reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej.
Ja jutro wyjeżdżam więc dzisiaj podskoczyłam na usg, żeby sprawdzić czy spokojnie mogę jechać. I dziecię nadrobiło, 9t 1d. Termin z 8 marca przesunął się na 2 marca. 😊
Wszystko jest w porządku i mam nadzieje, ze tak zostanie. Jednak po przejściach człowiek wariuje 😟 5 dni temu był 7t4d wiec modliłam się żeby był 8t2d a tu już skończony 9tc.
wow gratulacje, ale podgonilo :)
 
reklama
Hej dziewczyny ale tu cisza chyba wszystkie wyjechały na wakacje 😋. Ja akurat mam 2 ostatnie dni i koniec laby ☹️ ale przez podróż i temp chyba cykl mi się poprzestawia wrrr już jestem zła
 
Magic, a przypadkiem nie za dużo bierzesz tego Castagnusa ? Bo dawkowanie jest jedną tabletka rano przy wadze do 60 kg i dwie powyżej, a pisałaś że bierzesz po 2 trzy razy dziennie, to dużo więcej i może dlatego coś się rozregulowało.
 
Magic, a przypadkiem nie za dużo bierzesz tego Castagnusa ? Bo dawkowanie jest jedną tabletka rano przy wadze do 60 kg i dwie powyżej, a pisałaś że bierzesz po 2 trzy razy dziennie, to dużo więcej i może dlatego coś się rozregulowało.
Hania ja biorę vitexa ze swansona a nie ten polski odpowiednik castagnus kiedyś przytaczałam tu artykuł dr różańskiego który potwierdzał że małe dawki niepokalanka podwyższają prolaktyne a wysokie powyżej 400 mg obniżają.
Ja vitexa biorę już rok i dzięki niemu miałam bardziej wyrównany cykl teraz to wina podróży i zmiany temp no i też inne godz wstawania stąd też różnice w temp muszę to odejmować to dodawać 😋
 
Czesc dziewczyny 😉 da sie z tego cos odczytac czy to chlopiec czy dziewczynka? Niestety nie mam innych zdjeć maluszka😑 zdj sa z 12+3, a z usg wychodzi 13+4... Drugie zdj jest od dolu robione.
 

Załączniki

  • IMG_20200809_083815.jpg
    IMG_20200809_083815.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 81
  • IMG_20200809_084329.jpg
    IMG_20200809_084329.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Kasia ja też nie widzę nuba chociaż jak lekarz ma dobry sprzęt to nie ocenia po nubie mi przy moim 2 synku zaglądał od dołu i sprawdziło się przed 13 tc a ten sam lekarz u mojej kuzynki powiedział już w 9 tc że chłopiec a potwierdził w 12 tc i 5 dni
Dwa + Trzy jak się trzymasz? Jak tam maluszek pewnie już Ci ciężko bo teraz mamy skoki temperatury
 
Do góry