejsze i mniej gęste niz rodzeństwo, ale i tak sie wytrą znając życie i zostanie grzywka :p
Oczka ma narazie też inne bo grafitowo-czarne. Syn miał po porodzie brązowo-szare, a córka granatowe :p więc każde moje dziecko będzie miało inny kolor oczu zapewne :-)
Zobacz załącznik 1130412
Cudo :)
Mojemu Młodszemu (5l) dopiero teraz z niebieskich oczu zrobiły się zielone ;) A urodził się z takimi granatowymi właśnie :)
 
Do góry