reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miałam testy z allego holienmedical..i cos mi w nich nie gra, bo tez czekałam na bardzo ciemna kreseczke typowo owulacyjna. Sprawdzałam od wtorku, cały czas paseczek wygladał jak na zdjeciu, a dziś zrobiłam test dwukrotnie i pojawia sie już 1 kreseczka testowa. Wiec juz chyba po owulce, czekamy teraz na miesiaczke ;) albo jej brak,co nas usczesliwi
Anulka jak następnego dnia masz już dużo jaśniejsza kreskę to tamten test musisz uznać za pozytywny także owu nastąpi w przypadku tych horienmedical 12 24 h po piku bynajmniej ja tak miałam i też musiałam się na męczyć by wyłapać dokładnie moment min 10 testów dziennie dlatego przezucilam się na clearblue i jeszcze te z zielona końcówka
 
reklama
Anulka jak następnego dnia masz już dużo jaśniejsza kreskę to tamten test musisz uznać za pozytywny także owu nastąpi w przypadku tych horienmedical 12 24 h po piku bynajmniej ja tak miałam i też musiałam się na męczyć by wyłapać dokładnie moment min 10 testów dziennie dlatego przezucilam się na clearblue i jeszcze te z zielona końcówka

To musiałaś się strasznie namęczyć, bo wcześniej nie można z godzinę, dwie pić i godzinę siusiać. Inaczej wynik może wyjść fałszywy. Ja nie dałabym rady. Lubię dużo pić. 😊
 
Dziś wieczorem minie 11dni po dniu kiedy działalismy, przed chwilą zrobiłam test-wyszedł negatywny😭
 

Załączniki

  • 20200821_195030.jpg
    20200821_195030.jpg
    653,1 KB · Wyświetleń: 50
  • 20200821_200102.jpg
    20200821_200102.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 46
Dziś wieczorem minie 11dni po dniu kiedy działalismy, przed chwilą zrobiłam test-wyszedł negatywny😭
Trzymam kciuki, żeby pokazały się te dwie kreseczki!! 😉 nie każdemu wychodzi już 11 dpo.
@Dwa+Trzy niewiele Ci zostało 🤗🤗🤗 zleci czas. U mnie jeszcze ponad 27 tygodni 🤣🤣🤣

wczoraj wróciliśmy z Polski po trzech tygodniach pobytu. Podróż dała mi niezle w kość. 😡 ale już w domu.
 
PragneSyna to jeszcze bardzo wcześnie. Spokojnie trzeba poczekać. Trzymam kciuki za dwie grubiutkie kreseczki. 😊

A Ty przypadkiem nie starałas się z odstępem od owulacji ?
 
reklama
Gratuluje zdrowej dzidzi!
emoji1307.png
emoji1307.png
emoji1307.png

To najważniejsze a wszystko sie jeszcze okaże

Imama a jak Ty sie czujeszz ta wiadomością ?


atdc9vvjktz16vlw.png
Witaj ;) jestem teraz na lutowych mamach 2021 ;) czytalam Twoje posty , ty masz kilku synkow i teraz niedawno coreczke urodzilas ;) powiesz czy moze robilas cos w kierunku zeby miec ta coreczke? Bylam na usg 13+1 wysle Ci zdjecia , moze rozpoznasz czy to chlopiec czy dziewczynka? Lekarz nic nie mowil;)
 

Załączniki

  • IMG_20200814_070519.jpg
    IMG_20200814_070519.jpg
    663,1 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_20200814_070554.jpg
    IMG_20200814_070554.jpg
    696,5 KB · Wyświetleń: 63
Do góry